Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Güvercinim hala iyi uçamıyor, neden olabilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 27 Ocak 2009 (12:56) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
868 kez görüntülenmiş, 2 cevap yazılmış ve son mesaj 30 Ocak 2009 (20:22) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 27 Ocak 2009, 12:56

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
GÜVERCİNİM TÜYE GİREMEDİ ANCAK BEN KENDİM YOLDUM SONRAA UÇAMAZ HALE GELDİİ ŞUANDA KENDİNİ BİRAZ TOPLADI YENİ YENİ UÇMAYA BAŞLADI ANCAK HALA KIRIK NEDEN OLABİLİR...
Rapor Et
Reklam
Eski 30 Ocak 2009, 20:17

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
kalbi kırıktır... tüylrtini yolan yaramaz bir çocuk olduğun için.. uçamaması ondan
Rapor Et
Eski 30 Ocak 2009, 20:22

#3 (link)
uchiha itachi
Ziyaretçi
uchiha itachi - avatarı
Alıntı:
güvercin uçuverdi.... adlı kullanıcıdan alıntı

Güvercin uçuverdi
Kanadın açıverdi
El oğlu değil mi
Sevdi de kaçıverdi

A benim hacı yarim
Başımın tacı yarim
Eller bana acımaz
Sen bari acı yarim

Güvercinim uyur mu
Çağırsam uyanır mı
Sen orada ben burda
Buna can dayanır mı

Deniz susuz olur mu
Dibi kumsuz olur mu
Ben mühtüye danıştım
Yiğit yarsız olur mu

Kaynak: Mehmet Hulisi Koçer
Derleyen: Muzaffer Sarısözen
Yöre: Ankara
...
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.118 saniyede (58.88% PHP - 41.12% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 01:16
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi