Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Diş çekildikten sonra kanaması durmadı, neden olabilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 20 Ocak 2009 (16:30) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
36889 kez görüntülenmiş, 24 cevap yazılmış ve son mesaj 10 Ekim 2014 (05:08) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.50  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 20 Ocak 2009, 16:30

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
diş çekildikten sonra kanama durmadı üstte köpek dişlerinin yanında olan dişler ilk dörde giren önde??şimdiden teş.
En iyi cevap konçuy tarafından gönderildi

iki gün az az kanama olur.o bölgeye karanfil koyup bastır.biraz yoğun karanfil kokusu olur ama kanamaya iyi gelir ayrıca ağrını dindirir..nacizane bilgim bunlardan ibaret!
Rapor Et
Reklam
Eski 20 Ocak 2009, 16:40

#2 (link)
ON TEMMUZ 2013
konçuy - avatarı
iki gün az az kanama olur.o bölgeye karanfil koyup bastır.biraz yoğun karanfil kokusu olur ama kanamaya iyi gelir ayrıca ağrını dindirir..nacizane bilgim bunlardan ibaret!
Rapor Et
Eski 20 Ocak 2009, 22:13

#3 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
yaşınızı yada herhangi bir bilgi belirtmediğiniz için fikir yürütmemiz imkanzıs. ama eğer kan sulandırıcı ilaç alıyorsanız yada dolaşım sistemi yada hipertansiyon rahatsızlığınız varsa bir sağlık kuruluşuna müracaat ediniz sağlıklı günler dilerim.
Rapor Et
Eski 12 Eylül 2009, 04:25

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
diş çekildikten sonra ne yapılmalı
üst arka dişimi çektirdim4üncü gece hala sızıntı şeklinde kanıyor ne yapmalıyım kanama nasıl durur
Rapor Et
Eski 19 Eylül 2009, 03:45

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
diş çektirdim 1 günoluyor hala kanama durmadı ne yapmalıyım
Rapor Et
Eski 22 Ekim 2009, 20:23

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
6-24 saat kanama normaldir ancak daha uzun süre ağrı ve kanama devam ediyorsa iltihap kapmış olabilir doktorunuza başvurunuz.
Rapor Et
Eski 31 Ekim 2009, 14:45

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bir Su bardagının içine bir yemek kaşığı Tuz koyun ve karıştırın taki su beyaz olana kadar sonrada ağznızı su bitene kadar çalkalayın tadı biraz kötü ama değerşahsen denedim işe yarıyor
Rapor Et
Eski 21 Eylül 2010, 19:25

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
dişim çekildi sabah 9 da çekildi akşam hala kanması durmadı nasıl durdurabilirim yada sebebleri neler olabilir..??
Rapor Et
Eski 11 Ekim 2010, 05:27

dişim cok kötü ağrıyor ve kanıyor

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaslar ben dişimi cektirdim eve geldim kanama hala devam ediordu tuzlu su yaptım işe yaramadıkahve koydum gene işe yaramadı başka bişiler biliyorsanız Lütfen Yardımcı olun bana...!
Rapor Et
Eski 11 Ekim 2010, 22:28

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar bende bugün 20'lik dişimi çektirdim ve ilk kez'di fazla ağrı söz konusu değil fakat diğer arkadaşlarda oldugu gibi kanama durmuyor.. hiç birşey yapmadım fakat tek işe yarayan ağzımı acıp yavaş yavaş nefes alıp vermek ve bu işlemi yaparken (dişin çekilen bölümüne doğru) nefes alışını o bölgeye odaklayın, 10 dk da kesilecektir.. kesin çözüm değil ama bir süre 20 dk kadar uygulanır ve tükerme, çalkalama, baskı vs. gibi işlemler olmazsa kanamanız duracaktır.. --kesin çözüm değildir..--

Başka bir uygulama ise diş çekildikten sonra doktorun uyguladıgı gazlı bezle yaptıgı tanpon uygulamasını tekrarlayabiliriz bu da bir çözümdür.. gazlı bezi hafif IsIRARAK pıhtılaşma yaratmak!!
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.137 saniyede (67.00% PHP - 33.00% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 01:51
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi