Arama

Adres çubuğundaki adresler nasıl silinir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Ağustos 2014 Gösterim: 92.865 Cevap: 34
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben bişi sorcam hani internet sayfasını açtığıımzda adres çubuğu var ya hani girdiğimiz yerler orda çıkıo ya onları nasıl silebilirim acaba?????????
EN İYİ CEVABI stickman verdi
Alıntı
Damla Biçer adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben bişi sorcam hani internet sayfasını açtığıımzda adres çubuğu var ya hani girdiğimiz yerler orda çıkıo ya onları nasıl silebilirim acaba?????????

Internet Explorer kullanıyosanız, Araçlar/internet seçenekleri/genel sekmesinden, geçmişi sil'e tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Mozilla Firefox kullanıyosanız; Araçlar/Özel verileri temizle'ye girin. o bölümden istediğiniz yerleri işaretleyerek temizleyebilirsiniz.

Opera kullanıyorsanız, Araçlar/Kişisel verileri sil kısmından isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

tabi bunları yaptıktan sonra internet tarayıcımızı kapatıp açmayı unutmuyoruz :)
MesirKentli - avatarı
MesirKentli
Ziyaretçi
6 Ocak 2009       Mesaj #2
MesirKentli - avatarı
Ziyaretçi
Hangi Tarayıcıyı kullanıyorsunuz? İnternet Explorer ? Firefox? Opera?
Sponsorlu Bağlantılar
stickman - avatarı
stickman
Ziyaretçi
6 Ocak 2009       Mesaj #3
stickman - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Damla Biçer adlı kullanıcıdan alıntı

Internet Explorer kullanıyosanız, Araçlar/internet seçenekleri/genel sekmesinden, geçmişi sil'e tıklayınız.

Mozilla Firefox kullanıyosanız; Araçlar/Özel verileri temizle'ye girin. o bölümden istediğiniz yerleri işaretleyerek temizleyebilirsiniz.

Opera kullanıyorsanız, Araçlar/Kişisel verileri sil kısmından isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

tabi bunları yaptıktan sonra internet tarayıcımızı kapatıp açmayı unutmuyoruz Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hımmm bizimki galiba internet explorer Msn Confused da bunların sadece bi tanesini silme imkanım yok mu?
MesirKentli - avatarı
MesirKentli
Ziyaretçi
6 Ocak 2009       Mesaj #5
MesirKentli - avatarı
Ziyaretçi
Üstünü işaretle Delete yap ama emin değilim olacağı konusunda Faint Yada bize bir iyilik yap hepsini sil Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Msn Grinhımm denedim üstü işaretlenmio ama yine de teşekkürler kolar gelsinnnnnnnCheerleader
Lay lay lom - avatarı
Lay lay lom
Ziyaretçi
10 Mart 2009       Mesaj #8
Lay lay lom - avatarı
Ziyaretçi
ctrl+h yap yanda çıkıo onların hangisini istiosan üstüne tıkla delete ile sil hem mozilla firefoxda hemde expoler da oluoo
armak007 - avatarı
armak007
Ziyaretçi
1 Nisan 2009       Mesaj #9
armak007 - avatarı
Ziyaretçi
baslat calstır regedit yazıp enter tusuna bassıyorsun acılan pencerede bu adımları takip ediyorsun [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\TypedURLs] daha sonra silmek istedigin adresi tek tek silebilirsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben istemeyerek bi adres çubuğu indirdim 2 adres çubuğu oldu nasıl sle bilirim tşkr şimdiden