PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > PC'den virüs nasıl temizlenir?
12 34
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir19:10, 31 Ağustos 2009 
slm tarama kaspersky ile yapıyorum fakat bulduklarını silmem için hiç bi komut yok nasıl silinecek bu konuda yardımcı olur musunuz lütfen...
Cevap
Misafir19:54, 13 Eylül 2009 
KASPERSKY İNDİRDİM AMA WİNRARDA ACILIO ONDAN VİRÜS TARAMASI NASIL YAPICAM NE YAPICAM BİLMİOURUM BANA YARDIM HEMDE ACDİL YOKSA PCİM ÇÖKÜCEK AZ KALDI

KASPERSKY İNDİRDİM AMA WİNRAR PROGRAMINDA ACILIOO ORDAN ACAMIYORUM VİRÜS TEMİZLEME PROGRAMI NASIL ACICAM NASIL TARICAM BANA ACİL YARDIM EDİN YOKSA AZ KALDI PCİ ÇÖKÜYOO
Cevap
Rower22:53, 13 Eylül 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
KASPERSKY İNDİRDİM AMA WİNRARDA ACILIO ONDAN VİRÜS TARAMASI NASIL YAPICAM NE YAPICAM BİLMİOURUM BANA YARDIM HEMDE ACDİL YOKSA PCİM ÇÖKÜCEK AZ KALDI

KASPERSKY İNDİRDİM AMA WİNRAR PROGRAMINDA ACILIOO ORDAN ACAMIYORUM VİRÜS TEMİZLEME PROGRAMI NASIL ACICAM NASIL TARICAM BANA ACİL YARDIM EDİN YOKSA AZ KALDI PCİ ÇÖKÜYOO

İndirdiğiniz dosyayı rar'dan çıkarmanız gerekiyor sonrasında proğramı kurup sisteminizi taratabilirsiniz.

Dosyayı rar'dan çıkartma işlemi

İndirdiğiniz dosyanın üzerine gelip sağ tık

Dosyaları çıkart: Sizden nereye çıkartmak istediğinizi soran bir onay penceresinde yer belirtmenizi ister.
Buraya Çıkart: Dosyaları Olduğu yere çıkartır yani sıkışmış dosya ile aynı klasör içerisine çıkartır.
Klasöre Çıkart …\ : Sıkışmış olan Dosyayı Kendi ismindeki bir klasör içerisine çıkartmanı ister.
Cevap
nurhas11:48, 6 Ocak 2010 
Alıntı:
eset nod32 virus nasil silinir
eseteset nud 32 bilgisayarımdan nasıl kaldırabilirim
Cevap
Misafir13:52, 12 Ocak 2010 
slm;Google yi açtığım da başka siteye yönlendiriyor.Bir süre sonrada Alem sohbet diye bir Siteye Giriş Yapıyor.
Cevap
Misafir09:00, 25 Ocak 2010 
arkadaşlar selam bende avast kullanıyorum . tarama yaptık tan sonra virüsleri nasıl siliyoruz lütfen yardım edin şimdiden tekkürler
Cevap
Misafir09:39, 3 Şubat 2010 
yaw bu nasıl silinecek bu virüs yaw siz anlatın biz yaparız çabuk olun bilgisayar çökecek : (
Cevap
JaiSusS13:11, 5 Şubat 2010 
Merhaba arkadaşLar büyük bir sorunum var.BiLgisayarımın (D diskinde 3 adet dosya var adLarı şöyLe

-Passwods- do not delete!(exe)
-Setup(exe)
-Autorun(not defteri Kur biLgiLeri)

Bu dosyaLarın virüs oLduğundan şüpeLeniyorum.YakLaşık 2 gün önce Görev yöneticisi çalışmamaya başLadı daha doğrusu açılıp hemen kapanıyor.Araştırdım heryerde virüsden kaynakLanabiLeceği yazıyordu ve regdt32 dosyasını nod32 ile taratın diyordu bendede avast vardı kaldırdım eseti kurdum. Ama hiç bir şey buLamadı bilgisayarı gözden geçirirken D' de bunLara rastLadım. SiLmeye Çalışıyorum tekrar ortaya çıkıyorLar.Güvenli kipde çalıştırıp tekrar sildim yine oluşuyorLar autorun dosyasını değiştirdim içinde şu yazıyordu [autorun]open=Setup.exe rastgele bişeyler ekledim sorun gine düzelmedi.

Lütfen yardım edin ne yapmam lazım ?
Cevap
Misafir17:50, 18 Mart 2010 
Alıntı:
virus nasil temizlenir
bilgisayarımda virüs var
Cevap
Misafir17:42, 2 Nisan 2010 
slm bilgisayarımda truva atı var ama silemiyorum.kaspersky kullanıyorum ama sılemıo karantınaya allıyo nasıl sılebılırım.sımdıden tsk ederım
Cevap
12 34
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama