Arama

Karnemdeki notlar nasıl olursa takdir veya teşekkür alabilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Mart 2018 Gösterim: 621.217 Cevap: 14
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
11 Haziran 2014       Mesaj #11
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Takdir ve teşekkür almak;

Sponsorlu Bağlantılar
YSO Puanın 70 yada üstü olması durumu Teşekkür almanı sağlar. 85 ve yukarısı ise Takdir Belgesi. Yıl sonu puanını okulunuzda herhangi bir öğretmeninizden yada rehberlik servisinden öğrenebilirsiniz. Ancak 69.99 olsa yada 84.99 olsa bile alamazsınız. MEB bu konuda gayet açık ve net bir karar aldı.
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
22 Ocak 2015       Mesaj #12
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikle hiç bir türlü karnenizde 1 olmaması gerekiyor.Ayrıca 2 tane 3 var, 5 tane 2 var gibi cümlelerle anlaşamayız.Bu yüzden e- okul'a girip puanlarınızın hemen karşısında ortalamalarınız vardır.İnternet tarayıcınıza takdir teşekkür hesaplama diye yazın. O ortalamarı girin bu sayede ortalamanız 70.00 olursa TEŞEKKÜR BELGESİ 85.00 olur ise de TAKDİR BELGESİ alırsınız. Ama karnenizde bütün dersler 5 olsa fakat bir dersiniz 1 olursa hiç bir türlü herhangi bir belge alamazsınız.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2016       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeş benim bir tane 2 var ama ortalamam 86 taktir alır mıyım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2016       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
En yüksek olması gereken ders Türkçe 85altınfa olmamalı matamatik dersi fen dersi de çok önemlidir .. Müzik bty gibi derslerin düşük olması çok önemli değil
Türkçe mat fen sosyal ing gibi derslerinizin yüksek olmasına gayret gösterin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2017       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Karnemde sadece bir tane notum 51 gerisi 5 takdir alır mıyım? Ortalamam (91.5289)