Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Türkmenistan'da nasıl çalışabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 4 Şubat 2009 (17:38) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
26059 kez görüntülenmiş, 51 cevap yazılmış ve son mesaj 25 Ocak 2014 (14:44) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 18 Şubat 2010, 11:42

#11 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
turkmenistana nasil gidilir
türkmenistana gitmek istiyorum çalışmak için acaba nasıl giderim
Rapor Et
Eski 2 Mart 2010, 03:03

#12 (link)
turkmen
Ziyaretçi
turkmen - avatarı
türkmenistan turist vizesi vermez ancak çalışma vizesi verir.evraklarını hazırlıyosun sora mulakatı var gir ve kendileri söler zaten açıklandığı zaman..yalnız şunu belirteyim vize başvurusunda red alırsan 5 sene ülkeye giremezsin ve 5 sene sora da daha önce red yemişsin diye vermezler kısaca bi red yedinmi hayatta o soyadla türkmenistana giremezsin
Rapor Et
Eski 7 Mart 2010, 18:09

#13 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
turkmenistanda is imkani
9,5 yıllık polıproplen neumak ustası ve iş idaresi
endüstri meslek lisesi elektrik mezunu
Rapor Et
Eski 23 Mart 2010, 09:49

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben türkmenistana gitmek istiyorum inşaat işçisi olarak nasıl gidebilirim hangi firmaya başvurmam gerekir bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz
Rapor Et
Eski 3 Nisan 2010, 19:41

turkmenbasina gitmek istiyorum ev kirasi hakkinda bilgi almak

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
esim turkmenbasinda yanina nasil gidebilirim ev kirasi hakkinda bilgi almak istiyorum
Rapor Et
Eski 16 Nisan 2010, 14:50

mrb

#16 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben türkmenistana çalışmak için gitmek istiyorum birlikte olduğum insan türkmenistanlı oraya yerleşmek istiyorum ne yapmalıyım
Rapor Et
Eski 4 Mayıs 2010, 16:32

ihtiyar

#17 (link)
ihtiyar
Ziyaretçi
ihtiyar - avatarı
arkadaşlar herkes gidebilir iş yapmak istiyorsanız tekstil işi olabilir ben türkmenistanlıyım
Rapor Et
Eski 11 Mayıs 2010, 13:52

#18 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm bende turkmenıstana gıtmek ıstıyorum ismakınası oparatoruyum nasıl yardım cı olabılırsını tskler
Rapor Et
Eski 25 Mayıs 2010, 01:52

Türkmenistan'a nasıl gidebilir ve iş bulabilirim?

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben türmenistana gitmek istiyorum 6 yıllık mesleki deneyimim var 5 yıldızlı otel ve restoranadan aşçılık yapmak istiyorum türkmenistanda nasıl gidebilirim ve işimi ayarlıyabilirim orda bi yardımcı olun
Rapor Et
Eski 25 Mayıs 2010, 08:59

#20 (link)
ener
Ziyaretçi
ener - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ben türmenistana gitmek istiyorum 6 yıllık mesleki deneyimim var 5 yıldızlı otel ve restoranadan aşçılık yapmak istiyorum türkmenistanda nasıl gidebilirim ve işimi ayarlıyabilirim orda bi yardımcı olun

Alıntı:
turkmen adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

türkmenistan turist vizesi vermez ancak çalışma vizesi verir.evraklarını hazırlıyosun sora mulakatı var gir ve kendileri söler zaten açıklandığı zaman..yalnız şunu belirteyim vize başvurusunda red alırsan 5 sene ülkeye giremezsin ve 5 sene sora da daha önce red yemişsin diye vermezler kısaca bi red yedinmi hayatta o soyadla türkmenistana giremezsin
.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Türkmenistan'da nasıl çalışabilirim? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: serseri_1234 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 11 Ocak 2013 20:15
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 11 Kasım 2012 06:47
Cevap: 1
Son Mesaj: 18 Haziran 2012 00:41
Cevap: 0
Son Mesaj: 24 Şubat 2012 10:45
Gönderen: aslıMMM Forum: Soru-Cevap
Cevap: 3
Son Mesaj: 15 Şubat 2012 21:37
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.173 saniyede (71.20% PHP - 28.80% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 20:11
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi