Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Eski sürüm MSN'i kullanmak için ne yapmalıyım?
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
flashomer04:04, 16 Eylül 2009 
Evet plus çalışmıyor bu olaya bende sinir oldum, yeni sürüm berbat ben kullanmak istemiyorum adamı zorluyorlar bu ne ya
msn in içindeki güncelleme ayarlarını veya yeni sürüm ekle penceresini silemiyor muyuz???
Cevap
flashomer05:16, 16 Eylül 2009 
Sahurumu yaptım geldim beynim açıldı çok geçmeden hallettim sorunu
yoksa yaklaşık 1 buçuk saat kadar önce aynı sorun bende de olmuştu kafayı yiyecektim. yazdığım cevapdan esinlenerekden sonuca ulaştım x)
http://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...ml#post1490703
Cevap
NeutralizeR06:43, 16 Eylül 2009 
http://www.msxlabs.org/forum/neutral...le-ilgili.html
Cevap
Misafir10:50, 16 Eylül 2009 
plus hakkında bı bılgısı olan var mı nasıl yapılıyor kullanamıyorum tsk edıyorum sımdıden

8.5i indiryrm ama yıne yenı surum cıkıyo hemen
Cevap
Misafir11:02, 16 Eylül 2009 
ya herkes bişe sölüo hepsi karışık biri lütfen doğru düzgün anlatsın yeni msnden eski msnme nası dönebilirm ya???
Cevap
temmuzadair12:59, 16 Eylül 2009 
spartaccus teşekkürler arkadaşım, dediğini uyguladım ve aldığım hata iletisi illetinden kurtuldum..
Cevap
Misafir13:13, 16 Eylül 2009 
BENDE YENİ SÜRÜME GEÇTİM AMA ESKİ SÜRÜMÜ KULLANMAK İSTİYORUM FAKAT GOOGLEYE DİREK GİREMİYORUM BEN ESKİ SÜRÜM İSTİYORUM NASIL YAPABİLİRİM CVP YAZARSANIZ SEVİNİRİM.
Cevap
Misafir14:11, 16 Eylül 2009 
yeni sürüm msn 80040154 nolu hata kodu veriyor. eski sürüm ise yenisiyle güncelleyin deyip açılmıyor ne yapmalıyımm...
Cevap
Misafir14:52, 16 Eylül 2009 
C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyebilirsiniz. hemen oluyor
Cevap
Misafir15:54, 16 Eylül 2009 
arkadaşlar benim program vista.eski sürümü kullanmak istiyorum.ama açılmıyo.ne yapmalıyım?
Cevap
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları