PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > İnternette geçmiş nasıl silinir?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
mervenur24516:27, 15 Ocak 2009 
internette geçmiş nasıl silinir?
En iyi cevap NeutralizeR tarafından gönderildi

mervenur245 adlı kullanıcıdan alıntı:
Internet Explorer 7 için:

Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Internet Seçenekleri > Genel > Gözatma geçmişi > Sil... > Tümünü sil...
Benzer Konular:
Etiketler:
  • gecmis nasil silinir
  • gecmisi nasil silerim
  • internet gecmisi nasil silinir
Cevap
NeutralizeR16:30, 15 Ocak 2009 
mervenur245 adlı kullanıcıdan alıntı:
Internet Explorer 7 için:

Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Internet Seçenekleri > Genel > Gözatma geçmişi > Sil... > Tümünü sil...
Cevap
fadedliver16:30, 15 Ocak 2009 
"Araçlar (Tools)" menüsü altındaki "Internet Seçenekleri (Internet Options)"a girin ve "İçerik (Content)" sekmesini seçin. Profilim (personal information) alanındaki 'Otomatik Tamamla (AutoComplete)'yı seçin. "Formları Temizle (Clear Forms)" butonuna tıklayın.

Ayrıca aynı penceredeki formlar kutusundaki işareti kaldırarak gelecekte eski aramalarınızın görünmesini engelleyebilirsiniz. Alternatif olarak, tekil maddeleri geçmişten silmek için "aşağı" ok tuşuna basarak silmek istediğiniz aramayı seçebilir ve Delete tuşuna basarak silebilirsiniz
Cevap
Misafir14:05, 1 Eylül 2009 
Alıntı:
bilgisayar geçmişi nasıl silinir

geri dönüşüme atılan dosyaları nasıl bulup silebilirim
Cevap
Misafir16:49, 30 Aralık 2009 
ben geçmisi silmek istıyorum ama denılen gıbı yapıorum olmuo otomatık tamamlamaya tıklıyorum omuo bana yardımcı olurmususnuz
Cevap
Misafir17:53, 30 Aralık 2009 
soL üstte sık kuLLanıLanLar var tıkLa geçmiş yazar oraya tıkLa hangi tarihi siLmek istiyosan üstüne sağ tıkLa geçmişi siL de evet de siLinir
Cevap
Misafir17:44, 5 Mart 2010 
ya bazı şeyleri silmek istiyorum silemiyorum napıcam ya
Cevap
Misafir12:51, 6 Mart 2010 
yyaaaaaaaa geçmiş nasıl siliniyor bitürlü silemedim yaa uffffff bilen yokmu kardeşim blio ama bana sölemiooo gıcıkk yaa bilen varsa sölesin arkadşlarrrr..............
Cevap
NeutralizeR14:43, 6 Mart 2010 
Her internet tarayıcısı için yöntem aynı değil. Internet Explorer kullanıyorsanız:

"Windows Internet Explorer > Araçlar > Internet Seçenekleri > Genel > Gözatma geçmişi > Sil... > Geçmiş'i işaretleyip 'Sil' tuşuna tıklayın.
Cevap
Misafir01:53, 1 Nisan 2010 
Alıntı:
gozatma gecmisi nasil silinir
göazatma geçmişimi nasıl silerim
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama