Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Titreme ve baş dönmesinin sebebi kardiyolojik kökenli olabilir mi?

Bu konu Soru-Cevap forumunda lütfen yardııM tarafından 4 Şubat 2009 (19:45) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
4442 kez görüntülenmiş, 3 cevap yazılmış ve son mesaj 25 Ocak 2010 (21:56) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 1.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 4 Şubat 2009, 19:45

#1 (link)
lütfen yardııM
Ziyaretçi
lütfen yardııM - avatarı
MERHABALAR ANNEANNEMİN KALP DAMARLARINDAN 1 TANESİ TIKALI. BAŞI DÖNÜYOR AĞRIYOR AYAKLARI UYUŞUYOR ÜŞÜYOR BUNUN NEDENİ NE OLABİLİR KALPLE İLGİSİ VAR MIDIR ŞİMDİDEN TŞK.
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

Alıntı:
baş titremesi
28 Yaşındayım.Yaklaşık 5-6 yılönce kafamda titremeler oluyordu.Ama bu titremeler yılda bir -iki kez oluyordu. Ama bu yıl bu titremelerin sayısı arttı.Önceden titremelerin farkına bile varamazken,başkaları titrediğini söylerken,şimdi bende farkına varıyorum.Küçükken şofben zehirlenmesi yaşadıımı bilmenizi isterim.Bunla ilgili olabi,lrimi.Hadstalığım ne olabilir yardımcı olurmusunuz.
Rapor Et
Reklam
Eski 4 Şubat 2009, 20:17

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
bir sağlık kuruluşuna gitmeniiz öneriyorumöncelikle. çünkü kardiyolojik değerlendirme için elbette ekg görmek yada oskültasyon muayene gereklidir.
ancak baş dönmesi nörolojik yada tansiyona bağlı bir bulgu olabilir. titreme ise ateş öncesi vücudun meydana getirdiği bir savunma mekanizmasıdır genelde tansiyon ve ateş yönünden izleyiniz.
sağlıklı günler dilerim
Rapor Et
Eski 5 Ekim 2009, 12:45

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
baş titremesi
28 Yaşındayım.Yaklaşık 5-6 yılönce kafamda titremeler oluyordu.Ama bu titremeler yılda bir -iki kez oluyordu. Ama bu yıl bu titremelerin sayısı arttı.Önceden titremelerin farkına bile varamazken,başkaları titrediğini söylerken,şimdi bende farkına varıyorum.Küçükken şofben zehirlenmesi yaşadıımı bilmenizi isterim.Bunla ilgili olabi,lrimi.Hadstalığım ne olabilir yardımcı olurmusunuz.
Rapor Et
Eski 25 Ocak 2010, 21:56

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
bas titremesi
Yaşım 56 çok hareketli birisiyim.Vücudumun her yerinde duyduğum titremeler başımdada oldu.
Bir nörolog bana mysolin önerdi.Başlangıçta çok memnun kaldım.Fakat unutkanlık yapmaya başladı.
Doz artırımına gidildi korktum beynime zarara verir diye yinede kullanıyorum .Eskisi gibi etkili değil
botox yapıldığını duydum ne kadar sağlıklı .insanlarla görüşmek istemiyorum titremelerim artıyor.
Ne önerirsiniz teşekkürler.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.135 saniyede (64.62% PHP - 35.38% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 03:44
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi