Arama

Ben nasıl yok edilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Şubat 2014 Gösterim: 67.720 Cevap: 111
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
12 Ocak 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
yüzümdeki benleri nasıl yok edebiliriz lütfen bsns yardım edin teşekkürler:
EN İYİ CEVABI Daisy-BT verdi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben 17 yasında bir gencim güzümde boynumdaki benlerden sikayetciyim aynaya bakamıyorum acaba benleri gidermenin bir yolu varmı

Alıntı

sirke ve limon suyunu karıştır 10 gün bir bardakda beklet et benine sür kesin çözüm denenmiştir

Alıntı

SİRKE NE SİRKESİ OLUCAK

Alıntı

benim yüzümde ben var 2tane vede onları nsl yok edicem aynen bnde aynaya bakmaktan çok korkuorum yüzümü saklıyarak dışarı çıkıorum ltfen yarıdm edinn

Alıntı

benimki et beni değil yinede yok edermi sirke ve limon suyu

Sponsorlu Bağlantılar
Yüzünüzde ya da vücudunuzda çıkan benleri bir sağlık kuruluşunda uzman kişilere göstermeden yoketmeye çalışmayınız.
Çeşitli, ben tipleri vardır ve bunlar neredeyse herkeste yüzün ve vücudun çeşitli yerlerinde görülmektedirler. Bazıları doğuştan, bazıları sonradan oluşan benler, zararsız da olabilir, ben olduğunu sandığınız tehlikeli ve yoketmeye çalıştığınızda sağlığınıza zarar verecek melanoma dönüşme ihtimali olan oluşumlar da olabilir.
Tedavi için ilk olarak ne tür bir benin söz konusu olduğu tespit edilmelidir. Tedavi için yapılacak işleme de ne siz, ne çevreniz ne de güzellik uzmanları değil sağlık kuruluşunda uzmanlar karar vermelidir.

Son düzenleyen buz perisi; 6 Temmuz 2012 12:48 Sebep: Başlık düzenlendi.
MaRCeLLCaT - avatarı
MaRCeLLCaT
Ziyaretçi
12 Ocak 2009       Mesaj #2
MaRCeLLCaT - avatarı
Ziyaretçi
bakınız; Benler, Nedenleri ve Tedavi Yöntemleri
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 17 yasında bir gencim güzümde boynumdaki benlerden sikayetciyim aynaya bakamıyorum acaba benleri gidermenin bir yolu varmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sirke ve limon suyunu karıştır 10 gün bir bardakda beklet et benine sür kesin çözüm denenmiştir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SİRKE NE SİRKESİ OLUCAK
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim yüzümde ben var 2tane vede onları nsl yok edicem aynen bnde aynaya bakmaktan çok korkuorum yüzümü saklıyarak dışarı çıkıorum ltfen yarıdm edinn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
26 Ekim 2009       Mesaj #8
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

Alıntı

Alıntı

Alıntı

SİRKE NE SİRKESİ OLUCAK

Alıntı

Alıntı

Yüzünüzde ya da vücudunuzda çıkan benleri bir sağlık kuruluşunda uzman kişilere göstermeden yoketmeye çalışmayınız.
Çeşitli, ben tipleri vardır ve bunlar neredeyse herkeste yüzün ve vücudun çeşitli yerlerinde görülmektedirler. Bazıları doğuştan, bazıları sonradan oluşan benler, zararsız da olabilir, ben olduğunu sandığınız tehlikeli ve yoketmeye çalıştığınızda sağlığınıza zarar verecek melanoma dönüşme ihtimali olan oluşumlar da olabilir.
Tedavi için ilk olarak ne tür bir benin söz konusu olduğu tespit edilmelidir. Tedavi için yapılacak işleme de ne siz, ne çevreniz ne de güzellik uzmanları değil sağlık kuruluşunda uzmanlar karar vermelidir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
et benleri suratınızda değilse yok etmeyin çünki et benleri genetik yapınızın parcalarındandır vucudunuzda cokbeniniz varsa bunların hepsini yok ederseniz insan kendini tamamen 1.5 yıda yeniler ve yenileme tamamen genetik zinçir halkasın da sağlanır siz bu halkanın parcasıyla oynamış olursunuz benlerin hepsini yok ederseniz halka bozulur kanser olma riskiniz artar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Boynumdaki benlerden kurtulmak istiyorum, küçük çıkıyorlar sonra büyüyüp uzuyorlar,ne yapmaliyim?