Arama

Başarılı olmak için neler yapılabilir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Mayıs 2015 Gösterim: 58.533 Cevap: 102
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gerçekten başarısız çocuk yokmudur bir sohbet yazısı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ailemden dolayı çaalışamıyorum ban destek olmuyorlar herşey çok çalışmakla olmuyo birazda destek olması gerek arkadaşlar
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Kasım 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya allah rızası için başarılı olmak için neler yapmalıyızın cevabı çıksın bu siteye ölene kadar üye olacam nolur ya
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Kasım 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
düzenli notlar çıkarmak bazen görünür yerlere o notları asarak her zaman gözünüzün ilişiğinde olmasını sağlamak en önemli kelime zaten düzendir.Buna çok dikkat etmeniz gerekmektedir.Düzenli uyku,beslenme ,çalışma başarınızı olumlu bir şekilde etkileyecektir...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çok çalıçmak gerekir arkadaşlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar! Aslında günümüz oyunlarla kaplı bir internet ortamına sahip bu yüzden %50 test siteleri %400 oranında oyun şeçenekleri %30 ise dua siteleri yanı 400+50+30=480 günümüz %480 internet kapasitesine sahip ama bunların %100 ün yarısı olan %50 test %30 ise dua aslında günümüz dualarla geçinmeli oyun seçenekleri %30 dua ve eğitim test siteleri %999 kapasitesine sahip olmalı tahminim türkiyede 3milyon kız 2milyonda erkek e sahiptir (benim tahminim) aslında oyunlar için hilelerde indiriliyor yani onların %596 oranında kapasiteleri vardır...Bu yüzden bu oyunlar yüzünden küçücük çocuklar bile oynuyor aslında kimse hiçbir oyun oynamamalı bu yüzden ülkemizdeki tekneloji sayısı bu yüzden geri herkez oyuna takmış yazık internet parasına onun yerine test çözelim öğrendimiz konuları tekrar edelim ve ülkemize !!!!TÜRKİYE!!!! CUMHURİYETİNE saygılı ve yararlı bir insan varlık olalım!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2010       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kompetankedi adlı kullanıcıdan alıntı

Öncelikle istemelisiniz. Hedef koymalısınız. Azmetmek istemek başarının yarısıdır.

Başarılı olmak için günde kaç saat ders çalışmalıyım?

okuldan gelince test çözmek , kitap okumak , okulda yapılan (söylenen) konuları tekrar etmek ve kitap okuyarak başarıya uaşabiliriz...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çalışıyorum başaramıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ortam için bir çok uygun yerker var. Örneğin,bilgi evi gibi yerler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ne yaptım olmadı deniyorum başarmaya çalışıyorum çabalıyorum olmuya ablam nasıl çalışkan oluyo anlayamıyorum hokuyanların yanında diyorum tanrım yardım et bana sen büyüksün...