Arama

Eski sürüm MSN'i kullanmak için ne yapmalıyım? - Sayfa 10

Güncelleme: 6 Haziran 2013 Gösterim: 123.762 Cevap: 123
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mart 2010       Mesaj #91
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,
Ben şuanda msn 9.0 kullanıyorum fakat bazı arkadaşlarım hala eski sürümleri kullanıyorlar.1 hafta önceye kadar bende eski sürümü kullanıyordum.Ancak 1 haftadır eski sürüm MSN kullanan arkadaşlarımla sesli konuşma yapamıyorum.Ve saçma sapan bi hata veriyor.Google da arattırdığımda ise o kodda hiç bir konu bulamıyorum.Msxlabs.com da her yeri gezdim 1-2 arkadaş bikaç yıl önce o kodlardan bahsetmiş ama sesli arama ile ilgili değil.Görüntülü arama yapılabiliyor ancak yalnızca sesli arama yapılamıyor.Ve messenger şuan kullanılamıyor diyor.Bu sorun sadece bende mi var diye başka bir bilgisayarda ve başka bir MSN de denedim ve aynı sorunu ondada verdi.sizlerde deneyin göreceksiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Bunun bir çözümü var mı?İllaki onlarda mı MSN nin son sürümüne zorunlu geçmeleri gerekiyor?Bende son sürümü beğenmiyorum ama bu dayatmayıda anlamış değilim.Her yenilik herkesin hoşuna gitmek zorunda değil.
Hata kodunuda ekleyecektim fakat şuanda o arkadaşım online olmadığı için kopyalayamadım.
İlginize ve yardımlarınıza şimdiden teşekkürler..
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
19 Mart 2010       Mesaj #92
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba,
Ben şuanda msn 9.0 kullanıyorum fakat bazı arkadaşlarım hala eski sürümleri kullanıyorlar.1 hafta önceye kadar bende eski sürümü kullanıyordum.Ancak 1 haftadır eski sürüm MSN kullanan arkadaşlarımla sesli konuşma yapamıyorum.Ve saçma sapan bi hata veriyor.Google da arattırdığımda ise o kodda hiç bir konu bulamıyorum.Msxlabs.com da her yeri gezdim 1-2 arkadaş bikaç yıl önce o kodlardan bahsetmiş ama sesli arama ile ilgili değil.Görüntülü arama yapılabiliyor ancak yalnızca sesli arama yapılamıyor.Ve messenger şuan kullanılamıyor diyor.Bu sorun sadece bende mi var diye başka bir bilgisayarda ve başka bir MSN de denedim ve aynı sorunu ondada verdi.sizlerde deneyin göreceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunun bir çözümü var mı?İllaki onlarda mı MSN nin son sürümüne zorunlu geçmeleri gerekiyor?Bende son sürümü beğenmiyorum ama bu dayatmayıda anlamış değilim.Her yenilik herkesin hoşuna gitmek zorunda değil.
Hata kodunuda ekleyecektim fakat şuanda o arkadaşım online olmadığı için kopyalayamadım.
İlginize ve yardımlarınıza şimdiden teşekkürler..

Hata kodunu belirtseniz iyi olurdu. Bu sorun her hesapta da geçerli mi?

Aşağıdaki konunun ilk mesajının sonunda muhtemel birkaç çözüm önerisi mevcut:
https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/229478-wlm-2009-0x8ac70004-0x8ac70202-0x8ac70013-hatalari-ve-cozumu.html

Kullandığınız Messenger sürümüne uyarlayıp bu çözüm önerilerini deneyebilirsiniz.

Eğer eski sürüm Messenger'ı reklamsız, çoklu oturum açılabilen vs. sürüm olarak kullanıyorsanız, Program Ekle veya Kaldır listesinden Messenger'ı bulup onarın. İlgili konudan oturum açmaya izin veren yama dosyasını indirin ancak bu kez sadece msnmsgr.exe dosyasını kopyalayın, dll dosyasını kopyalamayın. Bir de bu şekilde deneyin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2010       Mesaj #93
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

eski msn kullanmak istiyorum

yeni msn açmak istiyorum eskiyi kaldır
sedanur - avatarı
sedanur
Ziyaretçi
5 Nisan 2010       Mesaj #94
sedanur - avatarı
Ziyaretçi
nasıl kurabilimde arkadaşlarımla konuşayım
...yardım edermisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Nisan 2010       Mesaj #95
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msn'nin hedefine girin orada msn yazan şeyi ters tıklayın.özelliklere girin ve oradan uyumluluğa girin.orada kutucukta yazı yazıyır windows 2000i seçin yokarıdaki kutucuğu kapat ve uygula yap bu kadarrr....
MaCLeYN - avatarı
MaCLeYN
Ziyaretçi
15 Haziran 2010       Mesaj #96
MaCLeYN - avatarı
Ziyaretçi
sorun1
Uploaded with ImageShack.us

Lütfen Yardım..
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Haziran 2010       Mesaj #97
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Uyumluluk ayarını kaldırıp yama uygulanmış EXE dosyasını kullanın:
Zorunlu Messenger Güncellemeleriyle İlgili
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2010       Mesaj #98
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben eski sürüm msn den anlamıyorum iş yerımdede msn yasak zaten ama yenı sürüm msn de inmıyor hata werıyor napabılırım bı yardım :s
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2010       Mesaj #99
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eski sürümden msne açtım şimdi orda kayıtlı olduğu için yeni sürümde açamıyorum yardımcı olsanız yada eski sürümdeki mesenemi nasıl kapata bilirm yeni sürümde açmak için
Ladoce1928 - avatarı
Ladoce1928
Ziyaretçi
29 Temmuz 2010       Mesaj #100
Ladoce1928 - avatarı
Ziyaretçi
Selam arkadaşla,bilgisayara format attım msn 8.1 yükledim kurdum fakat yeni sürümü kurmanız gerekiyor uyarısı alıyorum.Ancak ben 8.1 kullanmaya devam etmek istiyorum?
Daha önce burda msn.exe benzeri bişeyle sorunu halletmiştim o dosyayı nasıl bulabilirim?