Arama

Bluetooth'la bağlantı nasıl yapılır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Ocak 2013 Gösterim: 91.260 Cevap: 26
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Şubat 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
heyyyyyyyyyyyy admin cevap bekliyoruz
Sponsorlu Bağlantılar
boraglh - avatarı
boraglh
Ziyaretçi
26 Şubat 2011       Mesaj #12
boraglh - avatarı
Ziyaretçi
bluetooth ile pc ve telefon bağlantısı yapamıyorum. pcdeki bluetooth ayarlarımda aygıtın bağlanmasına izin ver sekmesi aktif değil. yardımcı olursanız sevinirim.
PC asus eee pc 1005
Sponsorlu Bağlantılar
telefon ise samsung 723 wave.
telefon bluetoothda pcyi görüyor ama pc telefonu göremiyor.
telefon şifre eşleştirsin mi diyor ama pcde tepki yok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bilgisayara sağ tıkla özellikleri tıkla device managere tıkla ordan bluetoothu açın sonra telefonda cihaz arayı tıkla bu kadar basit
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Nisan 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben masaüstü bilgisayar kullanıyorum bilgisayara bluesoleil indirdim patch yaptım ama can not start bluetooth bluetooth hardware is not found hatası alıyorum bende iphone var bilgisayardada itunes fakat ituneside kullanamıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben bir tane program indirdim adı "Samsung PC Studio 3 " ama Bluetooth bağlantı noktası'nı istiyor o ne demek, birde nerden bulabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz.?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha ben pc ile telefonu bağladım dosya aktarma oldu da internete nasıl bağlanıyor onu bilmiyorum...nokia pc suite üzerinden aygıt arıyor ama bulmuyor yardıııııııııııııııımmmm
bloqe - avatarı
bloqe
Ziyaretçi
12 Ağustos 2011       Mesaj #17
bloqe - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar.Bluetooth la mesajlaşıldığını söyledi.Ama ben bulamadım yardımcı olurmusunuz Msn Grin
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
12 Ağustos 2011       Mesaj #18
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
bloqe adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar.Bluetooth la mesajlaşıldığını söyledi.Ama ben bulamadım yardımcı olurmusunuz Msn Grin

Bluetooth ile mesajlasmak için bir çok cep tel uygulaması var tabi bu proğramların her iki telefonda da kurulu olması gerekiyor.
Sonuç saçma salak bir uygulama çünkü çekis alanı 5 10 metre arası ama dil ve konusma özürlü bireyler için faydalı olabilir.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
#15 (mesaj-linki)
Misafir

Arkadaşlar ben bir tane program indirdim adı "Samsung PC Studio 3 " ama Bluetooth bağlantı noktası'nı istiyor o ne demek, birde nerden bulabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz.?

ONUNKABLOSU VAR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
samsung s3600 kullanıorm ve telefonumdan bilgisayara aktermak isteyince TELEFONUM izin vermiyor? napacağım? lütfen yardım edin teşekkürler.