PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Bilgisayarda kayıtlı dosyalara şifre nasıl koyabilirim?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
rengarenk11:38, 10 Ocak 2009 
bn kendime özel olan dosyaya şifre koymak isitiyorum yani herkezin açmasını istemiyorum nasıl yapıcam?
En iyi cevap ful tarafından gönderildi

rengarenk adlı kullanıcıdan alıntı:
tmm onu da yükledim şifre oluştur dedim şifreyi yazdım istediğim dosyaya o dosya denetim masasına dönüştü içinde bütün belgelerim yok oldu nasıl yapacağım ltf yardım edin!!!
bendede aynı şey oldu
Cevap
WaRrioR11:49, 10 Ocak 2009 
dosya şifreleme programları var sitede araştır bulursun indir kur ve dosyalarını şifrele
Cevap
Keten Prenses11:52, 10 Ocak 2009 
http://www.msxlabs.org/forum/ucretsi...-programi.html

tıkla rengarenk..
Cevap
rengarenk14:20, 10 Ocak 2009 
indiremedim keten prenses ücretli diyor

dediğin linke tıklıyorum dowland yapıyorum http://rapidshare.com/files/109737779/bkk.zip burası çıkıyo buradada altta euro gibi paralar var bu sayfadan nasıl indirme yapabilirim
Cevap
Keten Prenses14:25, 10 Ocak 2009 
allaaam ya rengarenk.. napıcvaz seninle
o rapid.. ücretsiz bir proğram verdiğim link.. rapidse bir indirme sitesi.
''free user'' yazan yere tıkla..
Cevap
Lord.iz14:28, 10 Ocak 2009 
Buradan indir rengarenk...oradaki pakette rar şifresi yanlış yazılmış zaten..ben şifresiz yükledim...

açılan sitede Download bkk3.exe (384 KB) bağlantısından indirebilirsin..
Cevap
rengarenk14:29, 10 Ocak 2009 
saolun hepinize tşklerr de bu seferde şifre yanlış diyorr
Cevap
Lord.iz14:40, 10 Ocak 2009 
üstte verilen programı ben hiç beğenmedim programda dosya veya klasör şifrelemeyi denedim hep hata verdi bu nedenle sana benim kullandığımı alternatif sunmak istedim aşağıdaki program tamamen ücretsiz... program sadece dosyaları şifreler klasörleri değil yani klasör eklersen içindeki tüm dosyaları şifrelediğinde veya tek tek şifrelediğinde o dosya resim ise önizlemesi olmaz yazı dosyası ise özel karakterlerle şifrelenir okunmaz program ise çalışmaz programı açıp şifreli dosyaya şifre çöz komutu vermezsen kimse ne olduğunu bilemez vb. ama seçim sana kalmış birini seç
Sifreleyici.rar (334.9 KB) 
Cevap
rengarenk14:44, 10 Ocak 2009 
tmm onu da yükledim şifre oluştur dedim şifreyi yazdım istediğim dosyaya o dosya denetim masasına dönüştü içinde bütün belgelerim yok oldu nasıl yapacağım ltf yardım edin!!!
Cevap
Lord.iz15:07, 10 Ocak 2009 
dosya denetim masasına dönüşmez şifrelenen klasör ve içindeki dosyalar şifrelenir hatanız var sanırım
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları