Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

İnternette geçmiş nasıl silinir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda mervenur245 tarafından 15 Ocak 2009 (16:27) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
306251 kez görüntülenmiş, 105 cevap yazılmış ve son mesaj 11 Ağustos 2014 (00:09) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.26  |  Oy Veren: 95      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 15 Ocak 2009, 16:27

#1 (link)
mervenur245
Ziyaretçi
mervenur245 - avatarı
internette geçmiş nasıl silinir?
En iyi cevap NeutralizeR tarafından gönderildi

Alıntı:
mervenur245 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Internet Explorer 7 için:

Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Internet Seçenekleri > Genel > Gözatma geçmişi > Sil... > Tümünü sil...
Benzer Konular: Etiketler:
  • bilgisayarda gecmis nasil silinir
  • gecmis nasil silinir
  • gecmisi nasil silebilirim
  • gecmisi sil tusu
  • internet gecmisi nasil silinir
Rapor Et
Reklam
Eski 15 Ocak 2009, 16:30

#2 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Alıntı:
mervenur245 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Internet Explorer 7 için:

Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Internet Seçenekleri > Genel > Gözatma geçmişi > Sil... > Tümünü sil...
Rapor Et
Eski 15 Ocak 2009, 16:30

#3 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
"Araçlar (Tools)" menüsü altındaki "Internet Seçenekleri (Internet Options)"a girin ve "İçerik (Content)" sekmesini seçin. Profilim (personal information) alanındaki 'Otomatik Tamamla (AutoComplete)'yı seçin. "Formları Temizle (Clear Forms)" butonuna tıklayın.

Ayrıca aynı penceredeki formlar kutusundaki işareti kaldırarak gelecekte eski aramalarınızın görünmesini engelleyebilirsiniz. Alternatif olarak, tekil maddeleri geçmişten silmek için "aşağı" ok tuşuna basarak silmek istediğiniz aramayı seçebilir ve Delete tuşuna basarak silebilirsiniz
Rapor Et
Eski 1 Eylül 2009, 14:05

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
bilgisayar geçmişi nasıl silinir

geri dönüşüme atılan dosyaları nasıl bulup silebilirim
Rapor Et
Eski 30 Aralık 2009, 16:49

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben geçmisi silmek istıyorum ama denılen gıbı yapıorum olmuo otomatık tamamlamaya tıklıyorum omuo bana yardımcı olurmususnuz
Rapor Et
Eski 30 Aralık 2009, 17:53

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
soL üstte sık kuLLanıLanLar var tıkLa geçmiş yazar oraya tıkLa hangi tarihi siLmek istiyosan üstüne sağ tıkLa geçmişi siL de evet de siLinir
Rapor Et
Eski 5 Mart 2010, 17:44

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya bazı şeyleri silmek istiyorum silemiyorum napıcam ya
Rapor Et
Eski 6 Mart 2010, 12:51

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yyaaaaaaaa geçmiş nasıl siliniyor bitürlü silemedim yaa uffffff bilen yokmu kardeşim blio ama bana sölemiooo gıcıkk yaa bilen varsa sölesin arkadşlarrrr..............
Rapor Et
Eski 6 Mart 2010, 14:43

#9 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Her internet tarayıcısı için yöntem aynı değil. Internet Explorer kullanıyorsanız:

"Windows Internet Explorer > Araçlar > Internet Seçenekleri > Genel > Gözatma geçmişi > Sil... > Geçmiş'i işaretleyip 'Sil' tuşuna tıklayın.
Rapor Et
Eski 1 Nisan 2010, 01:53

gözatma geçmişimi nasıl silerim

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
gozatma gecmisi nasil silinir
göazatma geçmişimi nasıl silerim
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.167 saniyede (72.58% PHP - 27.42% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 02:18
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi