Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Eski sürüm Messenger nasıl kaldırılır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 14 Ocak 2009 (10:55) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
7636 kez görüntülenmiş, 12 cevap yazılmış ve son mesaj 18 Mart 2014 (14:45) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 14 Ocak 2009, 10:55

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
ESKİ MESENGERİ Mİ SİLEMİYORUM
En iyi cevap Blue Blood tarafından gönderildi

Detaylı bilgi için bakınız;
ZapMessenger
Rapor Et
Reklam
Eski 14 Ocak 2009, 10:59

#2 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Detaylı bilgi için bakınız;
ZapMessenger
Rapor Et
Eski 12 Mayıs 2009, 10:42

Eski sürüm MSN'yi nasıl kaldırabilirim?

#3 (link)
SERAP SAYGI
Ziyaretçi
SERAP SAYGI - avatarı
eski sürüm msn yi kaldırmam lazım ama ekle kaldırda msn yok napabilirim
Rapor Et
Eski 31 Ağustos 2009, 02:06

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
windows messenger eski sürüm
MSN 'İ SILDIM BEN SONRA TEKRAR YUKLEMEK ISTEDIGIMDE YUKERLKEN HATA VERIO MSNİ KALDIRIN DİE EKLE KALDIRDAN KALDIRDIM AMA NE YAPABILIRIM
Rapor Et
Eski 31 Ağustos 2009, 02:24

#5 (link)
MazessezaM
Rower - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

MSN 'İ SILDIM BEN SONRA TEKRAR YUKLEMEK ISTEDIGIMDE YUKERLKEN HATA VERIO MSNİ KALDIRIN DİE EKLE KALDIRDAN KALDIRDIM AMA NE YAPABILIRIM

İnceleyiniz.
http://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...aldiririm.html
Rapor Et
Eski 5 Eylül 2009, 11:01

Eski MSN sürümünü nasıl kaldırabilirim?

#6 (link)
secret_irem
Ziyaretçi
secret_irem - avatarı
http://img228.imageshack.us/img228/272/31840613.jpg http://img136.imageshack.us/img136/5066/adszkt.jpg resimlerde gördüğünüz gibi iki tane farklı sürüm msn var pc de..naytımsa gitmediiii ayrıca saatin orda siyah birşey var oda hiç gitmio üzerine tıklayınca windows live oturum acamadı diyo ama tıklayınca msn sayfam acılıyo.msn den cıkış yapınca bi süre sonra gidio
Rapor Et
Eski 5 Eylül 2009, 14:55

#7 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:
secret_irem adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

http://img228.imageshack.us/img228/272/31840613.jpg http://img136.imageshack.us/img136/5066/adszkt.jpg resimlerde gördüğünüz gibi iki tane farklı sürüm msn var pc de..naytımsa gitmediiii ayrıca saatin orda siyah birşey var oda hiç gitmio üzerine tıklayınca windows live oturum acamadı diyo ama tıklayınca msn sayfam acılıyo.msn den cıkış yapınca bi süre sonra gidio
MSN'den Kurtulun!

Windows Live Messenger'ı sıfırdan kurmakta zorlanıyor musunuz? Bilgisayarınızdaki eski sürüm Messenger'ları ZapMessenger ile temizleyin. Microsoft'un Messenger türevlerini bilgisayardan kaldırmak bazen tam bir karın ağrısına dönüşebiliyor. Dolayısıyla tertemiz bir kurulum yapmak imkansız hale geliyor.

Windows Live Messenger'ın uyumlu bir sürümünü kurmaya çalışırken "Bilgisayarınızda daha yeni bir sürüm var" gibi uyarılar almaktan sıkıldıysanız, Zap Messenger'ı deneyin. Sisteminizde bulunan MSN Messenger, Windows Live Messenger ya da Windows Messenger uygulamalarını kökünden temizleyen program, portatif olarak USB'den de kullanılabiliyor ve çalışmak için Microsoft .net Framework 2.0 gerektiriyor.

Not:
Proğramı çalıştırdıktan sonra starta basarsanız direk silme işlemi yapmaktadır...

ZapMessenger indirmek için tıklayın.

Microsoft .net Framework 2.0 indirmek için tıklayınız...

Eğer Windows İnstaller hakkında bir hata alır iseniz lütfen aşağıdaki ilgili olan linki tıklayın indirin...

Windows Installer 3.0

Windows Installer 2.0

Windows Installer 3.1

İşlemleri gerçekleştiriniz.Eğer sonuç alamadıysanız

İnceleyiniz.Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
Rapor Et
Eski 1 Ekim 2009, 18:49

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
başlar-denetim masasından kaldırabilrsin
Rapor Et
Eski 10 Ekim 2009, 22:03

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya denetim masasında msn yok bu bır ıkıncıısı yenı surumu kolaylıkla eklıyorum fakat eklendıkten sonra calstr dedıgım zaman messenger var zaten dıyoo nasıl yapacammm yardımcıı olun off yavvv
Rapor Et
Eski 19 Nisan 2010, 17:36

msn

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yeni msn indirdim ama açılması için eski msn nin silinmesi gerekiyomuş bütün yöntemleri denedim ama eski msn bilgisayardan silinmiyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.154 saniyede (66.14% PHP - 33.86% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 15:36
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi