Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

'Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim' ne demektir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda kayıp dünya tarafından 13 Ocak 2009 (19:01) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
45486 kez görüntülenmiş, 18 cevap yazılmış ve son mesaj 28 Ekim 2012 (12:12) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.70  |  Oy Veren: 10      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 3 Ekim 2011, 16:51

atasözleri

#11 (link)
misafir
Ziyaretçi
misafir - avatarı
yaa arkadaşlar yarına yetişmesi lazım ödevimin.bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim atasözü hakkında bir kısa 15 satırlık civarı bi hikaye biliyorsanız veya üretebiliyorsanız söylermisinizz. nolursunuz bana yardım edin yaa iki saat düşündüm ama bulamadım ( ((
Rapor Et
Reklam
Eski 10 Ekim 2011, 16:23

#12 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaa bu ne demek bulan varmı bulana :clap:
Rapor Et
Eski 4 Aralık 2011, 13:39

#13 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kompozisyon yok mu hiç bir yerde?
Rapor Et
Eski 19 Aralık 2011, 18:19

#14 (link)
Tahsin Turgut
Ziyaretçi
Tahsin Turgut - avatarı
BANA ARKADAŞINI SÖYLE SANA KİM OLDUĞUNU SÖĞLEYEYİM

Kimlerle arkadaşlık yaparsanız, kimlerle oturup kalkarsanız, onların ahlâkından size, sizin ahlâkınızdan onlara bir şeyler geçer.Kısacası arkadaşlar birbirinden etkilenir.Bunun nedeni onlarla vakit geçirerek huylarını kapmamızdır.İyi biriyle arkadaş isek iyi ve dürüst, kötü biriyle arkadaş isek kötülüklerle dolu bir huy kaparız.
İnsan daha çok anlaştığı, huyunu suyunu bildiği, sevdiği, yanında bulunmaktan hoşlandığı kimselerle arkadaşlık kurar; dostluk eder. Dolayısıyla bir kimsenin iyi ya da kötü olduğu, arkadaşlık kurduğu kimsenin kişiliğine bakılarak anlaşılabilir.
Rapor Et
Eski 29 Aralık 2011, 17:17

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ödevim var acil kompozisyon yazar mısınız ????????????????????
Rapor Et
Eski 13 Nisan 2012, 14:26

Cvp: 'Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim' ne demektir?

#16 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Acil yazılanlardan farklı kompozisyona ihtiyacim var.
Teşekkürler
Rapor Et
Eski 20 Eylül 2012, 18:26

#17 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
BANA ARKADAŞINI SÖYLE SANA KİM OLDUĞUNU SÖYLEYEYİM..

Duygu, düşünce ve davranışlarında benzerlik olan insanlar birbirleriyle arkadaşlık yaparlar. Ya da üzüm üzüme baka baka kararır ve biri diğerine benzer Ortak özellikleri olmayan insanlar zaten doğal olarak arkadaşlık yapamazlar. Bundan dolayı denilmiştir ki, kişi arkadaşına, dostuna benzer. Bana dostunu söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim. Sevdiğimiz insana benzeriz, anne babamızla çok vakit geçirdiğimiz için anne babamıza benzeriz. Bunlar hep tecrübeyle sabittir. Hayat boyu etkilenir ve etkileriz.
Rapor Et
Eski 11 Ekim 2012, 18:16

#18 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ARJKADAŞ KİM OLDUGU ÖNEMLİ
Rapor Et
Eski 28 Ekim 2012, 12:12

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim atasözünün anlamı nedir
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
'Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim' ne demektir? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 54
Son Mesaj: 4 Mayıs 2014 16:38
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 2 Aralık 2011 14:42
Gönderen: probLem girL Forum: Türkçe Şarkı Sözleri
Son Mesaj: 23 Temmuz 2008 15:04
Gönderen: Demir YumruK Forum: Türkçe Şarkı Sözleri
Son Mesaj: 27 Mart 2008 16:44
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.164 saniyede (68.22% PHP - 31.78% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 16:30
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi