PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Bilgisayarda kayıtlı resimleri görüntülemekte sorun yaşıyorum, yardım eder misiniz?
«Önceki KonuSonraki Konu»
alican-5222:46, 10 Ocak 2009 
arkadaşlar bendeki sorun resim görüntüleme sorunu kendi resimlerimden oluşan bir klasöroluşturdum bu klasörü açıp sağ click yapıp gürüntülemeyi küçük resimler yapıyorum ve oradaki resimler o klasörde olmayan resimler gözüküyo ve ben o resimlere çift click yapıp windows resim ve fax görüntüleyici ile açtığımda resimler o dosyada bulunan resimlerden çıkıyor yani doğru gözüküyor ama küçük resimlere bakarken örneğin babannemin resmi gibi gözüküyo tıklıyorum benim resmim çıkıyo bu neden olur bana bi yardım edin yaaf
Benzer Konular:
Cevap
tHeBruTaLiTyOfHeLL02:44, 11 Ocak 2009 
Daha Önceden Senin Sorunu Bende Yaşadım, Yeni Bir Klasör Aç Oraya At Kurtul
Cevap
sinasi34500:11, 21 Temmuz 2010 
Arkadaşlar Bilgisayarımda Windows Resim ve Faks görüntüleyicisi Yok
Şimdi tüm gif dosyaları jpeg şeklinde acıyor ama dosyanın uzantısı değişmiyor hala gif.Ben gif bir resme her zaman jpeg olarak ac demiştim bundan önce sonra Windows resim ve faks görüntüleyicisi kayboldu bilgisayardan.Tekrardan yüklemek yada onarma varmı acaba Varsa yardımcı olurmusnuz
Karşı tarafa yolladğım gif resimlerde jpeg ye dönüşüyor oynamıyor
Ayrıca photo gif programlarınıda kullanamıyorum faydası olmuyor
yardımlarınızı bekliyorum

Not:Forumun Acemesiyim Yanlış bir şey yaptıysam kusura bakmayn...
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama