Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Zıtlık, uyum ve hacimi içeren bir obje nasıl yaparım?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 18 Ocak 2009 (16:25) tarihinde açılmıştır.
2467 kez görüntülenmiş, 11 cevap yazılmış ve son mesaj 3 Ocak 2012 (21:02) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 18 Ocak 2009, 16:25

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
İŞIK ÜNİVERSİTESİ ndeyim.ödev olarak verildi.50x50cm boyutlarında olması lazım ve bir örnek verilirse ben de buradan hareketle başka örnekler türetebilirim.
sevgiler

chysm
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 18 Ocak 2009, 16:58

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
Fikir olarak

zıt renklerde örneğin siyah -beyaz renkte (zıtlık)
bir kadın ve erkek (uyum) heykel yada biblo şeklinde( hacim )

birşey olabilir.. dersin adını verirseniz eğer ona yönelik bu verileri birleştirirz
Rapor Et
Eski 18 Ocak 2009, 19:02

#3 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
SEVGİLİ KETEN PRENSES;

Bugünkü isteğime yolladığın yanıt için teşekkürler.dersin adını söylersen daha yardımcı olurum demişsin.dersimizin adı üç boyutlu tasarım.verdiğin örnek bana ışık tutacak.mesala çubukları birbirine birleştirerek bir saksı formunda alt ve üst birleştirerek kafes gibi bir obje ,içerisini gösterebilecek şekilde ön ve arkada pencere,içerisine tavandan aşağıya hamurdan balıkları misina ile tutturup sallandırarak,zıtlık,uyum ve hacim olabilirmi?

lütfen bir iki örnekleme ile beni aydınlatırsanız sevinirim.

sevgiler

chysm
Rapor Et
Eski 18 Ocak 2009, 20:32

#4 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
kafes hacim için iyi bir fikir bence renklerde de zıtlık kavramına önem verebilirsin.. ama uyum için kafes içerisine daha çarpıcı bir şey koyabilirsin bu kompozisyonu güçlendirir. mesela kadın-erkek figürleri, tutsaklığı, yada bir kalp ,yada esareti ifade eden başka birşey daha çarpıcı bir kompozisyon yaratmana yardım edebilir
böylece.. renklerle zıtlığı, kafesle hacmi içeriye koyacağın nesneylede uyumu yakalayabilirsin..
Rapor Et
Eski 19 Ocak 2009, 01:35

#5 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
wayyy bee bende ışıktayım konuyu google da araştırırken gördüm sölicem hocaya
Rapor Et
Eski 19 Ocak 2009, 23:39

#6 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
bende ışıktayım bende araştırırken gördüm paylaşmak güzeldir ama biyere kadar final konusu bu bende sölicem hocaya
Rapor Et
Eski 20 Ocak 2009, 15:39

#7 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
ya bütün ışık gsfsi finalini googledamı arıo=) hocalar farklıysa çalarm fkrlernizi=)
Rapor Et
Eski 20 Ocak 2009, 22:16

#8 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
selamlarımıda iletin
arkadaşın konusu çok güzel olacak yalnız. beğenmeniz benide onore eder. sizede herhangi bir konuda yardımcı olmaya çalışabiliriz..
Rapor Et
Eski 21 Ocak 2009, 19:09

#9 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
suraya bak rezalet hoca yanlışlıkla uyum zıtlık hacim yazsa direk ortaya cıkıcaz
Rapor Et
Eski 23 Ocak 2009, 15:11

#10 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
Söyledi bikaç kişi zaten hocaya çok geç artık
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.179 saniyede (67.09% PHP - 32.91% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 21:07
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi