Arama

Java ile ilgili yaşadığım soruna yardımcı olur musunuz?

Güncelleme: 3 Ekim 2013 Gösterim: 8.041 Cevap: 12
eventhorizon - avatarı
eventhorizon
Ziyaretçi
22 Ocak 2009       Mesaj #1
eventhorizon - avatarı
Ziyaretçi
explorer ın eski sürümünü kullanıyorum, javanın son sürümü yüklü bilgisayarıma ama my nette tavlaya giremiyorum durum cubuğunda "Bitti" yazıyor refresh yapıyorum ama yinede aynı yardım ltfen?
Sponsorlu Bağlantılar
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
22 Ocak 2009       Mesaj #2
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Explorer'ı değiştirseniz,yani yeni sürüm yükleseniz belki problem ortadan kalkar.Birde javadan başka MS Java kuruluyor.Yani ikisi de kurulu olsun.Onu yüklemenizi tavsiye ederim.Ücretsiz yazılımdır.
"Microsoft Java Sanal Makinesi indir" diye aratın lütfen
Sponsorlu Bağlantılar
uchiha itachi - avatarı
uchiha itachi
Ziyaretçi
22 Ocak 2009       Mesaj #3
uchiha itachi - avatarı
Ziyaretçi
Java Kurulum Testi

sitesinden test yaparak son sürüm olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. ama daha güvenli ve hızlı bir internet için Firefox tarayıcı | Daha hızlı, daha güvenli ve daha özelleştirilebilir | Mozil tarayıcı kullanmanızı öneriyorum.
eventhorizon - avatarı
eventhorizon
Ziyaretçi
22 Ocak 2009       Mesaj #4
eventhorizon - avatarı
Ziyaretçi
test son sürüm yük olduğunu gösteriyor, normalde evde fire fox kullanıyorum ben, akrabamın bilgsayarında explorerda acmıyor, benim evdeki pcde explorerda açıyor, ikiside cafeplus2 sistem aynı ama burada acmıyorMsn Thinking
uchiha itachi - avatarı
uchiha itachi
Ziyaretçi
22 Ocak 2009       Mesaj #5
uchiha itachi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
alıntı adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar,ben bu sorunu hallettim.Bu sorunu yaşayanlar için şimdi yolunu gösteriyorum.

Bu sorunu gidermek için, aşağıdaki yöntemleri sunuldukları sırayla kullanın:

Yöntem 1: Jscript.dll ve Vbscript.dll dosyalarını yeniden kaydettirin
1. Başlat'ı ve ardından Çalıştır'ı tıklatın.
2. Aç kutusuna regsvr32 jscript.dll yazın ve Tamam'ı tıklatın.
3. Tamam'ı tıklatın.
4. Başlat'ı ve ardından Çalıştır'ı tıklatın.
5. Aç kutusuna regsvr32 vbscript.dll yazın ve Tamam'ı tıklatın.
6. Tamam'ı tıklatın.
Dosyalardan biri beklendiği gibi kaydedilmezse veya bir hata iletisi alırsanız, sistem dosyası kayıp veya bozuk olabilir. Microsoft Windows XP'de kayıp dosyayı ayıklamak için, aşağıdaki adımları izleyin: 1. Başlat'ı ve ardından Çalıştır'ı tıklatın.
2. Aç kutusuna, msconfig yazın ve sonra Tamam'ı tıklatın.
3. Dosya Genişlet'i tıklatın.
4. Dosya kutusuna, geri yüklemek istediğiniz dosyanın adını yazın.
5. Geri yükleme yeri kutusuna, dosyayı geri yüklemek istediğiniz Windows XP .cab dosyasının yolunu yazın veya Windows XP .cab dosyasını bulmak için Gözat'ı tıklatın.

Not Windows XP .cab dosyaları Windows XP CD'sinde I386 klasörüne depolanmıştır.
6. Kayıt yeri kutusuna, yeni dosyayı ayıklamak istediğiniz yolu yazın veya istediğiniz klasörü bulmak için Gözat'ı tıklatın.
7. Genişlet'i tıklatın.
8. Sistem Yapılandırma Yardımcı Programı iletişim kutusunda Tamam'ı tıklatın. Bilgisayarınızı yeniden başlatmanız istenirse, Yeniden başlat'ı tıklatın.

NOT:Bu bilgi için deeperandfaster'a teşekkürler.

doğruluğundan emin değilim...

http://support.microsoft.com/kb/912945/tr
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ekim 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

java eski sürüm download

aynı sorundan ben de muzdaripim. Bir türlü okey gen.tr okeye giremiyorum
bağlanmıyor

ne mozilladan ne explorererdan
denemedğim şey kalmadı. Javayı kaç kere indirdim kaldırdım olmadı. Lütfen yardımcı olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam kardeşlerim

bn gamyun.net te oyun oynuyordum. geçen gün javayı güncelleştirdim. ondan sonra oyuna girmiyor. hiçbir yükleniyor benzeri bişey glmiyor. sistemi geri yüklemeye çalıştım yüklenmedi. javaları kaldırıp yeniden kurdum yine olmadı. ne yapmam lazım acaba???
caner tok - avatarı
caner tok
Ziyaretçi
12 Mart 2012       Mesaj #8
caner tok - avatarı
Ziyaretçi
slm lar facede tavla oynayamıyom puanım 504 hiç bir odaya giremiyom yardımcı olabilirseniz sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
neden okey gentrye giremiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Nisan 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Bende aynı şekilde uzun bir süredir okey.gen.tr de oynuyordum ama son 2 aya yakındır siteye bağlanamıyorum bir türlü Bilgisayaraıma bütün javaları flash playler leri yükledim oda olmadı Pc format attım oda olmadı Bağlantımı resetledim yine olmadı şöyle tuhaf bir sorun var başka bir bağlantıdan bağlandığımda giriyor acılıyor site ama evde kulandığım pc de eski oynadığım Pc den giremiyorum bir türlü açılmıyor yardımcı olurmusunuz lütfen