Arama

Köpeğimin problemi nedir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Ekim 2016 Gösterim: 22.626 Cevap: 28
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2015       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkdslar 8 aylik Sibirian Husky'm var,
yaklasik 1 ay once Adet oldu ve biraz daha sakinlesti, son 1 haftadir hic bir sey yemiyor ve normalde kopeklerle kosarak hic yerinde durmayarak oynarken suan sadece oturup izliyor evde sadece uyuyor .
Sponsorlu Bağlantılar
Herhangi bir ishal yada kan kusma vs. yok sadece yemek yemiyor ve aktif degil ,kopek mamasida yemiyor sadece insan yemegi tavuk , et, pirinc, sebze yiyordu.
Son düzenleyen perlina; 11 Temmuz 2016 01:12
GiZmO - avatarı
GiZmO
Ziyaretçi
20 Kasım 2015       Mesaj #22
GiZmO - avatarı
Ziyaretçi
Kopegim kanli kusuyo kakasi kirmizi ve pure gibi niye😢😢😢😢😢
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ocak 2016       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Köpeğimin ayağı parçalı olarak kırıldı ilk anda veterinere müdahale yaptırdım 3 gün sonra tekrar götürdüm hiç açmadı iyi bir iş çıkardık böyle 30 gün kalsın dedi ama rontgen çekmedi şu an bacak ne durum da ve yapılan işlem doğrumu yanlış kaynama olmasın içim içimi yemekte doktorlara fazla bir şey sorunca kızıyorlar yani yanlış kaynarmı bu bacak yada hiç kaynama yapmayabilir mi?
Son düzenleyen perlina; 11 Temmuz 2016 01:13
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2016       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MERHABA BENİM İKİ TANE ALMAN KURT KÖPEĞİM VAR ERKEK KÖPEĞİMİN SESİ İKİ GÜNDÜR SESİ KISILDI ÇOK HAVLIYORLAR NE YAPMAM LAZIM. BU KONUDA BİR YARDIM LÜTFEN TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN
Son düzenleyen perlina; 11 Temmuz 2016 01:09
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2016       Mesaj #25
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye
Yaz aylarında olabilir biraz doğal besleye çalışın ve kesinlikle pişmiş gıdalar verin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2016       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim köpeyin husky 45 günlük isal oldu yeşil ve jel gibi yardım edebilecek biri varsa memnun olurum
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2016       Mesaj #27
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye
parazit proplemi olabilir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2016       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar 9 yaşında golden retriever cinsi köpeğim var son 1 haftada çok hasta oldu anlayamadık kasılmalar tıtremeler ilk başta orta kulak iltahabı dedi veteriner merhem ve antıbıyotık verdı ama suan durumu cok daha kötü çok neşeli enerjikti ama şimdi bizi duymuyor yürüyemiyor kasılmalar tıtremeler oluyor dengesi bozuluyor yemek yemiyor kendi etrafında dönüyor dengesi bozuk bir şekilde. en son uyuyor zannettık ınlıyordu cagırdım gelmedı zor zar ıcerıye kadar getırdık yatıyor .

ilginiz için çok teşekkür ederim
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2016       Mesaj #29
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye
Yaşliliğa bağlı bunlar alzaymır gibi