Arama

İngilizce nasıl öğrenebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Ocak 2013 Gösterim: 9.057 Cevap: 12
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
3 Şubat 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
slm ingilizce ögrenmek ıstıyorum yardım etme sansınız var?
EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi
İngilizce kurslarıyla, yada ingilizce kaynaklar edinerek yada yurt dışında pratik yaparak.
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
İngilizce kurslarıyla, yada ingilizce kaynaklar edinerek yada yurt dışında pratik yaparak.
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
broken* - avatarı
broken*
Ziyaretçi
3 Şubat 2009       Mesaj #3
broken* - avatarı
Ziyaretçi
yha ben hiçbişey anlayamıyorum hala..Msn Mad
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2009       Mesaj #4
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bakın bir ingilizce kursuna yazılabilirsiniz.. kaynak temin edip kendiniz öğrenebilirsiniz..
özel öğretmen tutabilirsiniz..
yada yurt dışına gidebilirsiniz???
Quo vadis?
ELALI GÜZEL KIZ - avatarı
ELALI GÜZEL KIZ
Ziyaretçi
4 Şubat 2009       Mesaj #5
ELALI GÜZEL KIZ - avatarı
Ziyaretçi
BAKIN BEN ORTAOKULDAYKEN İNG KADAR İĞRENÇ BİŞEY YOK DİODUM AMA LİŞE 2 DE ALISTIM İNGİLİZCEYE NASL ALISTIM BİLİO MUSUN TAM BİR YAZ TATİLİ BOYUNCA İNG ÇALIŞTIM TEKRARA TEKRAR EDE EDE ALIŞTIRMA YAPA YAPA
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benden size bi öneri ben bunları yapıyorum ve kursa gitmeden ingilizcemin ilerlediğini görüyorum:

*Önce karar verin : ingilizceyi gerçekten öğrenmek istiyormusunuz istemiyormusunuz?

*Kesinlikle isteyen biri kolay kolay pes etmez ve çabalar

1 .. İngilizce Dil Bilgisi kitabı alın ve hergün belirli saatlerde kitabı karıştırın benim için en önemlisi MAY, MIGHT. CAN. COULD. MUST. NEED. OUGHT TO. DARE. USED TO.SHALL.SHOULD.WILL.WOULD..diğerleride önemli ama ben en çok bunlarla ilgileniyorum..

2 .. İngilizce derslerine daha fazla önem verin dersi dinleyin, mesela bizim ingilizce kitaplarımızda ingilizce hikayeler falan var öğretmenimiz önce 1 kelime okuyor ve okuduğu o 1 kelimenin çevirisini yapıyor ve önemli bulduğu kelimeleri yazdırıyor ve bu kelimelerden bidahaki derse sözlü yaptırıyor sınıf listesinden bilene artı bilemeyene eksi birazcık notlarıda etkiliyor tabii. ben ilk başlarda öğrenmek istememiştim sonra heveslendim ve tekrar ettim,ezberledim ve artıları almaya başladım

3 .. Elektronik sözlük alın mesela, bundan 1 ay önce gazete bayii 8 ytl ye elektronik sözlük veriyodu cikolata boyunda incecik bişey ama çok güzel ve bunun kelime çevirisi var + 11 dil , örnek cümleler ama iş örnek cümleleri ezberlemekle bitmiyor asıl önemli olan cümleni kendin kurabilmen.. bunun içinde önce kelime ezberlemek, sonrada cümlelerin nasıl kurulduğunu öğrenmek gerek..
işte öğretmen bazı kelimeleri ve dilbilgisini öğretmeye yaradı..tercümanım benim Msn Grin . Sözlük bilmedğim kelimeleri bulmama, dilbilgisi kitapçığıda nasıl cümle kurulduğuna.. elektronik sözlük yoksa ingilizce sözcük kitapçığıda olabiir ..

he bide çeviri içinde ingilizce şarkılar dinleyin şarkının sözlerin bakın ve çevirmeye çalışın ve öğrendiğiniz dilbilgisi konularından örnekler yapmaya çalışın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ekim 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
of yha bi öğrenemedim gitti şu ingilizceyi nasıl öğrenebilirim acaba
beatrice - avatarı
beatrice
Ziyaretçi
21 Mart 2012       Mesaj #8
beatrice - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ingilizcem çok kötü.Bana İstanbul'da bir kurs önerebilir misiniz.Şimdiye kadar kulağıma en çok gelen Infolang oldu ama karar veremiyorum,öğretme garantili olması falan beni cezbetti daha çok.Baska önerileriniz varsa alabilir miyim ?Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mart 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence bir kurs şart hatta sana kurs da önereblirim.Infolang iyi bu konuda bir araştır derim Msn Happy
borabora123 - avatarı
borabora123
Ziyaretçi
27 Ağustos 2012       Mesaj #10
borabora123 - avatarı
Ziyaretçi
infolang dil okulları iyidir kurs kalitesi ve öğretim kadrodu itibariyle.Belkı kurstan baska yontemlerde var ama bence en saglıklısı kurslarda ogrenmek ingilizceyi.