Arama

PC'den virüs nasıl temizlenir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Eylül 2012 Gösterim: 30.717 Cevap: 32
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm tarama kaspersky ile yapıyorum fakat bulduklarını silmem için hiç bi komut yok nasıl silinecek bu konuda yardımcı olur musunuz lütfen...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
KASPERSKY İNDİRDİM AMA WİNRARDA ACILIO ONDAN VİRÜS TARAMASI NASIL YAPICAM NE YAPICAM BİLMİOURUM BANA YARDIM HEMDE ACDİL YOKSA PCİM ÇÖKÜCEK AZ KALDI

Sponsorlu Bağlantılar
KASPERSKY İNDİRDİM AMA WİNRAR PROGRAMINDA ACILIOO ORDAN ACAMIYORUM VİRÜS TEMİZLEME PROGRAMI NASIL ACICAM NASIL TARICAM BANA ACİL YARDIM EDİN YOKSA AZ KALDI PCİ ÇÖKÜYOO
Son düzenleyen Misafir; 13 Eylül 2009 19:56 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
13 Eylül 2009       Mesaj #13
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

KASPERSKY İNDİRDİM AMA WİNRARDA ACILIO ONDAN VİRÜS TARAMASI NASIL YAPICAM NE YAPICAM BİLMİOURUM BANA YARDIM HEMDE ACDİL YOKSA PCİM ÇÖKÜCEK AZ KALDI

KASPERSKY İNDİRDİM AMA WİNRAR PROGRAMINDA ACILIOO ORDAN ACAMIYORUM VİRÜS TEMİZLEME PROGRAMI NASIL ACICAM NASIL TARICAM BANA ACİL YARDIM EDİN YOKSA AZ KALDI PCİ ÇÖKÜYOO

İndirdiğiniz dosyayı rar'dan çıkarmanız gerekiyor sonrasında proğramı kurup sisteminizi taratabilirsiniz.

Dosyayı rar'dan çıkartma işlemi

İndirdiğiniz dosyanın üzerine gelip sağ tık
88ci
Dosyaları çıkart: Sizden nereye çıkartmak istediğinizi soran bir onay penceresinde yer belirtmenizi ister.
Buraya Çıkart: Dosyaları Olduğu yere çıkartır yani sıkışmış dosya ile aynı klasör içerisine çıkartır.
Klasöre Çıkart …\ : Sıkışmış olan Dosyayı Kendi ismindeki bir klasör içerisine çıkartmanı ister.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
nurhas - avatarı
nurhas
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #14
nurhas - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

eset nod32 virus nasil silinir

eseteset nud 32 bilgisayarımdan nasıl kaldırabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm;Google yi açtığım da başka siteye yönlendiriyor.Bir süre sonrada Alem sohbet diye bir Siteye Giriş Yapıyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar selam bende avast kullanıyorum . tarama yaptık tan sonra virüsleri nasıl siliyoruz lütfen yardım edin şimdiden tekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaw bu nasıl silinecek bu virüs yaw siz anlatın biz yaparız çabuk olun bilgisayar çökecek Msn Sad Msn Sad : (
JaiSusS - avatarı
JaiSusS
Ziyaretçi
5 Şubat 2010       Mesaj #18
JaiSusS - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşLar büyük bir sorunum var.BiLgisayarımın (DMsn Happy diskinde 3 adet dosya var adLarı şöyLe

-Passwods- do not delete!(exe)
-Setup(exe)
-Autorun(not defteri Kur biLgiLeri)

Bu dosyaLarın virüs oLduğundan şüpeLeniyorum.YakLaşık 2 gün önce Görev yöneticisi çalışmamaya başLadı daha doğrusu açılıp hemen kapanıyor.Araştırdım heryerde virüsden kaynakLanabiLeceği yazıyordu ve regdt32 dosyasını nod32 ile taratın diyordu bendede avast vardı kaldırdım eseti kurdum. Ama hiç bir şey buLamadı bilgisayarı gözden geçirirken D' de bunLara rastLadım. SiLmeye Çalışıyorum tekrar ortaya çıkıyorLar.Güvenli kipde çalıştırıp tekrar sildim yine oluşuyorLar autorun dosyasını değiştirdim içinde şu yazıyordu [autorun]open=Setup.exe rastgele bişeyler ekledim sorun gine düzelmedi.

Lütfen yardım edin ne yapmam lazım ? Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mart 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

virus nasil temizlenir

bilgisayarımda virüs var
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm bilgisayarımda truva atı var ama silemiyorum.kaspersky kullanıyorum ama sılemıo karantınaya allıyo nasıl sılebılırım.sımdıden tsk ederım