Arama

Sigorta eksperti nasıl olunur? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Şubat 2015 Gösterim: 104.767 Cevap: 27
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
6yıllık ehliyetim var. ve araç kullanıyorum. öğretmenim. eksper olmam mümkün mü?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar eksper alımı en son 2008 yılında yapıldı siz o kadar okuduktan sonra alım yapılmazsa zararlı çıkarsınız ama eksper değilde bireysel emeklilik üzerine devam edebilme gibi bir alternatifiniz var bence alımı düsünün bosuna okumayın
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Eylül 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende eksper nasıl olanuyor araştırıyorum arkadaşlar 30 yaşını aşmak şartmı ben 2 yıllık mezun ve 4 yıllık üniversite devam ediyorum sonuçta daha 1 yılım var okulun bitmesine ve karataşıtları ekspertiz olmak için şartlar nedir yardımcı olursanız sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ekper sınavı ne zaman ve nereye baş vururuz ilgilinizle tşk.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ERDEM ALPARSLAN BEN MESLEK YÜKSEK OKULU OTOMOTİV BÖLÜMÜ MEZUNUYUM ESKBER OLMAK İÇİN BÜTÜN ŞARTLARIM TUTUYOR AMA SINAVLARI NERDEN TAKİP EDECEĞİM BİLMİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ TEŞEKKÜRLER
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mayıs 2013       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
acente de aracılık yapan finansal danışman yaptığı kasko satışından veya herhangi bir sigorta ürününden maaş dışında yüzde kaçını komisyon olarak veya prim olarak alır..? beni aydınlatırsanız sevinirim..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2015       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
herşey kabulde o kısımda işte 30 yaşındn gün alacak artı suç işlemeyecek falan kabul 4 yıl ünv mezunuyum işletme tamam ama 5 yıl enaz tecrübe diyor o ne???ben yıllarca acentelerde sigorta satış elemanlığı yaptım ama dagınık olarak ve ssk sız hatta 10 yıl saadece biyerde çalıştım kapaandı neyle kanıtlayacam ben olamammı başvuramam bilemi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2015       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İlla 4 yıllık olması şartmı ben oto boya stajyeriyim 2 yıllık okuduktan sonra olabilirmiyim bide nasıl olucam lütfen bilgi verin