Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Lisede teşekkür almak için ortalama kaç puana ihtiyaç vardır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda fenerli tarafından 24 Ocak 2009 (18:18) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
210025 kez görüntülenmiş, 544 cevap yazılmış ve son mesaj 11 Haziran 2014 (14:34) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.67  |  Oy Veren: 30      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 24 Ocak 2009, 18:18

#1 (link)
fenerli
Ziyaretçi
fenerli - avatarı
lise 1 öğrencisiyim. ortalamam 70,486 ama teşekkür alamadım.oysa ki 70 'in üstü teşekkür alıyor.soruma cevap verirseniz çok sevinirim.cevabınız için şimdiden teşekkürler...
En iyi cevap thares tarafından gönderildi

Alıntı:
fenerli adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

lise 1 öğrencisiyim. ortalamam 70,486 ama teşekkür alamadım.oysa ki 70 'in üstü teşekkür alıyor.soruma cevap verirseniz çok sevinirim.cevabınız için şimdiden teşekkürler...

Eğer 1 Olan Notunuz Yoksa ve Notlarınızı puan Üzerinden Hesapladığınızda 70,486 Tutuyorsa Kesinlikle Teşekkür Belgesi Almanız Gerekir
Not Ortalaması Puan Olarak 70 ve Üzeri Olan Öğrenciler Teşekkür Belgesi Almaya Hak Kazanır
Rapor Et
Reklam
Eski 24 Ocak 2009, 19:28

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
notlarınızdan biri 5 lik sisteme göre 2 ise puanınız yetsede teşekkür alamamış olabilirsiniz.
Rapor Et
Eski 24 Ocak 2009, 20:03

#3 (link)
badmaster
Ziyaretçi
badmaster - avatarı
zayıfın var mı varsa alamazsın ama benim bildiğim ortalama başarı puanın 70 üstü olunca alıyorsun.Benm de 2 im vardı ama aldım.
Rapor Et
Eski 24 Ocak 2009, 20:06

#4 (link)
MsXLabs Üyesi
thares - avatarı
Alıntı:
fenerli adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Eğer 1 Olan Notunuz Yoksa ve Notlarınızı puan Üzerinden Hesapladığınızda 70,486 Tutuyorsa Kesinlikle Teşekkür Belgesi Almanız Gerekir
Not Ortalaması Puan Olarak 70 ve Üzeri Olan Öğrenciler Teşekkür Belgesi Almaya Hak Kazanır
Rapor Et
Eski 25 Eylül 2009, 18:31

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
270 PUANLA HANGİ LİSE KAZANILIR
Rapor Et
Eski 13 Ekim 2009, 20:57

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 9. sınıf öğrencisiyim puanım kaç olusa taktir kaç olursa teşkür alırım şimdiden saolun şekerler:d
Rapor Et
Eski 12 Kasım 2009, 18:04

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha arkadaşlar bn 9.sınıf ögr.puanım kaç olursa teşekür alırım
Rapor Et
Eski 12 Kasım 2009, 18:25

#8 (link)
TUZCUAY
Ziyaretçi
TUZCUAY - avatarı
Alıntı:
thares adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

...
Rapor Et
Eski 9 Aralık 2009, 12:29

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

270 PUANLA HANGİ LİSE KAZANILIR
hiçbi lise ben 350yle düz liseye gidiyorum
Rapor Et
Eski 19 Aralık 2009, 14:04

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba benim şimdilik 2 tane 2 var kaç alırsam teşekkür alabilirim
Etiketler:
  • lisede tesekkur almak
  • tesekkur almak
  • tesekkur almak icin
  • tesekkur almak icin ortalama
  • tesekkur ortalamasi
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.198 saniyede (74.62% PHP - 25.38% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 11:15
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi