Arama

Eski sürüm Messenger nasıl kaldırılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Mart 2014 Gösterim: 10.286 Cevap: 12
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
ESKİ MESENGERİ Mİ SİLEMİYORUM
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Detaylı bilgi için bakınız;
ZapMessenger
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Detaylı bilgi için bakınız;
ZapMessenger
Sponsorlu Bağlantılar
SERAP SAYGI - avatarı
SERAP SAYGI
Ziyaretçi
12 Mayıs 2009       Mesaj #3
SERAP SAYGI - avatarı
Ziyaretçi
eski sürüm msn yi kaldırmam lazım ama ekle kaldırda msn yok napabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

windows messenger eski sürüm

MSN 'İ SILDIM BEN SONRA TEKRAR YUKLEMEK ISTEDIGIMDE YUKERLKEN HATA VERIO MSNİ KALDIRIN DİE EKLE KALDIRDAN KALDIRDIM AMA NE YAPABILIRIM
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
31 Ağustos 2009       Mesaj #5
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

MSN 'İ SILDIM BEN SONRA TEKRAR YUKLEMEK ISTEDIGIMDE YUKERLKEN HATA VERIO MSNİ KALDIRIN DİE EKLE KALDIRDAN KALDIRDIM AMA NE YAPABILIRIM

İnceleyiniz.
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
secret_irem - avatarı
secret_irem
Ziyaretçi
5 Eylül 2009       Mesaj #6
secret_irem - avatarı
Ziyaretçi
http://img228.imageshack.us/img228/272/31840613.jpg http://img136.imageshack.us/img136/5066/adszkt.jpg resimlerde gördüğünüz gibi iki tane farklı sürüm msn var pc de..naytımsa gitmediiii Msn Cry ayrıca saatin orda siyah birşey var oda hiç gitmio üzerine tıklayınca windows live oturum acamadı diyo ama tıklayınca msn sayfam acılıyo.msn den cıkış yapınca bi süre sonra gidio
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
5 Eylül 2009       Mesaj #7
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
secret_irem adlı kullanıcıdan alıntı

http://img228.imageshack.us/img228/272/31840613.jpg http://img136.imageshack.us/img136/5066/adszkt.jpg resimlerde gördüğünüz gibi iki tane farklı sürüm msn var pc de..naytımsa gitmediiii Msn Cry ayrıca saatin orda siyah birşey var oda hiç gitmio üzerine tıklayınca windows live oturum acamadı diyo ama tıklayınca msn sayfam acılıyo.msn den cıkış yapınca bi süre sonra gidio

MSN'den Kurtulun!

Windows Live Messenger'ı sıfırdan kurmakta zorlanıyor musunuz? Bilgisayarınızdaki eski sürüm Messenger'ları ZapMessenger ile temizleyin. Microsoft'un Messenger türevlerini bilgisayardan kaldırmak bazen tam bir karın ağrısına dönüşebiliyor. Dolayısıyla tertemiz bir kurulum yapmak imkansız hale geliyor.

Windows Live Messenger'ın uyumlu bir sürümünü kurmaya çalışırken "Bilgisayarınızda daha yeni bir sürüm var" gibi uyarılar almaktan sıkıldıysanız, Zap Messenger'ı deneyin. Sisteminizde bulunan MSN Messenger, Windows Live Messenger ya da Windows Messenger uygulamalarını kökünden temizleyen program, portatif olarak USB'den de kullanılabiliyor ve çalışmak için Microsoft .net Framework 2.0 gerektiriyor.

Not:
Proğramı çalıştırdıktan sonra starta basarsanız direk silme işlemi yapmaktadır...

ZapMessenger indirmek için tıklayın.

Microsoft .net Framework 2.0 indirmek için tıklayınız...

Eğer Windows İnstaller hakkında bir hata alır iseniz lütfen aşağıdaki ilgili olan linki tıklayın indirin...

Windows Installer 3.0

Windows Installer 2.0

Windows Installer 3.1

İşlemleri gerçekleştiriniz.Eğer sonuç alamadıysanız

İnceleyiniz.Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
başlar-denetim masasından kaldırabilrsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya denetim masasında msn yok bu bır ıkıncıısı yenı surumu kolaylıkla eklıyorum fakat eklendıkten sonra calstr dedıgım zaman messenger var zaten dıyoo nasıl yapacammm yardımcıı olun off yavvv
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Nisan 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yeni msn indirdim ama açılması için eski msn nin silinmesi gerekiyomuş bütün yöntemleri denedim ama eski msn bilgisayardan silinmiyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler