Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

İdrarda zorlanma ve kan olması ne anlama gelir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 11 Ocak 2009 (20:45) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
3408 kez görüntülenmiş, 4 cevap yazılmış ve son mesaj 7 Mart 2011 (18:40) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 11 Ocak 2009, 20:45

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
ben sakaryadan emre benım sorunum su 4 gundur ıdrarımda koyu sekılde kan var ben senede 2 kez tas dusuren bırıyım ama bu sefer ne agrı ne mıde bulantısı ne kusma var sadece ıdrarda kan asırı sekılde ve ıdrarımı yaparken sol bobregımde hafıf bır sızı oluyo ne yapmalıyım sımdıden tsk edıyorum
En iyi cevap Blue Blood tarafından gönderildi

En kısa zamanda bir ürolog 'a görünmeniz iyi olur .. sağlıklı günler
Rapor Et
Eski 11 Ocak 2009, 22:20

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
idrarda kan olmasının sebebi idrar yollarındaki harabiyettir. bu taş la daolabilir başka şekildede.. önemli olan oradaki tahriştir. daha önce bir taş düşürme öykünüz varsa bu daha muhtemel.her taş yada kum düşürdüğünüzde aynı tarz belirtiler ve aynı şiddette ağrı ve kusmalar geçirmemeniz olağan.. teşhis idraryolu tahlili, ve diğer tetkiklerle konacaktır..önerim elbette kesin tanının konması için sağlık kurumuna başvurmanız ve verilen tedaviyi uygulamanızdır
Rapor Et
Eski 8 Ekim 2009, 22:19

vajina problemi

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
iyi aksamlar benim sorunum nerdeyse dort gundur idrar yaparken zorlanma hafif kan gelmesi kasinti agri yanma ve bugun bi parca geldini farkettim.geceleri agrisindan uyyamiyorum kisaca bilgilendirirseniz ssevinirim tesekkurler.
Rapor Et
Eski 8 Ekim 2009, 22:31

#4 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
En kısa zamanda bir ürolog 'a görünmeniz iyi olur .. sağlıklı günler
Rapor Et
Eski 7 Mart 2011, 18:40

idrarda protein

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim kzım 14 yaşında şiddetli alt karın ağrısı ve ağrılı idrar yapıyordu,dr götürdüm idrar tahlilinde lokosit 2 yassı epitel 9 protein ++ çıktı ,protein çıkması beni çok huzursuz etti böbrek dışında başka bir sebeble idrarda protein çıkarmı? şimdiden teşekkürler.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.137 saniyede (65.84% PHP - 34.16% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 06:44
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi