Arama

Eski sürüm MSN'i kullanmak için ne yapmalıyım? - Sayfa 8

Güncelleme: 6 Haziran 2013 Gösterim: 123.762 Cevap: 123
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Kasım 2009       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm dedigini yaptim ama olmadıı o dedıgini 8.5 yapmam mi lazimm
Sponsorlu Bağlantılar
esmerhan - avatarı
esmerhan
Ziyaretçi
22 Kasım 2009       Mesaj #72
esmerhan - avatarı
Ziyaretçi
yeni msn den 9.0 hoşlanmadım ama eskisini kuramıyorumm ne yapmam gerkiyoo lütfen cevap yazınn yenisini silsem 8.5 kurabilirmiyim burdan acaba cevap yazın lütfenn
Sponsorlu Bağlantılar
mustaphajan - avatarı
mustaphajan
Ziyaretçi
23 Kasım 2009       Mesaj #73
mustaphajan - avatarı
Ziyaretçi
http://rapidshare.com/files/31113353...__RK_.rar.html
dostum öncelikle msn 2009 u kur,msn plus ı da ona uyumlu olarak yükle..daha sonra yukarıda verdiğim linkteki msn dosyalarını msn 2009 'un exe dosyasının bulunduğu klasör içine at.."tümüne evet..." de ve tamamdır..artık hem windowslive 8.5 i,hemde msn plus ı düzenli bir şekilde sorunsuz kullanabilirsinMsn Happy
MSN İÇİN YARDIM - avatarı
MSN İÇİN YARDIM
Ziyaretçi
27 Kasım 2009       Mesaj #74
MSN İÇİN YARDIM - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba MSXLABS üyeleri,

Ben Windows Live Messenger 8.1 kullanıyorum.Bugün PC açtığımda açılmadı ve WLM nin yeni sürümü yüklemek istermisiniz diye sordu.Ben 'evet' dedim.Daha sonra kurulum aşamasındaki yönergeleri takip ettim.Yükleme sonrası WLM son sürümünde olan (mail,toolbar,aile koruma,writer) yüklenemedi yazdı ve hata verdi:Bende normal WLM de e-mail adresimi açayım dedim fakat açılmadı.Hata veriyordu.MSXLABS sitesindeki hata kod ve çözümlerinden buldum.WLM uyumluluğunu 'Windows 2000' yaptım ve öyle denedim açıldı.Fakat açılır açılmaz sağ alt köşede bulunan simgelerin yanına beliriyor,üzeri gittiğimde (messengeri açmak için) kayboluyor.Yeniden denediğimde yine aynı sorunlar karşılaşsınca sistemden WLM kaldırıp,yeniden yükledim(WLM 8.1).WLM 2009 yükledim hata verdi.Bende 8.1 kurdum.Ama aynı sorun yine var.MSN açılıyor fakat giremiyorum...LÜTFEN ACİL CEVAP!!!
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
28 Kasım 2009       Mesaj #75
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
MSN İÇİN YARDIM adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba MSXLABS üyeleri,

Ben Windows Live Messenger 8.1 kullanıyorum.Bugün PC açtığımda açılmadı ve WLM nin yeni sürümü yüklemek istermisiniz diye sordu.Ben 'evet' dedim.Daha sonra kurulum aşamasındaki yönergeleri takip ettim.Yükleme sonrası WLM son sürümünde olan (mail,toolbar,aile koruma,writer) yüklenemedi yazdı ve hata verdi:Bende normal WLM de e-mail adresimi açayım dedim fakat açılmadı.Hata veriyordu.MSXLABS sitesindeki hata kod ve çözümlerinden buldum.WLM uyumluluğunu 'Windows 2000' yaptım ve öyle denedim açıldı.Fakat açılır açılmaz sağ alt köşede bulunan simgelerin yanına beliriyor,üzeri gittiğimde (messengeri açmak için) kayboluyor.Yeniden denediğimde yine aynı sorunlar karşılaşsınca sistemden WLM kaldırıp,yeniden yükledim(WLM 8.1).WLM 2009 yükledim hata verdi.Bende 8.1 kurdum.Ama aynı sorun yine var.MSN açılıyor fakat giremiyorum...LÜTFEN ACİL CEVAP!!!

C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyebilirsiniz.
ya da

Zorunlu Windows Live Messenger 8.x Güncellemesi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2009       Mesaj #76
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bn msn 8,5 kullanıyodum ama bi sure sora kapandı şimdide 9,0 indirdim bundada açılmıyo karşıdan yukleme yapim diyorum ondada hata veriyo goglede ara diye biş çıkarıyo ne yapmalıyım 12 bunla ugraştım nolur cvp verin(=
woltage - avatarı
woltage
Ziyaretçi
4 Şubat 2010       Mesaj #77
woltage - avatarı
Ziyaretçi
ya bana yardım edin lütfeen 2009 dan kurtulamıyorum Msn Sad

msn 8.5 kurmak istiyorum ama yapamıyorum Msn Sad
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
4 Şubat 2010       Mesaj #78
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
woltage adlı kullanıcıdan alıntı

Zorunlu Messenger Güncellemeleriyle İlgili <bu linki inceleyiniz.
woltage - avatarı
woltage
Ziyaretçi
4 Şubat 2010       Mesaj #79
woltage - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
_KleopatrA_ adlı kullanıcıdan alıntı
zorunlu msn 2009 dan sora bi arkadaşım bana msn 8.5 yüklemişti ama yeni format attırdım we pc hakkında hiç bişii bilmiyorum ne yapmam gerektiğini bilemiyorum Msn Sad
bu arada denetim masasından msn ile ilgili herşeyide kaldırmıştım Msn Embarrassed
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
5 Şubat 2010       Mesaj #80
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Alıntı

zorunlu msn 2009 dan sora bi arkadaşım bana msn 8.5 yüklemişti ama yeni format attırdım we pc hakkında hiç bişii bilmiyorum ne yapmam gerektiğini bilemiyorum Msn Sad
bu arada denetim masasından msn ile ilgili herşeyide kaldırmıştım Msn Embarrassed

Msn yüklümü değil mi?

8.5 için>
Windows Live Messenger 8.5 FINAL (Windows Live Suite) - MsXLabs indiriniz buradan