Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Eski sürüm MSN'i kullanmak için ne yapmalıyım?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 17 Ocak 2009 (22:52) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
109323 kez görüntülenmiş, 123 cevap yazılmış ve son mesaj 6 Haziran 2013 (03:12) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.08  |  Oy Veren: 12      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 16 Eylül 2009, 04:04

#11 (link)
flashomer
Ziyaretçi
flashomer - avatarı
Evet plus çalışmıyor bu olaya bende sinir oldum, yeni sürüm berbat ben kullanmak istemiyorum adamı zorluyorlar bu ne ya
msn in içindeki güncelleme ayarlarını veya yeni sürüm ekle penceresini silemiyor muyuz???
Rapor Et
Reklam
Eski 16 Eylül 2009, 05:16

Sorun Çözüldü :)

#12 (link)
flashomer
Ziyaretçi
flashomer - avatarı
Sahurumu yaptım geldim beynim açıldı çok geçmeden hallettim sorunu
yoksa yaklaşık 1 buçuk saat kadar önce aynı sorun bende de olmuştu kafayı yiyecektim. yazdığım cevapdan esinlenerekden sonuca ulaştım x)
http://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...ml#post1490703
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2009, 06:43

#13 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
http://www.msxlabs.org/forum/neutral...le-ilgili.html
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2009, 10:50

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
plus hakkında bı bılgısı olan var mı nasıl yapılıyor kullanamıyorum tsk edıyorum sımdıden

8.5i indiryrm ama yıne yenı surum cıkıyo hemen
Son Düzenleyen Misafir; 16 Eylül 2009 @ 10:53. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2009, 11:02

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya herkes bişe sölüo hepsi karışık biri lütfen doğru düzgün anlatsın yeni msnden eski msnme nası dönebilirm ya???
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2009, 12:59

#16 (link)
temmuzadair
Ziyaretçi
temmuzadair - avatarı
spartaccus teşekkürler arkadaşım, dediğini uyguladım ve aldığım hata iletisi illetinden kurtuldum..
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2009, 13:13

#17 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
BENDE YENİ SÜRÜME GEÇTİM AMA ESKİ SÜRÜMÜ KULLANMAK İSTİYORUM FAKAT GOOGLEYE DİREK GİREMİYORUM BEN ESKİ SÜRÜM İSTİYORUM NASIL YAPABİLİRİM CVP YAZARSANIZ SEVİNİRİM.
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2009, 14:11

#18 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yeni sürüm msn 80040154 nolu hata kodu veriyor. eski sürüm ise yenisiyle güncelleyin deyip açılmıyor ne yapmalıyımm...
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2009, 14:52

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyebilirsiniz. hemen oluyor
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2009, 15:54

#20 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar benim program vista.eski sürümü kullanmak istiyorum.ama açılmıyo.ne yapmalıyım?
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski sürüm MSN'i kullanmak için ne yapmalıyım? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: mustafauzun1957 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 3 Eylül 2011 11:13
Gönderen: cashmurder Forum: Soru-Cevap
Cevap: 6
Son Mesaj: 8 Nisan 2011 02:54
Gönderen: toteengel Forum: Soru-Cevap
Cevap: 22
Son Mesaj: 19 Aralık 2010 00:23
Gönderen: savas410 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 19 Eylül 2009 00:43
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Cevaplanmış
Cevap: 1
Son Mesaj: 4 Aralık 2008 22:37
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.159 saniyede (71.92% PHP - 28.08% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 04:58
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi