Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Titreme ve baş dönmesinin sebebi kardiyolojik kökenli olabilir mi?

Gösterim: 5860 | Cevap: 3
  • bas donmesi titreme
  • bas donmesi ve titreme
  • titreme ve bas donmesi
lütfen yardııM
Cevaplanmış   |    4 Şubat 2009 19:45   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

Titreme ve baş dönmesinin sebebi kardiyolojik kökenli olabilir mi?

MERHABALAR ANNEANNEMİN KALP DAMARLARINDAN 1 TANESİ TIKALI. BAŞI DÖNÜYOR AĞRIYOR AYAKLARI UYUŞUYOR ÜŞÜYOR BUNUN NEDENİ NE OLABİLİR KALPLE İLGİSİ VAR MIDIR ŞİMDİDEN TŞK.
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

Alıntı

baş titremesi

28 Yaşındayım.Yaklaşık 5-6 yılönce kafamda titremeler oluyordu.Ama bu titremeler yılda bir -iki kez oluyordu. Ama bu yıl bu titremelerin sayısı arttı.Önceden titremelerin farkına bile varamazken,başkaları titrediğini söylerken,şimdi bende farkına varıyorum.Küçükken şofben zehirlenmesi yaşadıımı bilmenizi isterim.Bunla ilgili olabi,lrimi.Hadstalığım ne olabilir yardımcı olurmusunuz.

4 Şubat 2009 20:17   |   Mesaj #2   |   
Keten Prenses - avatarı
MsXLabs Üyesi
..

42599
8.266 mesaj
bir sağlık kuruluşuna gitmeniiz öneriyorumöncelikle. çünkü kardiyolojik değerlendirme için elbette ekg görmek yada oskültasyon muayene gereklidir.
ancak baş dönmesi nörolojik yada tansiyona bağlı bir bulgu olabilir. titreme ise ateş öncesi vücudun meydana getirdiği bir savunma mekanizmasıdır genelde tansiyon ve ateş yönünden izleyiniz.
sağlıklı günler dilerim
Misafir
5 Ekim 2009 12:45   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
Alıntı

baş titremesi

28 Yaşındayım.Yaklaşık 5-6 yılönce kafamda titremeler oluyordu.Ama bu titremeler yılda bir -iki kez oluyordu. Ama bu yıl bu titremelerin sayısı arttı.Önceden titremelerin farkına bile varamazken,başkaları titrediğini söylerken,şimdi bende farkına varıyorum.Küçükken şofben zehirlenmesi yaşadıımı bilmenizi isterim.Bunla ilgili olabi,lrimi.Hadstalığım ne olabilir yardımcı olurmusunuz.
Misafir
25 Ocak 2010 21:56   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
Alıntı

bas titremesi

Yaşım 56 çok hareketli birisiyim.Vücudumun her yerinde duyduğum titremeler başımdada oldu.
Bir nörolog bana mysolin önerdi.Başlangıçta çok memnun kaldım.Fakat unutkanlık yapmaya başladı.
Doz artırımına gidildi korktum beynime zarara verir diye yinede kullanıyorum .Eskisi gibi etkili değil
botox yapıldığını duydum ne kadar sağlıklı .insanlarla görüşmek istemiyorum titremelerim artıyor.
Ne önerirsiniz teşekkürler.
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Titreme ve baş dönmesinin sebebi kardiyolojik kökenli olabilir mi? Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • bas donmesi titreme
  • bas donmesi ve titreme
  • titreme ve bas donmesi
Cevap: 7
Son Mesaj: 10 Ekim 2014 01:22
Baş dönmesinin nedeni gözlükler olabilir mi?
Gönderen: selen67 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 7 Nisan 2013 15:34
Cevap: 0
Son Mesaj: 6 Kasım 2012 12:29
Baş ağrısının sebebi ne olabilir?
Gönderen: rosens Forum: Soru-Cevap
Cevap: 13
Son Mesaj: 28 Eylül 2011 16:42
Aralıksız baş dönmesinin nedeni ne olabilir?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 3
Son Mesaj: 10 Mart 2010 17:13
Sayfa 0.227 saniyede 10 sorgu ile oluşturuldu