Arama

Gıda teknikeri olarak staj yaptığımda ne kadar ücret alırım?

Güncelleme: 19 Ekim 2014 Gösterim: 7.361 Cevap: 8
ceylan - avatarı
ceylan
Ziyaretçi
11 Ocak 2009       Mesaj #1
ceylan - avatarı
Ziyaretçi
Ben lise 2 ye gidiyorum kız meslek lisesinde gıda bölümünü okuyorum ve gıda teknikeri olmak isttiyorum bide staj göreceyimiz zaman nekadar ücret alacamı merak ediyorum ortalam nekadar alabilirim şimdiden teşekürler
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
bu çalıştığınız kurumla aranızdaki bir şey miş.. bir hastanenin müdiresini arayıp o hastanedeki çalışan gıda teknikeri öğrencilern aldığı parayı sorduğumda böyle bir cevap aldım.. stajyer olduğunzudan belli bir miktar para talep edemiyormuşsunuz
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bısı sorcaktım kardesım gıda bolumunde okuyor ve bı staj yerı bulmustuk sen teksın vede uzak dıye ögrt kontrole gelemem dıye kabul etmemıs suan da kardesım acıkta kaldı ve bıyerde staja baslayamadı okulun boyle yapması bızı zor durumda bırakması sıkayette haklı cıkartırmı? bıde ögrencı 1 kısıde olsa 2 kısıde olsa ögrtmenın onu denetlemeye gelmesı zorunlu dımı bılgılendırırsenız sevınırım.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN LİSE 2.SINIFTAYIM ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİNDEYİM BEN HOCALARIM LA KONUSTUGUMDA BANA PARA ALABILIRSIN DEDILER AMA CALISACAGIN YERE BAGLI DEDILRR BANA BUNU ACIKLAYA BILIRMISINIZ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
stajda askeri ücretn %30u nu alıoruz maaş olarak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

gida teknikeri staj yerleri ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

kız meslek lisesi gıda bölümünde okuyan kisi kamuda yemekhanesi olan bir işyerine okulca gönderildi bir ay sonra yemekhane hizmeti kapatıldı öğrenci ne yapmalı aynı işyerinde bilgisayar izmetlerinde çalıştırılması staj yönetmenliğine uygunmudur.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Kasım 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende sizin gibiydim gıda teknikeri olmak istiyorum dedim şuanda okuyorum ve staj yeri bulmam gerekiyo ama hiç bir yerde yok birde üniversitede size yardımcı olabilecek tej yer var oda gıda labaratuarları başka yerde staja girmeyin bence evet stajda para almanız işletmeye bağlı benim zamanımda 240 alınıyodu birde hoca mecburen ögrenci nerde staj yapıyosa oraya gitmek zorunda şikayet etmeniz bu işi çözer yemekhane kapatıldıysa hocasına başvursun mecburen ona yenibir staj bulmak zorunda.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Kasım 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaklaşık 500 ile 1500 arasında alırsın. İşe ilk başladığında. Sonra değişir tabiii.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2014       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende gıda bölümünü okuyorum ama 90 yıl tailde staj yapçam nerde yapabilirim