PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Titreme ve baş dönmesinin sebebi kardiyolojik kökenli olabilir mi?
«Önceki KonuSonraki Konu»
lütfen yardııM19:45, 4 Şubat 2009 
MERHABALAR ANNEANNEMİN KALP DAMARLARINDAN 1 TANESİ TIKALI. BAŞI DÖNÜYOR AĞRIYOR AYAKLARI UYUŞUYOR ÜŞÜYOR BUNUN NEDENİ NE OLABİLİR KALPLE İLGİSİ VAR MIDIR ŞİMDİDEN TŞK.
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

Alıntı:
baş titremesi
28 Yaşındayım.Yaklaşık 5-6 yılönce kafamda titremeler oluyordu.Ama bu titremeler yılda bir -iki kez oluyordu. Ama bu yıl bu titremelerin sayısı arttı.Önceden titremelerin farkına bile varamazken,başkaları titrediğini söylerken,şimdi bende farkına varıyorum.Küçükken şofben zehirlenmesi yaşadıımı bilmenizi isterim.Bunla ilgili olabi,lrimi.Hadstalığım ne olabilir yardımcı olurmusunuz.
Benzer Konular:
Etiketler:
Cevap
Keten Prenses20:17, 4 Şubat 2009 
bir sağlık kuruluşuna gitmeniiz öneriyorumöncelikle. çünkü kardiyolojik değerlendirme için elbette ekg görmek yada oskültasyon muayene gereklidir.
ancak baş dönmesi nörolojik yada tansiyona bağlı bir bulgu olabilir. titreme ise ateş öncesi vücudun meydana getirdiği bir savunma mekanizmasıdır genelde tansiyon ve ateş yönünden izleyiniz.
sağlıklı günler dilerim
Cevap
Misafir12:45, 5 Ekim 2009 
Alıntı:
baş titremesi
28 Yaşındayım.Yaklaşık 5-6 yılönce kafamda titremeler oluyordu.Ama bu titremeler yılda bir -iki kez oluyordu. Ama bu yıl bu titremelerin sayısı arttı.Önceden titremelerin farkına bile varamazken,başkaları titrediğini söylerken,şimdi bende farkına varıyorum.Küçükken şofben zehirlenmesi yaşadıımı bilmenizi isterim.Bunla ilgili olabi,lrimi.Hadstalığım ne olabilir yardımcı olurmusunuz.
Cevap
Misafir21:56, 25 Ocak 2010 
Alıntı:
bas titremesi
Yaşım 56 çok hareketli birisiyim.Vücudumun her yerinde duyduğum titremeler başımdada oldu.
Bir nörolog bana mysolin önerdi.Başlangıçta çok memnun kaldım.Fakat unutkanlık yapmaya başladı.
Doz artırımına gidildi korktum beynime zarara verir diye yinede kullanıyorum .Eskisi gibi etkili değil
botox yapıldığını duydum ne kadar sağlıklı .insanlarla görüşmek istemiyorum titremelerim artıyor.
Ne önerirsiniz teşekkürler.
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama