Arama

Program indirince bilgisayarım kapanıyor ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Eylül 2013 Gösterim: 25.991 Cevap: 13
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
8 Ocak 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
programı indir deyince indirmeden bilgisayarım kapanıyorr..ne yapmalıyımm
EN İYİ CEVABI Lord.iz verdi
indirmek istediğin dosyalar download yöneticisi ile indiriliyorsa download yöneticisi programında bir hatadan ötürü bilgisayar resetliyor olabilir download yöneticisi (flash get,get right,orbit downloader vb.) var ise o programı kaldır eğer download yöneticisi yoksa internet explorer ve windows sistem dosyaları ile alakalı bir sorun olabilir windows kurulum cdsi varsa cdyi takıp işletim sistemini onar hatalı dosyalar düzeldiğinde sorunun ortadan kalkacaktır..
Sponsorlu Bağlantılar
Lord.iz - avatarı
Lord.iz
Ziyaretçi
8 Ocak 2009       Mesaj #2
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
indirmek istediğin dosyalar download yöneticisi ile indiriliyorsa download yöneticisi programında bir hatadan ötürü bilgisayar resetliyor olabilir download yöneticisi (flash get,get right,orbit downloader vb.) var ise o programı kaldır eğer download yöneticisi yoksa internet explorer ve windows sistem dosyaları ile alakalı bir sorun olabilir windows kurulum cdsi varsa cdyi takıp işletim sistemini onar hatalı dosyalar düzeldiğinde sorunun ortadan kalkacaktır..
Sponsorlu Bağlantılar
ayhannorgas - avatarı
ayhannorgas
Ziyaretçi
16 Temmuz 2009       Mesaj #3
ayhannorgas - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben herhangi bir program yüklemeye çalınca bilgisayar kapanıp açılıyor ve bu yüzden program yüklemiyor programı kaydet diyorum bilgisayar kapanıyor neden olduğunu ve ne yapmam gerektiğini bilen var mı?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bana Acil Cewap Lazım ...Flashget indirsem olur mu ? hani sonradan dewam eettririm..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben oyun hastası bir insanım ben bilgisaya ne zmn bir program indirsm ya oyunu winrarını yüklesem hemn kapanıyo neden kaynaklanıy olblr ltfn acil yardm sizden gelcek yardımı bekliyorum ii günler sayko....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
denetm masasından oluyodu otamatik kapan die bişe var onu kaldırınca oluyo karıştır denetm masasını bulursn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Temmuz 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım bu yolu izle...denetim masası-sistem-gelişmiş sistem ayarları-başlangıç ve kurtarma ayarları na gir otomatik olarak yeniden başlatı devre dışı bırak belki işe yarar...

saygılar...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ee denedm ben yine olmuyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hadi yaaa lutfen bi cavap bulun bıkdım artık bişe indiremiyom bi cevep bulsanız olmazmı yaaa
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
6 Ekim 2011       Mesaj #10
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Bilgisayarım/Özellikler/Gelismis/ Sistem baslangıcı ''sistem hatasında windows u otomatik kapat'' kutucuğundaki tiki kaldırın.

Win7 için Bilgisayarım/Özellikler/Gelismis sistem ayarları/Sistem koruması/ Yerel Disck C üzerine tıklayp Yapılandır/ Sistem Korumasını Kapat/ Uygula

Sorun devam ederse kullanıcı hakları ile ilgili kısıtlamalar söz konusu olabilir. Yeni bir yönetici hesabı olusturun admin olarak tüm yetkileri alın tekrar deneyin.

Sorun hala devam ediyorsa muhtemelen PC nize Trojan bulasmıstır.Güvenli Mod da Combofix proğramı ile taratınız sonuç alınamazsa format sorunu çözecektir.

Format atarken üzerine kurulum yapmayınız biçimlendirip tüm verileri silin.

CD USB bellek gibi cihazlarınızı kullanmadan önce mutlaka virüs proğramı yükleyiniz.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder