Arama

Türkmenistan'da nasıl çalışabilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Ocak 2014 Gösterim: 37.145 Cevap: 51
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

turkmenistana nasil gidilir

türkmenistana gitmek istiyorum çalışmak için acaba nasıl giderim
Sponsorlu Bağlantılar
turkmen - avatarı
turkmen
Ziyaretçi
2 Mart 2010       Mesaj #12
turkmen - avatarı
Ziyaretçi
türkmenistan turist vizesi vermez ancak çalışma vizesi verir.evraklarını hazırlıyosun sora mulakatı var gir ve kendileri söler zaten açıklandığı zaman..yalnız şunu belirteyim vize başvurusunda red alırsan 5 sene ülkeye giremezsin ve 5 sene sora da daha önce red yemişsin diye vermezler kısaca bi red yedinmi hayatta o soyadla türkmenistana giremezsin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

turkmenistanda is imkani

9,5 yıllık polıproplen neumak ustası ve iş idaresi
endüstri meslek lisesi elektrik mezunu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mart 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben türkmenistana gitmek istiyorum inşaat işçisi olarak nasıl gidebilirim hangi firmaya başvurmam gerekir bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
esim turkmenbasinda yanina nasil gidebilirim ev kirasi hakkinda bilgi almak istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Nisan 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben türkmenistana çalışmak için gitmek istiyorum birlikte olduğum insan türkmenistanlı oraya yerleşmek istiyorum ne yapmalıyım
ihtiyar - avatarı
ihtiyar
Ziyaretçi
4 Mayıs 2010       Mesaj #17
ihtiyar - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar herkes gidebilir iş yapmak istiyorsanız tekstil işi olabilir ben türkmenistanlıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm bende turkmenıstana gıtmek ıstıyorum ismakınası oparatoruyum nasıl yardım cı olabılırsını tskler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mayıs 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben türmenistana gitmek istiyorum 6 yıllık mesleki deneyimim var 5 yıldızlı otel ve restoranadan aşçılık yapmak istiyorum türkmenistanda nasıl gidebilirim ve işimi ayarlıyabilirim orda bi yardımcı olun
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
25 Mayıs 2010       Mesaj #20
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben türmenistana gitmek istiyorum 6 yıllık mesleki deneyimim var 5 yıldızlı otel ve restoranadan aşçılık yapmak istiyorum türkmenistanda nasıl gidebilirim ve işimi ayarlıyabilirim orda bi yardımcı olun

Alıntı
turkmen adlı kullanıcıdan alıntı

türkmenistan turist vizesi vermez ancak çalışma vizesi verir.evraklarını hazırlıyosun sora mulakatı var gir ve kendileri söler zaten açıklandığı zaman..yalnız şunu belirteyim vize başvurusunda red alırsan 5 sene ülkeye giremezsin ve 5 sene sora da daha önce red yemişsin diye vermezler kısaca bi red yedinmi hayatta o soyadla türkmenistana giremezsin

.