Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Kasıkta çıkan beze nasıl tedavi edilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda kalelikartal tarafından 7 Ocak 2009 (13:40) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
19242 kez görüntülenmiş, 7 cevap yazılmış ve son mesaj 30 Temmuz 2011 (23:58) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 7 Ocak 2009, 13:40

#1 (link)
kalelikartal
Ziyaretçi
kalelikartal - avatarı
yaa bana yardımcı olun benim sag kasıgımda bir tanesi büyük birkaç tane beze var bunu 1-2 ay önce farke ettim sporla ugrasıyorum biraz dinlendirdim gecti ama tekrar idmanlara baslaynca agrılar tekrar basladı ve bu bezelerin sayısı arttı bu ne olabilir acaba
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

13 yaşın da buynunda 6 ay oldu 2tane bezevar kantalilitemiz çıkıyu ama beim icim hiçrahat deyil zizden yanıt bekliyurum
Rapor Et
Reklam
Eski 7 Ocak 2009, 20:36

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
sadece dokunarak kitlenin ve bezelerin keskin hatlı olup olmadıkları, yumuşak mı sert mi? yada bazı kan tahlilleri ile ne olduğunu söyleyebiliriz. en yakın sağlık kuruluşuna başvurup elle muayene ve serolojik tahlillerinizi yaptırınız. sağlıklı günler dilerim.
Rapor Et
Eski 18 Mart 2010, 15:34

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sağ kasıkta yumuşak vede biraz şişkınlık var
Rapor Et
Eski 20 Mart 2010, 17:23

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
13 yaşın da buynunda 6 ay oldu 2tane bezevar kantalilitemiz çıkıyu ama beim icim hiçrahat deyil zizden yanıt bekliyurum
Rapor Et
Eski 20 Mart 2010, 17:33

#5 (link)
_KleopatrA_
Ziyaretçi
_KleopatrA_ - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Bu gibi durumlarda internet ortamında ne teşhis koyabiliriz ne de teşhis koyacak statüdeyiz kan tahlilinizi bir doktra yorumlatacaksınız ona göre tedavi uygulanacaktır.
Rapor Et
Eski 26 Mart 2010, 11:27

#6 (link)
BERVİN
Ziyaretçi
BERVİN - avatarı
ben im hastalıgım sag kasıgımda şişlik var aşagı dogru iniyor git gide büyüyor uçsuz sivilceler var üstünde ne yapmam gerekiyor hamileyim lütfen cevabınızı en kısa zamanda bekliyorum
Rapor Et
Eski 31 Ekim 2010, 22:55

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benimde var sağ kasığımda kan tahlili yaptım antibiyotik verdi lenf bezi çıktı ve hiç ağırmıyor
Rapor Et
Eski 30 Temmuz 2011, 23:58

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benimde sol kasıgımda 2 tane yumuşak topcuk var sağlıkçı oldugum için endişelendim acaba nedendir bugun de acaip agrıdı yakında doktora gitcem inş ameliyat olam
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.151 saniyede (70.17% PHP - 29.83% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 07:27
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi