Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Uzman çavuşluk sınavı ne zaman yapılacaktır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 12 Ocak 2009 (11:36) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
112525 kez görüntülenmiş, 145 cevap yazılmış ve son mesaj 23 Mart 2014 (13:47) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 12 Ocak 2009, 11:36

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
2009 UZMAN ÇAVUŞLUK SINAVI NE ZAMAN BİLİYORMUSUNUZ
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi

Alıntı:
özlememrah adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

2009 yılında onumuzdeki aylarda uzman cavusluk sınavları varmı ark. lar haberi olan varsa lutfen beni de aydınlatsınnnnnn hepinize kolay gelsin
Şuan her hangi bir duyuru yok.Bilgi Edinme hakkından yararlanabilirsiniz.
Rapor Et
Reklam
Eski 12 Ocak 2009, 12:04

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
The Unique - avatarı
jandarmakut
Jandarma Uzamn Erbaş Alımı 2009

Jandarma Genel Komutanlığı’nın internet sitesinde yer alan duyuruya göre, adayların en az 8 yıllık ilköğretim/ortaokul veya dengi okul mezunu olmaları ve müracaat tarihi itibariyle (2 Ocak 2009) 26 yaşından gün almamış olmaları gerekiyor.
Adaylar, Komutanlığın internet sayfasını ”www.jandarma.tsk.tr” inceleyerek, örneğine uygun istenen belgeleri eksiksiz olarak PTT veya kargo ile yada şahsen en geç 2 Şubat 2009 günü mesai bitimine kadar ”Jandarma Okullar Komutanlığı Uzman Erbaş Kayıt-Kabul Komisyon Başkanlığı 06835 Beytepe/Ankara” adresinde bulunduracaklar.
Başvurusu kabul edilen adayların isim listesi ile sınava girecekleri tarih, saat ve salon isimleri 16 Şubat 2009 tarihinden itibaren internet adresinden yayımlanacak.
Yazılı sınav 21 Şubat 2009 tarihinde ”Jandarma Okullar Komutanlığı Beytepe/Ankara” adresinde yapılacak. Sonuçlar aynı gün saat 19.00′a kadar ”www.jandarma.tsk.tr” internet adresinden duyurulacak.
Yazılı sınavda başarılı olan adaylar 22-27 Şubat 2009 tarihleri arasında ön sağlık, fiziki kabiliyet ve değerlendirme testi ile mülakat sınavına tabi tutulacaklar.
Kimin hangi tarihte teste tabi tutulacağı, yazılı sınav sonuçları ile birlikte sadece internet adresinden duyurulacak.
Rapor Et
Eski 12 Ocak 2009, 18:07

2009 uzman çavuş sınavı

#3 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
ben meslek lisesi mezunuyum bu sene ağusyosta askere gidiyorum acaba uzman çavuşluk sınavına girebilir miyim ve sınav başvuruları nezaman cevap verene şimdiden teşekkür ederim
Rapor Et
Eski 6 Şubat 2009, 12:25

mehmeden

#4 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
slm arkadasim sen önce askerligini yapmalisin.askerlik bitiminde askerde iken kagitlarini gönderebilirsin.
Rapor Et
Eski 8 Şubat 2009, 14:07

Uzman çavuşluk sınavı ne zaman ve kimler katılabilecekler?

#5 (link)
ibrahim akbulak
Ziyaretçi
ibrahim akbulak - avatarı
ben uzman erbaş yani uzman çavuş olmak istiyorum ama bir bilgi yok bilgi almak istiyorum
Rapor Et
Eski 8 Şubat 2009, 14:15

#6 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:
ibrahim akbulak adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ben uzman erbaş yani uzman çavuş olmak istiyorum ama bir bilgi yok bilgi almak istiyorum
Bakınız
Alıntı:
The Unique adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

jandarmakut
Jandarma Uzamn Erbaş Alımı 2009

Jandarma Genel Komutanlığı’nın internet sitesinde yer alan duyuruya göre, adayların en az 8 yıllık ilköğretim/ortaokul veya dengi okul mezunu olmaları ve müracaat tarihi itibariyle (2 Ocak 2009) 26 yaşından gün almamış olmaları gerekiyor.
Adaylar, Komutanlığın internet sayfasını ”www.jandarma.tsk.tr” inceleyerek, örneğine uygun istenen belgeleri eksiksiz olarak PTT veya kargo ile yada şahsen en geç 2 Şubat 2009 günü mesai bitimine kadar ”Jandarma Okullar Komutanlığı Uzman Erbaş Kayıt-Kabul Komisyon Başkanlığı 06835 Beytepe/Ankara” adresinde bulunduracaklar.
Başvurusu kabul edilen adayların isim listesi ile sınava girecekleri tarih, saat ve salon isimleri 16 Şubat 2009 tarihinden itibaren internet adresinden yayımlanacak.
Yazılı sınav 21 Şubat 2009 tarihinde ”Jandarma Okullar Komutanlığı Beytepe/Ankara” adresinde yapılacak. Sonuçlar aynı gün saat 19.00′a kadar ”www.jandarma.tsk.tr” internet adresinden duyurulacak.
Yazılı sınavda başarılı olan adaylar 22-27 Şubat 2009 tarihleri arasında ön sağlık, fiziki kabiliyet ve değerlendirme testi ile mülakat sınavına tabi tutulacaklar.
Kimin hangi tarihte teste tabi tutulacağı, yazılı sınav sonuçları ile birlikte sadece internet adresinden duyurulacak.
Rapor Et
Eski 11 Mart 2009, 20:12

#7 (link)
dogan MADEN
Ziyaretçi
dogan MADEN - avatarı
UZMAN ÇAVUŞ SİNAVLARINA BAŞ VURU YAPTIM AMA DAHA HALE NE ZAMAN VE NEREDE SINAVA GİRECEĞİM BİR BELGE BANA ULAŞMIŞ DEĞİL...
Rapor Et
Eski 11 Mart 2009, 20:33

#8 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
Alıntı:
dogan MADEN adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

UZMAN ÇAVUŞ SİNAVLARINA BAŞ VURU YAPTIM AMA DAHA HALE NE ZAMAN VE NEREDE SINAVA GİRECEĞİM BİR BELGE BANA ULAŞMIŞ DEĞİL...
bence bu linkten sizi ilgilendiren ulaşım bilgilerine ulaşıp bir yetkiliyle görüşün
Rapor Et
Eski 6 Mayıs 2009, 14:17

#9 (link)
romeo_13
Ziyaretçi
romeo_13 - avatarı
slm arkadaşlar bayan uzman alımıları hakkında bilgi verilirse memnum olurum. ticaret meslek lisesi 2,ci sınıf bilgisayarlı muhasebe bölümünden okulu bırakıp açıköğretim lisesinden devam ediyorum. bu konuda beni aydınlatırsanız sevinmirim. ayşegül araz
Rapor Et
Eski 10 Haziran 2009, 23:46

#10 (link)
özlememrah
Ziyaretçi
özlememrah - avatarı
2009 yılında onumuzdeki aylarda uzman cavusluk sınavları varmı ark. lar haberi olan varsa lutfen beni de aydınlatsınnnnnn hepinize kolay gelsin
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.150 saniyede (61.66% PHP - 38.34% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 10:43
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi