Arama

Kanda mikrop bulunması ne demektir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Mart 2015 Gösterim: 127.896 Cevap: 47
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,
Yaptırmış olduğum kan tahlilinde WBC 11.6 VE LYM 4.65 çıktı. Doktorum biraz yüksek olduğunu ve kanda mikrop var dedi.Sizin yorumunuzu da duymak istedim ve bu değerleri düşürmek için özellikle hangi meyve ve sebze yemeliyim.Göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
1 Ekim 2009       Mesaj #12
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim oğlum 9 yaşında kanında mukropvar nadamak onu öğrenmek istiyom

Alıntı

Merhaba,
Yaptırmış olduğum kan tahlilinde WBC 11.6 VE LYM 4.65 çıktı. Doktorum biraz yüksek olduğunu ve kanda mikrop var dedi.Sizin yorumunuzu da duymak istedim ve bu değerleri düşürmek için özellikle hangi meyve ve sebze yemeliyim.Göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Çok geçmiş olsun ancak bizim herhangi bir şey söylememiz mümkün değil.Konuyu uzman doktora danışmalısınız.Acil şifalar.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yüksek ateş halsizlik üşüme ile hastaneye gittim kanımda yüksek oranda mikrop çıktı...
ben iki aylık tedavi sonucu kurtuldum.. aslında tam da kurtuldum sayılmaz bir defa o mikrobu taşıyınca bırakmıyor yakanı.. herşeyde dikkat etmeniz gerekiyor..
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
20 Ekim 2009       Mesaj #14
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Merhaba,

Alıntı

yüksek ateş halsizlik üşüme ile hastaneye gittim kanımda yüksek oranda mikrop çıktı...
ben iki aylık tedavi sonucu kurtuldum.. aslında tam da kurtuldum sayılmaz bir defa o mikrobu taşıyınca bırakmıyor yakanı.. herşeyde dikkat etmeniz gerekiyor..

Kanda mikrop bulunması vücudunuzda bir enfeksiyonun varlığına işaret eder. Mutlaka bir sağlık kuruluşundan bilgi ve tedavi almalısınız.
Burada verdiğimiz bilgiler doktor ya da uzman önerisi değildir. Geçmiş olsun.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2009       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim 2.5 yaşında oğkum var çok sık kanında mikrop oluyo nedenini öğrenebilirmiyiz antibiyotikli iyne vurulmasına rağmen düzelir gibi oluyo belirli bir süreden sonra tekrarlıyo neden olduğunu öğrenebilirmiyizMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Kasım 2009       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kanımda mılrop cıktı
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
16 Kasım 2009       Mesaj #17
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

benim 2.5 yaşında oğkum var çok sık kanında mikrop oluyo nedenini öğrenebilirmiyiz antibiyotikli iyne vurulmasına rağmen düzelir gibi oluyo belirli bir süreden sonra tekrarlıyo neden olduğunu öğrenebilirmiyizMsn Happy

Alıntı

kanımda mılrop cıktı

Geçmiş olsun, en doğru bilgileri doktorunuzdan alacaksınız. Alttaki mesajlarımızı okuyunuz.

Alıntı
Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı

genelde doktorlar hasta yakınlarına anlayabilecekleri bir dilden olayı açıklamak için hep aynı yolu kullanırlar. kanda mikrop olması durumu hastada herhangi bir enfeksiyonun varlığından dolayı beyazkürenin(lokosit değerleri)
yükselmesidir..
geçmiş olsun

Alıntı
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı

Kanda mikrop bulunması vücudunuzda bir enfeksiyonun varlığına işaret eder. Mutlaka bir sağlık kuruluşundan bilgi ve tedavi almalısınız.
Burada verdiğimiz bilgiler doktor ya da uzman önerisi değildir. Geçmiş olsun.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2009       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kandaki mikrop nasıl yok edilir hangi meyve sebze yok eder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba
benim babamın kanında yüksek oranda mikrop cıktı.önceden akciger kanserine yakalanmıştı sol akciğerini aldılarr , kanserr yine tekrarladıı ışın tedavisi gördü simdide kemotoropi görucekmiş bunun için hastaneye gitti ve kanında mikrop buldularr cok kötu bii seymii öğrenebilirmiyimm. cok merak ediyorm kanser olduqu için yan etkii yapabilrmii cokk ilaçlar kullandıı bununla ilqisi olabilrmii
lutfen yrdımm edermisiniz
smididen tesekur ederm .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mart 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyiakşamlar ben serap 10 gün önce rahatsızlandım ve doktora gittim ve idrar yollarımda intihap çok yüksek olduğu söylenildiiğne antibiyotik ağrı kesici kullandım ilacım bitti rahasızlandım ve tekrardan hastaneye gittim yeniden yüksekolduğu söylenildi ve ilaçlarım değiştrildi. ve sonra ateşlenmeye ve üşüme titreme gbi belirtilerlekarşılaşdım ve yine doktora gittim serum verdilerkanımda mikrop olduğu söylenildi ateşin yine 39 40 çıkıo ve uzun bi süre sürüyor ne yapmam gerekiyor bu hastalığın sonuçları nelerdir?