PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Türkmenistan'da nasıl çalışabilirim?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi17:38, 4 Şubat 2009 
türkmenistana nasıl gidilir vize varmı ordaki iş imkanları nasıl ben öğretmenim gidebilirmiyim bir yol gösterirmisiniz
En iyi cevap ozer16 tarafından gönderildi

Türkmenistan Büyükelçiliğine başvuruda bulunun.Turist amaçlı gidişlerde sorun fazla olmuyormuş.Eğer bir yakınınz varsa orada davetiye göndersin.Göçmen olmayan ve göçmen olan vize türleri var.Göçmen olmayan vize alması kolay göçmen vizeyi çalısmak isteyenler alıyorlar.Onun için vize alırken ne iş yapıcagınız ne amaçla gittiginz bu tür sorular soruluyor daha sonrada vizeyi alıyorsunuz...Türkmenistandaki iş imkanları ise ticaretin yaygın oldugunu biliyorum.Burdan Giden Türkler var oraya onlarla baglantıya geçmeniz iyi olur....
Benzer Konular:
Etiketler:
Cevap
Keten Prenses18:26, 4 Şubat 2009 
Öğretmenlik mesleğini icraa etmek isterseniz yurt dışı öğretmenlik sınavına girebilirsiniz.
Cevap
Misafir16:10, 13 Eylül 2009 
türkmenistana turis olrak gitmek isdiyorum 1 haftalıgına nasıl giderim
Cevap
Misafir16:39, 14 Eylül 2009 
BEN MUHASEBECİYİM TÜRKMENİSTANDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.ŞARTLAR VE NASIL GİDİLEBİLİR HAKKINDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
Cevap
Misafir11:55, 26 Eylül 2009 
inssat demircisi olarak nerde iş bulabilirim calısabılırım
Cevap
Misafir16:58, 5 Ekim 2009 
turkmenıstana turıst olarak gıtmek vıze ıstenıyormu yada davetıye cıkarsak vıze ıstıyorlarmı
Cevap
Misafir14:57, 1 Kasım 2009 
BAYAN KUAFÖRÜYÜM ORAD İŞ BULABİLİRMİYİM 27 YILLIK TECRÜBEM VAR

Alıntı:
türkmenistanda iş imkanı
baan kuaförüyüm 27 yıllık tecrübem var uscam var daha önce azerbeycanda 13 yıl çalışdım
Cevap
Misafir20:01, 18 Aralık 2009 
inşaat dekorasyon olarak ( alçıpan, asmatavan ,duvar bölme , kartonpiyer, sıva alçı , saten alçı, hertürlü ,boya, duvar kağıdı yaparım ) Ayrıca ekip olarakda gelebiliriz oraya gerekirse yerleşiriz, ayrıca profille elektirikli kaynaklı tavan ,bölme ,alçıpan yapar duvar izalasyon kablamada yaparız BİZLER İDDİALIYIZ TECRUBELİYİZ YOZGATLIYIZ
Cevap
Misafir08:46, 19 Aralık 2009 
TURKMENISTANA TURIST OLARAK KIMSE GIDEMEZ
CUNKU TURIST VIZESI VERMIYOR. SADECE ISCI VIZESI VERIYOR.
Cevap
Misafir22:53, 4 Ocak 2010 
[benim türkmenistanda arkadaşım var bana istek gönderse gidebilirmiyim
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama