Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Hangi saç modeli hangi yüz şekline gider?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 4 Şubat 2009 (16:54) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
6690 kez görüntülenmiş, 12 cevap yazılmış ve son mesaj 15 Mart 2014 (23:14) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 4 Şubat 2009, 16:54

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
iyi günler benim yüzüm yuvarlak bana hangi saç modeli gider acaba bu konuda yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkür ederim
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

Benim saçım kahverengi, uzun, kıvırcık kabarıyor nasıl yapsam yakışır?
Rapor Et
Reklam
Eski 4 Şubat 2009, 17:11

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
kATLI KESİM VE ALNINIZ GENİŞSE ALNI KAPATACAK KAHKÜL KESİMİ YAKIŞACAKTIR
Rapor Et
Eski 15 Eylül 2009, 22:46

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
BEN KUMRALIM GÖZLERİM KAHVERENGİİ SAÇLARIM UZUN
Rapor Et
Eski 25 Eylül 2009, 14:45

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim şaçım siyeh omuzlarımdan biraz aşa 13 yaşındayım adım nisa bana hangi şaç modeli uygun olur ve yakışır lütfen soruma bir cevap yazın ya
Rapor Et
Eski 25 Eylül 2009, 15:41

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yuvarlak yüzlüler saçlarını içe doğru taramalılar katlı kesim daha rahat olacaktır

Alıntı:
benim şaçım siyeh omuzlarımdan biraz aşa 13 yaşındayım adım nisa bana hangi şaç modeli uygun olur ve yakışır lütfen soruma bir cevap yazın ya
saçlarının uzunluğu yaşına uygun bence okulda toplayabilirsin örgümodeller deneyebilirsin ##
Rapor Et
Eski 21 Aralık 2009, 23:46

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Benim saçım kahverengi, uzun, kıvırcık kabarıyor nasıl yapsam yakışır?
Rapor Et
Eski 6 Mart 2010, 12:58

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben yuvarlak yüzlüyüm saçımı nasıl kestirebilirim.siyah saçlı ve siyah kaşlara sahibim röfle yakışırmı
Rapor Et
Eski 29 Temmuz 2010, 14:48

şaçımı ne yapıyım

#8 (link)
misafir
Ziyaretçi
misafir - avatarı
yaa saçım kıvırcık kat kat kesdirdim kısaldı pazar günü şemliğimiz var ne yapacağımı bilmiyorum saçım kabarmıyo ama açılmıyacak şakilde kıvırcık ne yapmalıyım evimizde düzleştirici tost makinesi var s,zce ne yapıyım
Rapor Et
Eski 10 Ekim 2010, 19:39

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben saçlarımı kestirmek istiyorum ama hafif dalgalı acaba nasıl kestirsem bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
Rapor Et
Eski 5 Mayıs 2011, 20:22

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim saçlarım çok uzun değil belime yetişecek neredeyse o uzunlukta
ve saçlarım acayip dalgalı lüle gibi yüz şeklim ortalarda ne çok uzun nede yuvarlak
yardım edin 13 yaşındayım okulda saçlarıma çok kızıyorlar ve ben farklı örgü modelleri denemek istiyorrum
ama bilmiyorum o konuda ve birde
dediğim gibi yüzüm orta derecede uzun saçlarım uzadığında nasıl kestirebilirim anlımın ve kaşlarımın kapanmasını istiyorum
ne önerirsiniz?
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.163 saniyede (72.73% PHP - 27.27% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 02:50
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi