Arama

Uçak hostesi olmanın şartları nelerdir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Mayıs 2019 Gösterim: 246.869 Cevap: 31
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
28 Şubat 2010       Mesaj #11
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaslar,hangi siteden basvurabilirim yardimci olun lütfen.tskler

thy.com, yenibiriş, kariyer.net gibi sitelerde bulabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
13 Mart 2010       Mesaj #12
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben kübra geçen sene liseyi bıraktım 1.60 boylarında 66 kiloyum 18 yasındayım tekrar liseye başlasam bitirsem birazda dil ögrensem hostes olabilir miyim çok istiyorum nasıl olabilirm

Kabin memuru olmak için en az lise ve dengi bir okuldan mezun olmak ve iyi derecede ingilizce bilmek gerekir.Ve yaşında en az 20 olmalı.
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
16 Mart 2010       Mesaj #13
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben ozanay bayanım lise terkim tekrar dışardan sınavlara giriyorum 7 sene şehirler arası otobüslerde hosteslik yaptım firmanızda uçuş hostesi olmak istiyorum yşım 34 dulum 3 çocuğum var işe ihtiyacım var diksiyonum düzgün fiziğim güzel yardımcı olursanız sevinirim

Maalesef yaş sınırını aşmışsınız.
Alıntı

mrb,,1991 DOGUMLUYUM. ben Kabin memuru olmak icin herseyi yapmaya hazirim BOYUM 1.73 KILOM 53 almancam var belcikacam var turkcem var ve ingilizce kursuna gidiyorum lise mezunuyum ve yuksek okula basladim suan yurtdisinda kaliyorum bakimli birisiyim turk vatandasiyim bana lutfen bilgi verirseniz sevinirim ama lutfen Maill adresime atin bilgiyi

Yaşınız 20 olmadan başvuru yapamazsınız.Yaşınız dolduktan sonra çalışmak istediğiniz firmaya başvuru yapabilirsiniz.
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
19 Mart 2010       Mesaj #14
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben konyadan fatma boyum 1,73 kilom 49 orta derecde ingilizce biliyorum mulakata çağırıldım 05,04,2010 tarihinde katılacağımm sizce çook mu zor biraz bilgi verirmisinz hostes olmayı çook istiyorummMsn Sad

Alıntı
Misafir2 adlı kullanıcıdan alıntı

ben konyadan fatma boyum 1,74 kiom48 hosteslik için başvuru yaptım 05,04,2010tarihinde mulakata çağırıldımm orda dercede ingilizce biliyorum sizce kolay mıdır birz bilgi verirmisinz ?hostes olmayı çooook istiyorumMsn Sad

İlk gün kolay ancak 2. gün bir ingilizle birebir mülakata giriyorsunuz ve ciddi derecede zorlanıyorsunuz.Hiç ummadığınız konulardan yorum yapmanız bekleniyor...
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
1 Nisan 2010       Mesaj #15
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

slm ben k.maraştan yazıyorum bende bu sınava katılmak istiyorum ama malesef lise terk fakat boy 1.78 kilo 60 ne yapmam lazım bu konuda bana bilgi verebilirmisiniz cvp bekliyorum...

Liseyi bitirmeden hiç bir şekilde başvurunuz kabul edilmez.
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
2 Nisan 2010       Mesaj #16
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
burcu2626 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba ben hostesliqe başwurdum ama şifreyi we kodu kaybettim ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun acil..!

THY başvurusu yaptıysanız T.C. kimlik no yeterli.
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
7 Nisan 2010       Mesaj #17
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

merhaba bende uçak hostesi olmak istiyorum ama ingilizce bilmiyorum Daışmanlık şirketiyle görüştüm benden cuzi miktarda para istediler bende o parayı veremiyeceğimi söledim sizce bu paranın almanın doğru bir nedeni varmı

Danışmanlık şirketi derken ne kastedtiniz tam anlayamadım.Başvurduğunuz havayolu şirketinin yönlendirdiği bir danışmanlık şirketimi yoksa direk sizin öuhattap olduğunuz bir yer mi?Özel olarak kabin memuru eğitimi veren kurslar var 2500 tl. ile başlıyor.Ancak dil bilmeden bu işe kabul edilemezsiniz.Artık dil konusu üstünde çok fazla duruluyor.Ciddi derece ingilizceye hakim olmanız gerekir.
LaDy - avatarı
LaDy
Ziyaretçi
9 Nisan 2010       Mesaj #18
LaDy - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

mrb ben duzcelıyım anadolu lısesı mezunuyum 1.56 boy 47 kılo uçak hostesı olmak ıstıyorum öss de bunu tercıh edebılecegım bı ünıversıte varmı yada hostes olabılırmıyım ıngılızcem cok ıyı sayılmaz ama kursa gıdıp ılerletmeyı düşünüyorum

Hostes olabilmek için doğrudan şirkete başvuruyorsunuz, ancak çoğu şirkette bayanlar için boy alt sınırı 1.60'dan başlıyor. Yine de şansınızı deneyebilirsiniz.
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
28 Nisan 2010       Mesaj #19
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

yha arkadaşlar yaş sınırını sölermisiniz bi öle bi böle diolar yha kafam karıştı...pfff

2010 yılı için belirlenmiş 1990 doğumlu olmak.

Alıntı

ii güler ben hostes olmak istiyorum şu anda 13 yaşındayım boyum we kilom gayet gerekenlere uyuyo peki hostes olmak için hangi liseyi tercih etmeme gerekio

Herhangi bir lise olabilir.Sadece önemli olan lise ve dengi bir okuldan mezun olmak.

Alıntı

ben fransada yasadigim için nasil yapmam gerekiyo

Online başvuru yapabilir, CV yollayabilir, fax çekebilirsiniz.

Alıntı

AÇIK ÖĞRETİM MEZUNLARI YABANCI DİLLERİ VARSA HOSTES OLABİLİRLER Mİ?

Lise ve dengi bir okuldan mezun olmanız ve dil bilmeniz yeterli.

Alıntı

lise mezunuyum boyum1.63 hostes olabilir miyim lisede alanım yabancı dildi

Evet olabilirsiniz.

Alıntı

dil bilmemek problem teşkil ediyomu

Mesleğin şartı zaten iyi derecede ingilizce bilmek.Ve ek dil tercih sebebidir.

Dövme sıkıntı oluyormu
Son düzenleyen Safi; 22 Mayıs 2019 01:32
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
9 Mayıs 2010       Mesaj #20
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

hosteslik için yapılan başvurularda bize geri dönüş yapılıyor mu yani başvuru yaparken randevu günü alınıyor bunun için bizi o gün çağıracaklar mı yoksa aldığımız randevuya biz kendimiz o gün gidecek miyiz teşekkürler

Aldığınız randuvu günü ve saati orda olmalısınız.Başka türlü sizi çağırmayacaklar.