PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Kasıkta çıkan beze nasıl tedavi edilir?
«Önceki KonuSonraki Konu»
kalelikartal13:40, 7 Ocak 2009 
yaa bana yardımcı olun benim sag kasıgımda bir tanesi büyük birkaç tane beze var bunu 1-2 ay önce farke ettim sporla ugrasıyorum biraz dinlendirdim gecti ama tekrar idmanlara baslaynca agrılar tekrar basladı ve bu bezelerin sayısı arttı bu ne olabilir acaba
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

13 yaşın da buynunda 6 ay oldu 2tane bezevar kantalilitemiz çıkıyu ama beim icim hiçrahat deyil zizden yanıt bekliyurum
Benzer Konular:
Etiketler:
Cevap
Keten Prenses20:36, 7 Ocak 2009 
sadece dokunarak kitlenin ve bezelerin keskin hatlı olup olmadıkları, yumuşak mı sert mi? yada bazı kan tahlilleri ile ne olduğunu söyleyebiliriz. en yakın sağlık kuruluşuna başvurup elle muayene ve serolojik tahlillerinizi yaptırınız. sağlıklı günler dilerim.
Cevap
Misafir15:34, 18 Mart 2010 
sağ kasıkta yumuşak vede biraz şişkınlık var
Cevap
Misafir17:23, 20 Mart 2010 
13 yaşın da buynunda 6 ay oldu 2tane bezevar kantalilitemiz çıkıyu ama beim icim hiçrahat deyil zizden yanıt bekliyurum
Cevap
_KleopatrA_17:33, 20 Mart 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
Bu gibi durumlarda internet ortamında ne teşhis koyabiliriz ne de teşhis koyacak statüdeyiz kan tahlilinizi bir doktra yorumlatacaksınız ona göre tedavi uygulanacaktır.
Cevap
BERVİN11:27, 26 Mart 2010 
ben im hastalıgım sag kasıgımda şişlik var aşagı dogru iniyor git gide büyüyor uçsuz sivilceler var üstünde ne yapmam gerekiyor hamileyim lütfen cevabınızı en kısa zamanda bekliyorum
Cevap
Misafir22:55, 31 Ekim 2010 
benimde var sağ kasığımda kan tahlili yaptım antibiyotik verdi lenf bezi çıktı ve hiç ağırmıyor
Cevap
Misafir23:58, 30 Temmuz 2011 
benimde sol kasıgımda 2 tane yumuşak topcuk var sağlıkçı oldugum için endişelendim acaba nedendir bugun de acaip agrıdı yakında doktora gitcem inş ameliyat olam
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama