Arama

Sol kol ve omuzumda oluşan gerilmenin nedeni ne olabilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Aralık 2014 Gösterim: 8.690 Cevap: 5
manole - avatarı
manole
Ziyaretçi
25 Ocak 2009       Mesaj #1
manole - avatarı
Ziyaretçi
SOL KOLUMUN BİLEK VE ÖN KOL KISMINDA AŞIRI BİR GERİLME VAR.AŞAĞI EĞİLMEMİ VE KOLUMU DÜZ BİR ŞEKLE GETİRMEMİ ENGELLİYOR.KOLUMU DÜZ YAPMAYA ÇALIŞTIĞIMDA ACI HİSSETTİRİYOR VE KIVRANIYORUM.DAHA ÖNCE BOYUN VE SIRT AĞRILARIMDA VARDI VE HALA VAR.ŞİMDİ SAĞ KOLUMUN AYNI KISIMLARINDA DA HAFİF ÇE BAŞLADI.GECELERİ YATARKEN DE AĞRILAR DEVAM EDİYOR.BİR DE SOL KOL BİLEĞİMİN NABIZ KISMINDA BİR HİSSİZLİK VAR.DOKUNDUĞUM ZAMAN HİSSİZLİK VERİYOR...LÜTFEN BİR AÇIKLAMA YAPARMISINIZ.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Alıntı

sol kol ağrısı nedenleri

sol kolumda ağrı var ağrı sırasında kolum ağırlaşıyor arada azda olsa soğuk soğuk ter döküyorum nedeni ne olabilir
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bir teşhis konması için röntgen filmlerinize bakılmalı.ortopedi yada ftr polikliniğini öneririm.. uyuşmalar siyatalji yani sinir sıkıştırmasını akla getirsede bir sağlık kurumuna başvurmakta geçkalmamanız en iyisi.
sağlıklı günler dilerim.
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

sol kol ağrısı nedenleri

sol kolumda ağrı var ağrı sırasında kolum ağırlaşıyor arada azda olsa soğuk soğuk ter döküyorum nedeni ne olabilir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sol kolum ağrıyor neyapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sol kolum omuzdan itibaren çok geriliyor özellikle uykudan gece 3ve 4 arası kaldırıyor omuzumdan kesmek istiyorum kolumu nerdeyse bu sorun 2yıldır var bende şu 3 aydırda sağ kolum ve bacaklarıma vurmaya başladı ne yapmalıyım gerilmelerden duramıyorum lütfen bir çare
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2014       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynısını ben de yaşıyorum. Bende şimdilik sol kol ve boyunda var.MR çekildi öbür gün sonucu alacağım. Ama doktor sinir sıkışması üzerinde duruyor.Ben de kalp endişesi ile iki kez kardiyoloji servisine gitmiş ve sağlam çıkmıştım.Kolda uyusma vardı o zamanlar zamanla yerini ağrılar almaya başladı. Geceleri uyutmuyor ve sürekli boyun tutulması var gibi his veriyor.Bu buyun düzleşmesinden de kaynaklanabilir dedi doktorum. Gideceğiniz bölüm bu durumda Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü olacak.Hepimize gecmis olsun.