Arama

Web kamerası sorunu nasıl çözümlenir?

Güncelleme: 17 Temmuz 2013 Gösterim: 67.425 Cevap: 105
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
4 Ocak 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar biriyle görüntülü arama yapınca bende çıkan görüntü kalite bakımından yüksek karşı tarafa ise vasat altı gidiyor bisürü kişide denedim sonuç aynı cami driverını kurdum kaldırdım kurdum ama sonuç aynı elde var sıfır kesin msnden kaynaklanıyo eskiden cillop gibi çalışıyordu nolur yardım edin çok büyük sevaba girceksiniz webcm açmam lazım sözlümeMsn SadMsn SadMsn SadMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
4 Ocak 2009       Mesaj #2
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Kullandığın MSN Sürümü Belirtmemişsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Can DEMIR - avatarı
Can DEMIR
Ziyaretçi
10 Ocak 2009       Mesaj #3
Can DEMIR - avatarı
Ziyaretçi
Kusura bakmayın rahatsız ediyorum benim sorunum şu, web kameramı bilgisayara tanıttım, yahoo messanger da web kameram çalışıyor görüntülü sohbet sırasında. Msn de ise web kameramın simgesini görüyorum ama bir türlü işleme sokamıyorum, web kameramı göster olan yazı deaktif gözükür, ancak web kameramı başlat ve durdur kısmındaki simge aktif gözüküyor. bu sorun nedir acab?
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
10 Ocak 2009       Mesaj #4
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
Sorununuz için varsayımsal cevap vereceğim. Daha önce başka web kamera kullandınızmı? msn görüntü ses ayarlama bölümünden kamera ayarınızı (eğer yeni web kamera ise eskisi ayarlıdır yukardaki kamera menusunden yeni güncel kameranızı secmeniz gerekir) yapmanız gerekir. Bu işlemde kemaranızdan görüntüyü test ekranında alıcaksınız zaten.
Can DEMIR - avatarı
Can DEMIR
Ziyaretçi
10 Ocak 2009       Mesaj #5
Can DEMIR - avatarı
Ziyaretçi
kedi kardeş bu bilgisayarda olan kamera bilgisayarı baştan kurmadan çnce msn de çalışıyordu, kaldıki yahoo da kameram çalışıyor, ama msn de kameramı algılayamıyor sanıyorum, ama algılamıyor olsa kameramın simgesi nasıl olurda msn de görünüyor, aaa görünüyor ama çalışmıyor. Msn Sad

Araçlarda ses ve görüntü kurulumu var ama oda çalışmıyor. denediğim vakit karşıma şu mesaj geliyor; ses ve görüntü kurulumunu şu an çalıştıramıyoruz. Windows live messanger.

not: bilgisayrımı çift tıkladığım vakit orda tarayıcılar ve kameralarda zaten gözüküyor, ayrıca vp-cam de yükledim yine kendi test programında çlışıyor, yahoo da çalışıyor ama msn de tanımamak için elinden geleni yapıyor
WaRrioR - avatarı
WaRrioR
VIP VIP Üye
19 Şubat 2009       Mesaj #6
WaRrioR - avatarı
VIP VIP Üye
Mesenger 9.0 son sürüm kullanıyorum görüntülü arama yapmak istiyorum kişilerimin bazılarına açılan kameram bazılarına açılmıyor neden olabilir nasıl çözerim ??

EKLENTİ SADECE PLUS VAR VİRÜS PROGRAMIM DA NORTON ...GEREK DUYARSANIZ İSE ..
Esqi qulağı qesiqlerden qim qaldı
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
19 Şubat 2009       Mesaj #7
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
Bağlantı sorunlarından olabilir, sistemden olabilir yada karşı taraftan olabilir veya bilgisayar kasıldığında da böyle sorunlar olabilir sorunu tam olarak tespit edip yapılandırmaya çalışın bazı durumlarda karşı tarafla beraber oturumları kapatıp açın kamera daveti gönderin modeme res atın bilgisayarınızı yeniden başlatın ve karşı taraftanda bunları rica edin. Özel bir program yada neden yoksa sorununuz bu şekilde çözülebilir.
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
WaRrioR - avatarı
WaRrioR
VIP VIP Üye
19 Şubat 2009       Mesaj #8
WaRrioR - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
CrasHofCinneT adlı kullanıcıdan alıntı

Bağlantı sorunlarından olabilir, sistemden olabilir yada karşı taraftan olabilir veya bilgisayar kasıldığında da böyle sorunlar olabilir sorunu tam olarak tespit edip yapılandırmaya çalışın bazı durumlarda karşı tarafla beraber oturumları kapatıp açın kamera daveti gönderin modeme res atın bilgisayarınızı yeniden başlatın ve karşı taraftanda bunları rica edin. Özel bir program yada neden yoksa sorununuz bu şekilde çözülebilir.

YOK ÇÖZMEDİ HİÇ Bİ ŞEKİL ..SORUNU GALİBA MSN SÜRÜMLERİNDEN KAYNAKLANIYOR Msn Sad
Esqi qulağı qesiqlerden qim qaldı
WaRrioR - avatarı
WaRrioR
VIP VIP Üye
24 Şubat 2009       Mesaj #9
WaRrioR - avatarı
VIP VIP Üye
:? soruma cevap alamadım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim kameram modeli bn-b6 ismi bien ben yükleme yapmayı bilmiorum driver falan nasıl yüklücemide kameram gözükmüo yüklü degil bilgisayarıma bilgisayarımın windows xp bana yardımcı olurmsunuz hiçbir bilgim yok bu konuda açık bilgi istiyorum