PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Flash diski tamamen sıfırlayacak şekilde format programı mevcut mu?
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
wingwing01:39, 8 Ocak 2009 
Merhaba benim sormak istediğim hardiske low level format programları mevcut .Flash diski kalıtımsal olarak sıfırlıcak şekilde format programı mevcut mu yada tavsiyesi olan varmı ? çok teşekkür ederim.
En iyi cevap uchiha itachi tarafından gönderildi

bütün harici disklere kalıtımsal format atmak için...

Download HDD Low Level Format Tool 2.36.1181 - HDD Low Level Format Tool is a freewar
Benzer Konular:
Etiketler:
  • flash bellek sifirlama
  • flash diske format atma programi
  • usb bellek sifirlama
Cevap
uchiha itachi23:29, 24 Ocak 2009 
bütün harici disklere kalıtımsal format atmak için...

Download HDD Low Level Format Tool 2.36.1181 - HDD Low Level Format Tool is a freewar
Cevap
MİSAFİR ERHAN03:21, 3 Mart 2010 
HP USB Disk Storage Format Tool - v2.1.8 bu konu için mükemmel bir format ama programıdır...)) 6 saat internette formatlama programı arayıp durdum! ve en iyisini buldum...))) hemde mp3lerinede format atabilirsin...)))) kolay gelsin
Cevap
1ruya17:22, 30 Haziran 2010 
Flash Belleklerime, Biçimlendirme Yapmak İstiyorum, Ama Normal Yoldan Kabul Etmiyor,

Googleden Arama Yaptığım Programlarda Kullanılmıyor,Zaten 2 Programa Ulaşabiliyorum Okadar Arama İçinde, Basit veya Etkili Bir Yöntemi Varmıdır Bu İşin
Cevap
Misafir10:57, 16 Eylül 2010 
"Flash Bellek Format Nasıl Yapılır
Flash Belleklerime, Biçimlendirme Yapmak İstiyorum, Ama Normal Yoldan Kabul Etmiyor,

Googleden Arama Yaptığım Programlarda Kullanılmıyor,Zaten 2 Programa Ulaşabiliyorum Okadar Arama İçinde, Basit veya Etkili Bir Yöntemi Varmıdır Bu İşin "

Komut isteminden rahat ve güvenli bir format atabilirsin omut istemini açıp gelen satıra
FORMAT (Sürücü Harfi) :
Örnek:
FORMAT E:
yaptıktan sonra güvenle format atabilirsin
Cevap
Misafir21:37, 28 Aralık 2010 
yaw benim sorunum 4 gb flaş bellek 2 gb giddim proram yükledim yoq oldu ama orda duruyor ondan format atsan boşalırmı açaba yanıtlarsanız
sevinirim ??????????????????
Cevap
Misafir21:11, 6 Ocak 2011 
dos komutları on numara işime yaradı arkadaşlar programla falan uğraşmayın. bence direkt dos'ta halledin işinizi =)
Cevap
Misafir13:16, 12 Ocak 2011 
flas bellek neden biçimlenmez
Cevap
Misafir12:42, 22 Şubat 2011 
benimde başımda aynı sorun var
denemedik program kalmadı
çalıştırdan da denedim olmadı
Cevap
Misafir16:28, 25 Şubat 2011 
uchiha itachi : kardeş olmadı denedim de flash belleğe format atmadı
Cevap