Arama

İç mimarlık için Türkiye'de en iyi üniversite hangisidir? - Sayfa 3

Güncelleme: 20 Mart 2014 Gösterim: 54.237 Cevap: 39
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben meslek lisesinde 4.sınıf sanat ve tasarım alanı iç mimarlık dalını okuyorum ve ğerçekten çok zor bir bölüm ama başladım bir kere ünüversitede başka hanği alanları okuyabilirim iç mimarlık hariç
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn lise 3 öqrencisiyim iç mimarlıqı 3 senedir istiyorum ve yeteneqimde var o mesleqe karşı.bu bölümü okuyanların düşünceleri nelerdir?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben lise 3 sayısalcıyım. ikinci dönem bölümümü değiştirmek istiyorum. hedefim iç mimarlık. şimdiden sonra ne yapmam lazım ÇOK ACİL CEVAP ..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben düz lisede 2. sııf öğrencisiyim iç mimar olmak istiyorum bana bilgi verir misiniz?....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende mımar olmak ıstıyorum ısala kazanırım sızde kazanırsınız baaayyyyyy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Lisede hangi bölümü seçmeliyim ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben Çankaya üniversitesi iç mimarlık bölümü öğrencisiyim yalnız henüz hazırlıktayım.iç mimar olmak yada bölüme girmek için gereken çok fazla bişey yok bu bölümü gerçekten istemek dışında.üniversitelerin çoğu YGS ve LYS den sonra yetenek sınavı yapıyorlar.kimi üniversite çizim istiyor kimisi istemiyor.Çankaya üniversitesinin sınavı çizim istemedi.hocalarla konuştuğum da da ben mantıklı öğrenci arıyorum çizim öğretmesi kolay denildi.sınavda çizim isteyen üniversiteler için kurslara gidip çizimlerinizi geliştirebilirsiniz.sınav tarihleri her üniversitenin sitesinde açıklanır.bildiğim kadarıyla yapılan yetenek sınavında YGS sınavının bir bölümü alınıyor ama diğer üniversiteler hakkında fazla bir bilgim yok.umarım yardımcı olabilmişimdir..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Haziran 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende lise 1 öğrencisiyim ve iç mimar olmayı istiyorum ama iç mimarlık tm mi mf mi ve deiç mimarla içmimarlık ve çevre tasarımı arasındaki fark nedir teşekkürler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Temmuz 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben iç mimarlık ve cevre tasarımı istsiyorm geleck yıl sınava girecem nasıl biçalışma yapmam lazm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben iç mimarlık okumak istiyorum. ama özel okulda okumak istemiyorum. ve bn mülakatlar için kendimi nasıl yetiştirebilirim. çizimlere nasıl çlışmalıyım. lütfen yardım!!!!!!