PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Lisede teşekkür almak için ortalama kaç puana ihtiyaç vardır?
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
fenerli18:18, 24 Ocak 2009 
lise 1 öğrencisiyim. ortalamam 70,486 ama teşekkür alamadım.oysa ki 70 'in üstü teşekkür alıyor.soruma cevap verirseniz çok sevinirim.cevabınız için şimdiden teşekkürler...
En iyi cevap thares tarafından gönderildi

fenerli adlı kullanıcıdan alıntı:
lise 1 öğrencisiyim. ortalamam 70,486 ama teşekkür alamadım.oysa ki 70 'in üstü teşekkür alıyor.soruma cevap verirseniz çok sevinirim.cevabınız için şimdiden teşekkürler...

Eğer 1 Olan Notunuz Yoksa ve Notlarınızı puan Üzerinden Hesapladığınızda 70,486 Tutuyorsa Kesinlikle Teşekkür Belgesi Almanız Gerekir
Not Ortalaması Puan Olarak 70 ve Üzeri Olan Öğrenciler Teşekkür Belgesi Almaya Hak Kazanır
Benzer Konular:
Etiketler:
  • tesekkur almak
  • tesekkur almak icin
  • tesekkur almak icin ortalama
Cevap
Keten Prenses19:28, 24 Ocak 2009 
notlarınızdan biri 5 lik sisteme göre 2 ise puanınız yetsede teşekkür alamamış olabilirsiniz.
Cevap
badmaster20:03, 24 Ocak 2009 
zayıfın var mı varsa alamazsın ama benim bildiğim ortalama başarı puanın 70 üstü olunca alıyorsun.Benm de 2 im vardı ama aldım.
Cevap
thares20:06, 24 Ocak 2009 
fenerli adlı kullanıcıdan alıntı:

Eğer 1 Olan Notunuz Yoksa ve Notlarınızı puan Üzerinden Hesapladığınızda 70,486 Tutuyorsa Kesinlikle Teşekkür Belgesi Almanız Gerekir
Not Ortalaması Puan Olarak 70 ve Üzeri Olan Öğrenciler Teşekkür Belgesi Almaya Hak Kazanır
Cevap
Misafir18:31, 25 Eylül 2009 
270 PUANLA HANGİ LİSE KAZANILIR
Cevap
Misafir20:57, 13 Ekim 2009 
ben 9. sınıf öğrencisiyim puanım kaç olusa taktir kaç olursa teşkür alırım şimdiden saolun şekerler:d
Cevap
Misafir18:04, 12 Kasım 2009 
yha arkadaşlar bn 9.sınıf ögr.puanım kaç olursa teşekür alırım
Cevap
TUZCUAY18:25, 12 Kasım 2009 
thares adlı kullanıcıdan alıntı:

...
Cevap
Misafir12:29, 9 Aralık 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
270 PUANLA HANGİ LİSE KAZANILIR
hiçbi lise ben 350yle düz liseye gidiyorum
Cevap
Misafir14:04, 19 Aralık 2009 
merhaba benim şimdilik 2 tane 2 var kaç alırsam teşekkür alabilirim
Cevap
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»