Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

+35 hangi ülkenin telefon alan kodudur?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 21 Ocak 2009 (00:02) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
221445 kez görüntülenmiş, 139 cevap yazılmış ve son mesaj 16 Şubat 2013 (15:49) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.00  |  Oy Veren: 4      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 21 Ocak 2009, 00:02

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
+35 HAngi ülkeinin alan kodu ?
En iyi cevap kompetankedi tarafından gönderildi

Dolandırmanın diğer bir yönü 359 Bulgaristan menşeli. Buradan çağrı bırakılıyor rast gele türkiyedeki numaralara. Eğer bu numaralara geri dönüş yapılırsa muhtemel karşınıza bir bayan çıkıp mağduriyetten tutun Türkiyeye gelmek istediği ama parası olmadığı vb. bahanelerle yardım istiyecek.

Sorulması gereken asıl soru medyada da geçmemesine rağmen her nasıl oluyorda hiç tanımadığınız bir bayana kredi çekmeyi bile göze alarak para gönderebiliyorsunuz. Bu zamanda yolda yatan birine dönüp bakmayan aman deyip baş çeviren bir toplum olduğumuz halde neden sadece bir sese yönelik böyle bir yaklaşım vermemizin tek açıklaması şu olabilir basına yansımayan yada mağdur tarafından yansıttırılmayan cinsel içerik.

Muhtemel bu bayanlar cinsellikle dolu sohbetle erkekleri bir şekilde alt ettikleri kanısına varıyorum.

Siz siz olun cevapsız hiç bir aramaya geri dönüş yapmayın.
Etiketler:
  • 0035
  • 0035 hangi ulke
  • 0035 hangi ulkenin alan kodu
  • 35 alan kodu
  • 35 hangi ulkenin alan kodu
Benzer Konular:
Rapor Et
Reklam
Eski 21 Ocak 2009, 00:11

#2 (link)
Hi-LaL
Ziyaretçi
Hi-LaL - avatarı
Finlandiya olması lazım...
Rapor Et
Eski 21 Ocak 2009, 00:16

#3 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
Alıntı:
Bu bir Bulgaristan numarası dostum. Sana bu konuda biraz bilgi vereyim. Şimdi bunlar Bulgaristan'da bir şebeke ve sana üst üste çağrı bıraktıktan sonra senin onları aramanı bekliyorlar. Bana da az önce geldi benzer bir numaradan. Sen onları aradıktan sonra da konuştukça kredi veya kontür kazanıyorlar. Ve karşılarına çıkan kişiyi numarayı şurdan buldum seni beğendim v.s deyip kandırma yoluyla para koparmaya çalışıyorlar. Bu tür şeylere dikkat edelim. Nerden biliyorum diye soracak olursanız bizim bi enayi arkadaşın baya bir kontürü gitti. Daha sonra ufak bir araştırma yapınca gerçek ortaya çıktı. Siz siz olun sakın aramayın eğer onlar ısrarla ararlarsa ve telefonu açtığınızda bahsettiğim numaralardan birini size yaparlarsa da yaratıcılığınızı ve güzel türkçemizin o hoş sövücüklerinden bir kaç tane gönderirsiniz benim yerime de

Bu yazım alıntı değildir. İsteyen alıntılayabilir.

KAYNAK
Rapor Et
Eski 17 Haziran 2009, 16:13

#4 (link)
boranucar
Ziyaretçi
boranucar - avatarı
sağolun arkqadaşlar biri çaldırdı beni şimdi
Rapor Et
Eski 18 Temmuz 2009, 14:32

#5 (link)
miass
Ziyaretçi
miass - avatarı
Selam,

Beni de dün +35 'li bir nodan aradılar. Yurt dışından sanırım Bulgaristan'dan çağrı bu. Hikayesi de klasik. Merak edin, sonra siz arayın, taksimetre çalışmaya başlasın, bi ton kontörünüzün kafasına bi tas su dökülsün.

Sakkınnn haaaa!

Merak yok!!!
Rapor Et
Eski 19 Temmuz 2009, 00:38

#6 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Bulgaristan kodu bu...
Rapor Et
Eski 6 Eylül 2009, 15:29

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
beni de aradı bi 5 dakika önce .....ben türkiyedeki bi yabancıyım ....şaşırdım ....Bulgaristanlıklara .....
Rapor Et
Eski 14 Eylül 2009, 01:06

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
beni de aradılar bunlar ii bela olmuşlar tam şebeke olmuşlar... aramaya devam etsinler bakalım ne olacak....
Rapor Et
Eski 27 Eylül 2009, 17:27

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ewt arkadaslar gercektn dolandırıcı bunlar sakın karsılık wermeın bnm annemı we babamı deısık numaralardan arıolar netten arastrdm bılgı edındım cook saolun lutfen böle kisilere itibar etmeyelimm...
Rapor Et
Eski 6 Ekim 2009, 15:17

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kodu 35 olan ulke hangısı
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.174 saniyede (73.17% PHP - 26.83% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 05:59
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi