Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bilgisayarda kayıtlı dosyalara şifre nasıl koyabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda rengarenk tarafından 10 Ocak 2009 (11:38) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
15767 kez görüntülenmiş, 33 cevap yazılmış ve son mesaj 15 Temmuz 2011 (10:02) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 1.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 10 Ocak 2009, 11:38

#1 (link)
rengarenk
Ziyaretçi
rengarenk - avatarı
bn kendime özel olan dosyaya şifre koymak isitiyorum yani herkezin açmasını istemiyorum nasıl yapıcam?
En iyi cevap ful tarafından gönderildi

Alıntı:
rengarenk adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

tmm onu da yükledim şifre oluştur dedim şifreyi yazdım istediğim dosyaya o dosya denetim masasına dönüştü içinde bütün belgelerim yok oldu nasıl yapacağım ltf yardım edin!!!
bendede aynı şey oldu
Rapor Et
Reklam
Eski 10 Ocak 2009, 11:49

#2 (link)
Özel Üye-VIP
WaRrioR - avatarı
dosya şifreleme programları var sitede araştır bulursun indir kur ve dosyalarını şifrele
Rapor Et
Eski 10 Ocak 2009, 11:52

#3 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
http://www.msxlabs.org/forum/ucretsi...-programi.html

tıkla rengarenk..
Rapor Et
Eski 10 Ocak 2009, 14:20

#4 (link)
rengarenk
Ziyaretçi
rengarenk - avatarı
indiremedim keten prenses ücretli diyor

dediğin linke tıklıyorum dowland yapıyorum http://rapidshare.com/files/109737779/bkk.zip burası çıkıyo buradada altta euro gibi paralar var bu sayfadan nasıl indirme yapabilirim
Rapor Et
Eski 10 Ocak 2009, 14:25

#5 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
allaaam ya rengarenk.. napıcvaz seninle
o rapid.. ücretsiz bir proğram verdiğim link.. rapidse bir indirme sitesi.
''free user'' yazan yere tıkla..
Rapor Et
Eski 10 Ocak 2009, 14:28

#6 (link)
Lord.iz
Ziyaretçi
Lord.iz - avatarı
Buradan indir rengarenk...oradaki pakette rar şifresi yanlış yazılmış zaten..ben şifresiz yükledim...

açılan sitede Download bkk3.exe (384 KB) bağlantısından indirebilirsin..
Rapor Et
Eski 10 Ocak 2009, 14:29

#7 (link)
rengarenk
Ziyaretçi
rengarenk - avatarı
saolun hepinize tşklerr de bu seferde şifre yanlış diyorr
Rapor Et
Eski 10 Ocak 2009, 14:40

#8 (link)
Lord.iz
Ziyaretçi
Lord.iz - avatarı
üstte verilen programı ben hiç beğenmedim programda dosya veya klasör şifrelemeyi denedim hep hata verdi bu nedenle sana benim kullandığımı alternatif sunmak istedim aşağıdaki program tamamen ücretsiz... program sadece dosyaları şifreler klasörleri değil yani klasör eklersen içindeki tüm dosyaları şifrelediğinde veya tek tek şifrelediğinde o dosya resim ise önizlemesi olmaz yazı dosyası ise özel karakterlerle şifrelenir okunmaz program ise çalışmaz programı açıp şifreli dosyaya şifre çöz komutu vermezsen kimse ne olduğunu bilemez vb. ama seçim sana kalmış birini seç
Eklenmiş Dosyalar - Download
Dosya Türü: rar Sifreleyici.rar (334.9 KB, 151 gösterim)
Rapor Et
Eski 10 Ocak 2009, 14:44

#9 (link)
rengarenk
Ziyaretçi
rengarenk - avatarı
tmm onu da yükledim şifre oluştur dedim şifreyi yazdım istediğim dosyaya o dosya denetim masasına dönüştü içinde bütün belgelerim yok oldu nasıl yapacağım ltf yardım edin!!!
Rapor Et
Eski 10 Ocak 2009, 15:07

#10 (link)
Lord.iz
Ziyaretçi
Lord.iz - avatarı
dosya denetim masasına dönüşmez şifrelenen klasör ve içindeki dosyalar şifrelenir hatanız var sanırım
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.176 saniyede (73.24% PHP - 26.76% MySQL) 18 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 09:28
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi