Arama

Windows siyah ekran hatası neden olur, çözümü nedir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 26 Haziran 2015 Gösterim: 100.471 Cevap: 82
teoderidis - avatarı
teoderidis
Ziyaretçi
1 Şubat 2010       Mesaj #11
teoderidis - avatarı
Ziyaretçi
SeLaM arkadaşlar benim bilgisayara format attım tüm driverleri yükledim ama pc açılırken windows ekranına gelirken siyah ekran çıkıyor biraz bekledikten sonra açılıyor bilgisayar ve bazende mouse ve klavyeyi görmüyor reset atınca görüyor ilginiz ve cevaplarınız için şimdiden tşk ederim arkadaşlar Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
biostan sonra yazılar çıkıyor ama açılmıyor formatta atamıyorum lütfen yardım edermisiniz say
gılarımla
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Nisan 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bilgisayar acilmiyor siyah ekran

bilgisayarım açılmıyor siyah ekran geliyor ve biosla ilgili bişeyler yazıyor hangi tuşa basarsam basayım tepki vermiyor ne yapmalıyım
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
10 Nisan 2010       Mesaj #14
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
Siyah ekranda aldığınız hata mesajlarının detayını vermelisinizki yardımcı olalım. Bu ekrana düşmesinin birden çok nedeni olabilir. Bios pili bitmiş olabilir. Donanımla ilgili bir sorun olabilir.

Bu nedenle bize donanımınızla ve sorunla ilgili detay vermelisiniz.
mafya.ort.mafya - avatarı
mafya.ort.mafya
Ziyaretçi
12 Nisan 2010       Mesaj #15
mafya.ort.mafya - avatarı
Ziyaretçi
KLAMP arkadaşım AŞAĞIDAKİ SORUNU ben biliyorum mafya.ort.mafya@hotmail.com ekle yardımcı olayım yazacak kdar kısa değil iyi günler

ALINTIDIR...
Siyah ekran hatası nedir, nasıl düzeltilir?
Merhabalar Arkadaşlar bilgisayarımla ilgili bir sorun yaşıyorum
1 ) Ben Format Attım Driverlarını vs Yükledim sonra
sp3 güncellemesini bunun yanında başka bişiyide yüklüyordum ve bilgisayrın kasasındaki kapatma düğmesine bastım sp3 Güncellemesini yaparken bilgisayar kapandı bidaha açılmadı yani, aslında açılıyorda Siyah ekran geliyor

2 ) ekran açılmadığı için tekrar Format atayım dedim biosa girdim gerekli ayarlamaları yaptım f10 bastaım kaydettim çıktım

cd kurmak için bir tuşa basın dedi enterladım

sonra donanımınız inceleniyor yazısı çıktı

Ardından ekran Simsiyah kaldı daha ileri gitmiyor

güç kaynağını fişini çıkarttım yaklaşık 5 dk bekledim tekrar taktım bilgisayarı Çalıştırdım ama hiçbir gelişme yok tam formata geçicekken ekran simsiyah kalıyor

bu sorunu nasıl Çözebilirim biosu sıfırlasam çözebilirmiyim önereileriniz nelerdir biosu nasıl sıfırlarım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Haziran 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar Benim Sorunumdan Bir Cok İnsanda Var ama Ben Yeni Bir konu Acayım Dedim

Arkadaşlar Bilgisayarı kullanırken , Bir anda İnternet Explorer Defalarca Acılmaya Basladı,

Pcyi Resetleyim Düzelir Dedim Fakat , Resetlediğimde ,Acılır gibi Oldu, ondan Sonra Kara ekran Geldi

Format Cdsini Taktım , Ön Yükleme İcin Bir tusa Basın Dedi , bastım Kara Ekran Tekrar Geldi

Acılmıs konulara Okudum , pili Cıkarın Geri Takın Dediler Taktım,

F8 tusuna bas Dediler , Bastım Yazılar Geldi Fakat Hepsini Denedim Olmadı,

F5 le ilgili yöntemleride denedim gene olmadı ,

Format Cdsinide görmüyor ,

Ben bilgisayar hakkında yabancı deyimlerden anlamıyorum , bu işi türkce olarak anlatıcak bi kardeşimiz varmı dua ederim ona ...
beceriksizim - avatarı
beceriksizim
Ziyaretçi
10 Ağustos 2010       Mesaj #17
beceriksizim - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende bilgisayar hızlansın die regeditten ayarları deiştirdim tam bilgisayarım hızlanmıştıki regeditten birkaç ayar daha yaptım yeniden başlatınca bilgisayar hoşgeldiniz yazısına kadar geldi sonra açılmadı öylece kaldı. formatla düzelttim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
anakartınız yanmıstır xp kurulacak en yakın servise gidin yada çöp tenekesine atın lebtopu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Eylül 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben windosw vista kullanıyorum ve bilgisayar açılrken her şey normal alttaki çubukta doluyor ve sonra siyah ekran gelyor.Bn bu soruna pratik bi çözüm buldum ctrl+alt+del yapım görw yöneticini başlatıyorum görew yöneticindende yeni bir görew dosyası açıyorum ama her sya ile olmuyor onu biraz araştırın ve sonra ekran kendine geliyor kesin bir çözümü bilen varsa söylesin.diğerleri bi denesin en azında günlük işlerini yaparlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Kasım 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar pc sabah açtım windows yazısından sonra siyah ekran çıkıyo öyle kalıyor. format cd si takıyorm okumuyor.biostan cd yi first durumuna getiriyorum yine tık yok ne yapabileceğim hakkında bi bilgisi olan varmı ???