Arama

Facebook'ta profilime koyduğum resimleri nasıl silebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Temmuz 2019 Gösterim: 213.671 Cevap: 7
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
28 Ocak 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Facebook'ta profilime koyduğum resimleri nasıl silebilirim?
EN İYİ CEVABI RuffRyders verdi
Facebook'da profil resmi silmek için profilinizdeki mevcut profil resmini tıklayın ardından profil resimleriniz çıkacaktır... Açılan sayfada resimlerin üst kısmında "Fotoğrafları Düzenle" yazısı mevcut bu yazıyı tıklayın liste şeklinde resimleriniz sıralanacaktır silmek istediğiniz resmin altında "Bu fotoğrafı sil." kısmını seçin ve son olarak değişiklikleri kaydet yapın..
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 8 Temmuz 2019 22:50
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2009       Mesaj #2
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Facebook'da profil resmi silmek için profilinizdeki mevcut profil resmini tıklayın ardından profil resimleriniz çıkacaktır... Açılan sayfada resimlerin üst kısmında "Fotoğrafları Düzenle" yazısı mevcut bu yazıyı tıklayın liste şeklinde resimleriniz sıralanacaktır silmek istediğiniz resmin altında "Bu fotoğrafı sil." kısmını seçin ve son olarak değişiklikleri kaydet yapın..
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 8 Temmuz 2019 23:06
pronomix - avatarı
pronomix
Ziyaretçi
24 Eylül 2009       Mesaj #3
pronomix - avatarı
Ziyaretçi
senin albümündeki resim muhtemelen sana ait değildir.. etiketlenmiş resimdir die tahmin ediyorum...etiketlenmiş resimlerde resmi sil tuşu olmuyor.. böyle resimlerde, resmin altında senin ismin yazar... onun yanında etiketi sil yazısı var.. ona tıklarsan resimde silinmiş olur... kolay gelsin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eğer biri senietiketlemişse senin adının yanında etiketi kaldır yazar , ona basarsan resim daha profilinde gözükmez
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2009       Mesaj #5
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

facede fotomu eklemiş bri sylüyorum silmio yardımcı olurmusunuz nsıl silebilirim???

Söz konusu resmi açıp "Bu Fotoğrafı Şikayet Et" yazısını tıklayın açılan ekranda nedeni belirtin ve Gönder'i tıklayın.

Ben açıkçası Facebook'u böyle konularda çok gevşek buluyorum arkadaşımın kuzeniyle ilgili yalan yanlış karalayıcı Grup açılıp resimleri kullanılmış haftalarca hatta aylarca şikayet etmemiz sonucunda silinmişti. Yani Facebook yetkilileri biraz gevşek ve töleransları abartılı derece fazla... Msn Sarcastic
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 8 Temmuz 2019 23:06
LaDy - avatarı
LaDy
Ziyaretçi
19 Şubat 2010       Mesaj #6
LaDy - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

facede etiketlenmiş fotolari nasil sileriz

Sizin etiketlendiğiniz bir fotoğraf'ın sadece etiketini silebilirsiniz (fotoğraf'ın hemen altında isminizin yanında böyle bir seçenek var). Böylece sizin profil sayfanızda görüntülenmez.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
29 Mart 2010       Mesaj #7
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

facebookta baskalarinin benim sayfama etiketlemis oldugu istemedigim bilgilerini(video,resim vs.) nasil kaldirabilirim?

Video veya resmin sol alt köşesinde isminizin yanında etiketi kaldır seçeneği var ona tıklayınız. Etiketleme kalkacaktır.

Alıntı

bu dediğinizi yaptım etiketide kaldırdım ama resmi kaldırmıyo, resme tıkladığımızda da sayfayı açmıyo tamamen kaldırmanın yolu yokmu

Yeniden deneyin.İsminizin yanında bulunan etiketi kaldır seçeneğini tıklayıp sayfanızı yeniyein resim albümünüzden kalkıcaktır.
Son düzenleyen Safi; 8 Temmuz 2019 23:07
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Haziran 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar..birisi sizi,hoşlanmadığınız,istemediğiniz bir fotoğrafta ya da video da etiketledi mi?
yapacağınız tek işlem şu;
SIRASIYLA
1-hesabınızdan gizlilik ayarlarını tıklayın
2-ayarları özelleştir e gelin
3-sayfaya biraz göz atarak "etiketlendiğim fotoğraflar ve videolar" kısmını bulun..hemen karısında kimlerin bunu görebileceine dair bir sekme var..seçenekleri "SADECE BEN" sekmesine getirdiğinizde;sizden başka hiç bir kimse etiketlendiğiniz fotoğraf ve video yu göremeyecek...sorusu olan varsa buradayım...
yardımcı olabildiysem;siz de bilginizi ihtiyacı olan birileriyle paylaşın arkadaşlar Msn Happy hoşçakalın..

dipnot:etiketlendiğiniz video ya da fotoğrafların;şikayet etme durumundan başka silinmesinin bir olanağı yok..ama en azından bu video ya da fotoları;sizden başkası göremeyecek..şimdilik bu sizi kurtarır sanırım Msn Happy