PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Bıldırcın yumurtasını nasıl tüketmeliyiz?
12 3
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir01:16, 1 Kasım 2010 
slm bildircin yumurtasi tarifi: bir portakalin suyu,1 bildircin yumurtasi,1 yemek kasigi pirinc unu, 1 cay bardagi sut, kasik ucuyla tereyagi, butun malzemeler iyice karistirilir.sonra pisirilir muhallabi kivamina gelince ocaktan alinir sekeri azsa biraz bal katilir.cok katiysa biraz sut katilir.bebegim cok severek yiyo.bende internetten buldum,o zaman tesekkur edememistim tarifi icat edenden allah razi olsun,her sabah yediriyorum bebegime
Cevap
Misafir13:58, 22 Aralık 2010 
Arkadaşlar kesinlikle faydalı bal süt muz ve 2 bıldırcın yumurtasını antremandan sonra içerseniz kas kütlesinde değişimiaçıkça greceksiniz.Karışımı blender aracılığıyla karıştırısanız normal tatlı bir içecek gibi oluyor.Ben zayıftım 70 kilodan 82 kiloya çıktığım gibi kas dokusu arttı kollarım antermanla beraber kısa sürede 33 den 37 ye çıkıtı.Spora ara verdim şimdi tekrar kullanmaya başladım
Cevap
Misafir21:17, 11 Ocak 2011 
18 yaşndym dil okuyrm bıldırcın yumartası içersem kelimeeri daha cabuk ezberlermiyim
Cevap
Misafir22:11, 16 Nisan 2011 
bıldırcın yumurtasınınsının besin değeri aynı mı
? besin değeri ile tavuk yumurta
Cevap
Misafir22:00, 14 Kasım 2011 
Kardeşim senn dedğin gibi çiğ tüketilmez diyorunda o bilinn doğruluğu ne.Benim kardeşim 3,5 yaşında her akşam yatarken 1 adet içyor.!!
Cevap
Misafir00:33, 13 Aralık 2011 
2yaş altı bebeklerde lütfen bıldırcın yumurtası kulanmayınız. çok besleyici özelliği olduğundan böbreklere yüklenme yaptığını zararlı olduğunu farklı sitelere girerekte çok rahat öğrenebilirsiniz. her kış korkmayın ve geceleri yatmadan bal süt ve yumurtayı çiğ olarak tüketin çocuklardada. sabah aç karna hasta iken tüketin. ama hastalanmamak için geceleri için lütfen. pişmiş tüketilmesinin istemesinin tek sebebi bıldırcın yumurtasının akında çok önemli bir vitamin var bu vitamin ancak ve ancak pişştiğinde elde ediliyor vücudumuz tarafından. başka hiçbir sebebi yok. 4.5 yaşında kızım var 2yaşından itibaren her kış veriyorum 3 yada 4 ay geceleri süt yumurta bünye alıştığı için bal koymuyorum
Cevap
Misafir18:45, 18 Aralık 2011 
karışımın içine muz da koyabilirsiniz annem öyle yapardı süper olurdu
Cevap
Misafir18:48, 18 Aralık 2011 
bıldırcın yumurtası+ bal + süt + MUZZZZ u unutmayın
Cevap
Misafir11:40, 31 Ocak 2012 
hoçam ben 14 yaşındayım güçlü olmak için içeçe faydası olurmuki
Cevap
Aşk Kurdu09:17, 22 Temmuz 2012 
süt ve bal ile verin bıldırcın yumurtasını veya pişirinde verin.
Cevap
12 3
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
İsim:
Doğrulama