Arama

Bayanlar askeri akademilere gidebilirler mi? Şartları nelerdir? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Nisan 2015 Gösterim: 44.650 Cevap: 74
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2011       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN ELAZIĞLIYIM AMA TUNCELİ DOĞUM YERİ GEÇİYOR ASKERİYEYİ GİRMEK İSTİYORUM ÜNİVERSİTE MEZUNUYUM AYNI ZAMANDA NASIL GİRİLEÇEK BİLGİ ALMAK İSTTİYORUM
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ağustos 2011       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi akşamlar ilk olarak ben 2 yıllık üniversite mezunuyum eşit ağırlık bölümünden fakat ben farklı bır dal istiyorum astteğmenlık gıbı resmı meslekler , 87 doğumluyum hala gırme şansım varmı acaba ... varsa eğer neler yapmam gerek???
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Kasım 2011       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben liseyı bırakmıstım 19 yasındayım ve tekrar basladım 2.sınıfta okuyorum ama lıseyı bıtırdıkten sonra askerı egıtım alıp askerıyede gorev yapmak ıstıyorum bu mumkun mu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet benim babamda jandarme ve bn 8.sınıf öğrencisiyim biz bayanlar askeri liselere değilde sadece harp akademisi(harp okulu)na girebiliyoruz ordanda yüksek bir rütbeyle mezun oluyoruz bn gireceğim Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2012       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 6. sınıfım askeri liseye daha çoook var ama yine öqrenim babam benim asker olmamaı istio[(bhende)] ama ggenedee giriliyo kızlar girebilir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Nisan 2012       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben askeri okula girmeyi çok istiyorum bana yardım edecek biri var mı? ltfen en büyük hayalım kara harp okuluna girmek ne yapmalıyım tanıdığım herkes farklı seyler söylüyo bana bilgili olan yardim edebilirmi?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mayıs 2012       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şuanda orta sondayım askeri gemi komutanı nasıl olabilirimm şartları neler ve mülakatları nasıl
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2012       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende sağlık meslek lisesi öğrencisiyim ve başvuru koşullarında meslek ya da mesleğe yönelik okullarda bulunmama diye bir madde okudum. Fakat bir yakınım kız meslek lisesi mezunu olmasına rağmen başvurusunu yaptı ve mülakatlara girmeye hak kazandı. Kendisine bu durumu sorduğumda böyle bir şey olmadığını söyledi. Ayrıca sağlık meslek lisesi mezunu hemşireler GATA hemşireliğe girip askeri hastanelerde görev alabiliyorlar, ama herhangi bir rütbeleri olmuyor.. Okulum bittikten sonra bende Kara Harp Okuluna başvuru yapacağım. Eğer sağlık meslek lisesi mezunları Kara Harp Okuluna kesin başvuru yapabiliyorsa lütfen buraya yazarak bizi de bilgilendirin..!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2012       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bayanlarda boy ortalaması 65-71 cm arasında olmalıdır..Ancak boy ile de orantılı olması gerekiyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2012       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kızlar askere gidiyo mu?