Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Rüyada hız yapmak ne anlama gelir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 3 Şubat 2009 (11:00) tarihinde açılmıştır.
7489 kez görüntülenmiş, 4 cevap yazılmış ve son mesaj 20 Haziran 2011 (20:28) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 3 Şubat 2009, 11:00

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
ARKADASLAR

Ben ruyamda asfalt yolda 140 km hizla araba kullandim bu olayi acik ve net gordum bu ruya acaba ne anlama gelir yardimci olursaniz sevinirim
En iyi cevap Keten Prenses tarafından gönderildi

Alıntı:
Rüyada tazı görmek, iş hayatınızadaki başarının çok hızlı bir şekilde gerçekleşeceğine işaret eder.
...
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:
  • ruyada araba ile hiz yapmak
  • ruyada arabayla hiz yapmak
  • ruyada arabayla surat yapmak
  • ruyada hiz yapmak
  • ruyada motorla hiz yapmak
Benzer Konular:
Rapor Et
Eski 3 Şubat 2009, 11:08

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
Alıntı:
Rüyada tazı görmek, iş hayatınızadaki başarının çok hızlı bir şekilde gerçekleşeceğine işaret eder.
...
Rapor Et
Eski 3 Şubat 2009, 11:09

#3 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
otomobil son sürat

RÜYA
araba kullanıyorum (ki normalde bilmem). hızlanıyorum. hızlanıyorum. korka korka. ama saliseler içinde yanımdan geçen şaşkın yüzlere gülümseyerek. arabada bir ara kardeşim var gibi oluyor ama çoğunlukla tekmişim gibiydi yine de. araba çok büyük bir hızla giderken dışarıya değil de arabanın iç aksam ına baktığımı hatırlıyorum. dikiz aynası, koltuklar, kapılar vb... hepsi benim için yepyeni çünkü....

TABİRİ

Gundelik yasamından alışmışlıklarından sıkılıp da hiç yapmadıgın belki yapmaktan korktugun seyleri yapmak istiyor olabilir misin? Bi de kardeşinle aranızdaki ilişki de önemli tabi uyanık!? hayatında.. İlk kez yaptıgın bir şeyi sonuna kadar zorlayarak devam etme esnasında yanında bi arkadasın ya da bambaska bi insan değil de kardeşini görmenin bi anlamı olmalı sanki...
Rapor Et
Eski 13 Mayıs 2011, 12:29

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
İyi günler ben rüyamda bı düzlük yoladıyız babam bana yenı araba almış hadı dıyorum yharışalım kalktıktan sonra ben dıyorum abab senın araban dahha hızlı ben senle ugrasamam acaba bı acıklama yapabılırmısınız
Rapor Et
Eski 20 Haziran 2011, 20:28

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mrb ben ikindiden sonra çok uykum geldi ve uyumuşum ruyamda işyerimden bir kıdemli arkadaşım bana peşimden gel beni takip et dedi ve ben gerçek hayatta bile tam olarak araba kullanamıyorum ama ruyamda ılk once gerı gerı gıttım sora hızla ılerıye gıttım baya ama yol cok bozuktu daha sonra onumdekı arabayı kayıp ettım sonra garıp bı yere gırdım elımde sılah vardı ve bır kaç kişiye ateş ettim ama kan yoktu ortada ama ölüyolardı ateş ettiklerim sizce nasıl bır ruya bu yorumlarsanız cok sewınırımm tsk ederım sımdıden..
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.155 saniyede (65.31% PHP - 34.69% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 04:44
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi