Arama

Counter Strike 1.6 setup.exe nasıl bulabilirim?

Güncelleme: 13 Eylül 2012 Gösterim: 13.243 Cevap: 10
alican-52 - avatarı
alican-52
Ziyaretçi
21 Ocak 2009       Mesaj #1
alican-52 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bana counter strike 1.6 nın sadece setupu gerekli bulamadım düzgünce çalışan inince çalışanını.oyunun kurulabilmesi için onu bulabilirsek çok sevinirim benim bulduklarım hep hatalı... şimdiden sağolun ...Msn Embarrassed
Sponsorlu Bağlantılar
uchiha itachi - avatarı
uchiha itachi
Ziyaretçi
21 Ocak 2009       Mesaj #2
uchiha itachi - avatarı
Ziyaretçi
Counter-Strike 1.6 (Steam) - Download TR
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Counter Strike 1.6 setup.exe nasıl bulabilirim?
serciii - avatarı
serciii
Ziyaretçi
23 Kasım 2010       Mesaj #5
serciii - avatarı
Ziyaretçi
banada lazım yha bu oyun bna yüklenmio bin tane site denedim ama nafile yardım plsMsn Confused
deniztuna1999 - avatarı
deniztuna1999
Ziyaretçi
23 Kasım 2010       Mesaj #6
deniztuna1999 - avatarı
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEYLER BANA CS 1.6 strike.exe nin kopyasını winrarın veya zip içine atıp gönderebilirmisiniz lütfen çok acill
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bana exe si lazım oyunun kendisi değil /Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Konu eski fakat arkadaşın isteğine daha fazla dayamadım belkide bulmuşdur ama hazır konusu varken bulamayanlar için ben sizlere linkini veriyim bu arada bende bu setup'u kullanıyorum gerçekten avantajları çok fazla Msn Happy

buyrun linker:

cs 1.6 setup:

Counter_Strike_1.6.rar - Solidfiles

Oyunu kurunca birde üstüne bunu kurun artık oynanmaya hazırdır iyi oyunlar arkadaşlar.

Resource_Fix.rar - Solidfiles
Profed - avatarı
Profed
Ziyaretçi
12 Eylül 2012       Mesaj #10
Profed - avatarı
Ziyaretçi
Evet Saygı değer MSXL Üyeleri,

Ben Oğuzhan Siteye Yeni üye oldum yeni üye olmamın şerefinede güzel ve bir o kadarda özel bir paylaşım yapmak için yazıyorum siteyi 1-2 kez dolaştım ve CS 1.6 Setup'unu arıyan bazı arkadaşlara rastladım fakat konular eski olduğu için paylaşmaktan vazgeçtim belki bulmuşlardır diye vel hasıl kelam sadece buna dayanarak vazgeçmek olmaz diye düşündüm ve konu güncel ve yeni olsun diye tekrar paylaşmaya karar verdim.

Bu setup'u uzun bir süredir 5 yıl oldu kullanıyorum. ve avantajları say say bitmez o yılın (2007) yapılan şartlarına göre bütün hatalarından arındırışmış berrak ve tertemiz özelliği ile beni çok derinden etklemişti o günden bu yana halen daha aynı setup'u kullanıyorum Msn Happy temmenniğim sizlerinde faydalanması Msn Happy neyse lafı fazla uzatmadan yazımızı linkler ile taçlandıralım.

CS 1.6 Setup:
Counter_Strike_1.6.rar - Solidfiles

Resource_Fix:
Resource_Fix.rar - Solidfiles

Yapmanız gerekenler ?

Oyunu kurarken Choose The Quality To İnstall diye bir bölüm gelicek size bir model seçmenizi söylüyor sizde low quality yapıcaksınız böylece orjinal bir görüntüye sahip olabilrisiniz yada high qualitiy diyerek source görüntüsü elde edebilirsiniz Msn Happy karar sizindir.

Oyunu kurduktan sonra Resource_Fix adlı rar dosyasının içerisindeki resource adlı klasörü oyunun kurulu olduğu yerdeki cstrike klasörüne atın gelen soruya tümüne evet diyerek işlemi sonlandırın artık oynanmaya hazır hale gelmiştir.

Not: şunu unutmayın Her oyunu kurduğunuzda Resource_Fix adlı fix dosyasını kullanmayı ihmal etmeyin.

Daha fazla bilgi için bu konuya mesaj atabilir beni bilgilendirebilirsiniz. Msn Happy

Hepinize iyi forumlar.

NOT: bu paylaşım tamamen kendi şahsi arşivimden yapılmıştır @ 2007

Anlatım,Arşiv Hakkı,Upload, ve Download: Profed.