Arama

2 yıllık önlisans programlarının taban puanları kaçtır? - Sayfa 4

Güncelleme: 21 Nisan 2012 Gösterim: 115.251 Cevap: 52
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Temmuz 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben sözel öğrencisiyim ea 2 yıllık bankacılık bölümünü düşünüorm puanım da 244 yerlesebilirmiyim? bu bölüm hakkında bilgisi olan lütfen yardımcı olsn teşekkürlr
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Temmuz 2010       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben sözel çıkışlıyım 2 yıllık bankacılık bölümünü istıorm ea ygs puanım da 240 yerleşebilirmiyim???
Sponsorlu Bağlantılar
kyle - avatarı
kyle
VIP katekolamin
15 Temmuz 2010       Mesaj #33
kyle - avatarı
VIP katekolamin
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben sözel öğrencisiyim ea 2 yıllık bankacılık bölümünü düşünüorm puanım da 244 yerlesebilirmiyim? bu bölüm hakkında bilgisi olan lütfen yardımcı olsn teşekkürlr

Alıntı

arkadaşlar ben sözel çıkışlıyım 2 yıllık bankacılık bölümünü istıorm ea ygs puanım da 240 yerleşebilirmiyim???

ÖSYM'nin sitesinde arşiv kısmında süreli yayınlar diye bir bölüm var. Orada 2009 yılına ait lisans ve önlisans programlarına ait bilgiler mevcut.
My one regret in life is that I am not someone else.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Temmuz 2010       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SLM BEN YGS 4 TEN 170 PUAN ALDIM 2 YILIK BANKACILIGA GİDEBİLİRMİYİM GİDERSREM HANGİ ÜNÜVERSİTELER GİDEBİLİRİM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2010       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
insan kaynakları ve halkla ilişkiler 2 yıllık istıyorum.meselek lıselerınden yer kalırmı?yerlesebılırmıyım?puanıım 272.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2010       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaw ben ygs 4 den 181.5 puan aldım bi üniv gelirmi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2010       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben liseyi yeni bitirdim ve ygs.204 lys.227 sınavlarından puanlarını aldım 2.yıllık nasıl bir üniversiteye girebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ağustos 2010       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya lütfen bana üniversitelerin puanlarını gönderebilir misiniz?ön lisans 2 yıllık bölümlri ve puanlarını
kyle - avatarı
kyle
VIP katekolamin
2 Ağustos 2010       Mesaj #39
kyle - avatarı
VIP katekolamin
Alıntı

ben liseyi yeni bitirdim ve ygs.204 lys.227 sınavlarından puanlarını aldım 2.yıllık nasıl bir üniversiteye girebilirim

Alıntı

yaw ben ygs 4 den 181.5 puan aldım bi üniv gelirmi

Alıntı

insan kaynakları ve halkla ilişkiler 2 yıllık istıyorum.meselek lıselerınden yer kalırmı?yerlesebılırmıyım?puanıım 272.

Alıntı

SLM BEN YGS 4 TEN 170 PUAN ALDIM 2 YILIK BANKACILIGA GİDEBİLİRMİYİM GİDERSREM HANGİ ÜNÜVERSİTELER GİDEBİLİRİM

Alıntı

ya lütfen bana üniversitelerin puanlarını gönderebilir misiniz?ön lisans 2 yıllık bölümlri ve puanlarını

ÖSYM'nin sitesinde 2010 yılı Tercih Kılavuzu mevcuttur.
Kılavuzu inceleyerek lisans ve önlisans programlarının hangi puan türüyle öğrenci aldığına dair bilgi edinebilirsiniz.
Ayrıca başarı sıranıza bakarak istediğiniz bölüme yerleşip yerleşemeyeceğiniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

ÖSYM'nin sitesinde 2010 yılı Yüksek Öğretim Programları Rehberi de hizmete sunulmuştur. Başarı sıranıza uygun bölümleri bulabilirsiniz.

Tercih kılavuzu için lütfen tıklayın

ÖSYM Tercih Robotu için lütfen tıklayın

My one regret in life is that I am not someone else.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ağustos 2010       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben düz lise mezunuyum 2yıllık çocuk gelişimi,büro yönetimi ve malıye oldu tercıhlerım ama bı yere yerleşemdım bnm 2.tercıhlerde neler yapmam gerekıyor bana yardımcı olurmusunuzzz ea2 puanım 238 ygs 4 puanım 253 ygs 5 238 ygs 6 228 lütfen yardımcı olun... acaele