Arama

Sevdiğim kişi beni seviyor mu?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Kasım 2017 Gösterim: 21.350 Cevap: 23
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
6 Ocak 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Sevdiğim kişi beni seviyor mu?
EN İYİ CEVABI The Unique verdi
Bence senin sevdiğin kişi seni seviyor ama senden bekliyor ilk adımı geç kalma : )
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 29 Mart 2017 00:28
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2010       Mesaj #2
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Bence senin sevdiğin kişi seni seviyor ama senden bekliyor ilk adımı geç kalma : )
Sponsorlu Bağlantılar
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Nisan 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sınıf arkadaşım olan bir kızı seviyorum kızla doğru düzgün hiç konuşmadım. kız beni ona bakarken yakaladı bir kaç kez ama bunu görmezlikten geldi. bende onu kaç kere bana bakarken yakaladım hatta ben ona bakıyor muyum diye gizli gizli bana bakıyor. sizce kız beni seviyor mu?sizce ne yapmalıyım?
GMStyle - avatarı
GMStyle
Ziyaretçi
30 Nisan 2010       Mesaj #4
GMStyle - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar;

Benim size sorum şuMsn Surprisedkulda bir kız var aynı sınıfta değiliz.Bazen bana baktığını görüyorum bende ona bakıyorum.Kıza açılmayı düşünüyorum ama beni sevdiğine dair bir kanıt arıyorum.Yani o kızın beni sevip sevmediğini nasıl anlarım.Bide benim onu sevdiğimi ona nasıl belli ederim.

Şimdiden Teşekkür Ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
onunla konuş benim gibi ir kişiyi severmisin diye bende birşey bilmem ama bi dene bakem
nicely - avatarı
nicely
VIP VIP Üye
31 Mayıs 2011       Mesaj #6
nicely - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba sevdıgım var adı soner 15 gundr aramıyo kavga ettık aramıyo sızce benı artık unuttumu

Eğer seni seviyorsa 15 gün beklemezdi bence bir kere olsun arardı ama belkide çok inatçı biride olabilir,ama fazla inatcı insanla da uğraşılmaz çünkü insanı canından bezdirir. Ama kavgada o çok haklı ise işler değişir tabiki senin araman daha iyi olur yok sen haklı isen bırak o seni arasın çok seven elbet arar Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Haziran 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aklim cok karisik arkadaslar.....
ben onu sevdigime emin oldum yaklasik 4 senedir samimi arkadasiz arada görüsmedigimiz uzun zamanlar gecti ama zamanla anladimki ben gercekten sirf nu bu kadar cok seve biliyorum...
bir kac kez ikimizin arasinda biseyler olabilirmi gibisine agzini aradim ve bana beni kaybetmek istemedigi ve arkadasi olarak cok ama cok sevdigini söyledi...
ama yanimda olunca hareketleri bana bambaska seyler anlatiyor...
yani beni seviyormus gibi davraniyor.....
cok samimi davraniyor, arkdas degilde sevgiliymisiz gibi.
ne yapmaliim sizce????
aklim cok karisik.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence kızda seni seviyor ama ilk adımı sen atmalısın çünkü sen erkeksin bu sana düşer ona sevdiğini söyle...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BENCE SEVİYOR BENDE AYNI YAŞOYORUM DERSANEDEKİ SINIF ARKADAŞIMA AŞIK OLDUM O DA BANA KESİN AŞIK BENCE
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnden ayrılcak bnm bilmediğimi sanıyor ama bn onun bnden ayrılcağını biliyorum arkdaşı dedi