Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Adobe flash player hatası için ne yapmalıyım?

Bu konu Soru-Cevap forumunda sahweb tarafından 4 Şubat 2009 (21:28) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
58304 kez görüntülenmiş, 53 cevap yazılmış ve son mesaj 2 Mayıs 2013 (16:41) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 1.50  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 1 Aralık 2010, 19:16

#21 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
MERHABA BEN BIR SOHBET SITESINE GIRMEYE CALISIYORUM ACILMIYOR SAG TUSUNA TIKLIYORUM FİLM YÜKLÜ DEGİL DİYOR YUKARIDAKI SORUNLARI OKUDUM WE WERDIGINIZ 10.1LİK ADOBEYI INDIRDIM AMA YINE AYNI SORN DEWAMM EDİYOR NE YAPMALIYIM...
Rapor Et
Reklam
Eski 18 Aralık 2010, 19:07

adobe shockwave player hata veriyor

#22 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya yok kardeşm yüklüyom yüklüyom hiçbir oyun açılmıyo rset attım pcy yine çalışmadı napmalıyım????
Rapor Et
Eski 25 Aralık 2010, 16:35

#23 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha arkadaşlar bn yükledim ama nereye yüklendiğini bulamıorum szce nereye yklnmiş olbalir?
Rapor Et
Eski 19 Ocak 2011, 08:01

#24 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
safarinin son sürümünü kullanın flash kendisini ayarlıyor zaten ve orbit ya da download manager gibi indirme programları kullanıyorsanız bu sorun yaşanır bu program tarayıcının kendi kullanımını engelliyor . . . safari buna izin vermiyor ve eklenti yapmıyor
Rapor Et
Eski 19 Ocak 2011, 09:34

#25 (link)
gece_kusu
Ziyaretçi
gece_kusu - avatarı
arkadaşlar o sorun kullandıgınız tarayıcıdan kaynaklanıyor tabiki flash playeri yükleyin ama tarayıcınız sürümne filanda bakın
Rapor Et
Eski 5 Şubat 2011, 01:40

Adobe Flash Player yüklü, ama sitelerde uyarı alıyorum?

#26 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bilgisayarımda Adobe Flash Player yüklü olmasına rağmen, girdiğim bazı sitelerde ''adobe flash player indir'' uyarısı alıyorum. Fakat indirmem gereken adobe flash player, bilgisayarımdaki ile aynı. Buna rağmen indirip yeniden kurdum. Fakat yine sitelerde bu uyarıyı almaya devam ediyorum. Sorun nedir, çözümü için yardımcı olursanız memnun olurum?

Mozilla Firefox ana tarayıcım olmakla birlikte, İnternet Explorer'de de aynı uyarıyı alıyorum.

Windows 7 Ultimate
32 bit İşletim sistemi
Rapor Et
Eski 24 Şubat 2011, 22:13

Flash player üstlü altlı çift ekran gösteriyor

#27 (link)
Blessedhammer
Ziyaretçi
Blessedhammer - avatarı
Arkadaşlar bende de flash player üstlü altlı çift ekran gösteriyor. Bİlgisayara format attım ama sorunum düzelmedi.İnternet üzerinden video izleyemiyorum. Dizüstü bilgisayarımda ise yeşil ekran sorunu var tam ekran yaptığımda. Aynı sorunu yaşayan oldu mu acaba. Çözümü var mıdır bunun
Rapor Et
Eski 5 Mart 2011, 15:58

#28 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hey bakın çalışmazsa bir internet dükkana git cafe değil mesela bilgisayar servisi oradan satın alın sorun verir size ve ya yapar evinizde
Rapor Et
Eski 13 Mart 2011, 18:15

#29 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bu windows 7 de ve vistada olan bir hata bence
Rapor Et
Eski 19 Mart 2011, 13:56

#30 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ali169009 ile aynı sorunu ben de yaşıyorum. çozum bulan lütfen bana da haber versin
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Adobe flash player hatası için ne yapmalıyım? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 20
Son Mesaj: 26 Aralık 2013 21:48
Gönderen: UnknowN Forum: Arşive Kaldırılan Konular
Cevap: 3
Son Mesaj: 2 Temmuz 2013 15:07
Gönderen: Mira Forum: Yazılım
Cevap: 0
Son Mesaj: 1 Temmuz 2013 15:33
Gönderen: gameover00 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 24 Temmuz 2011 00:05
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.159 saniyede (70.49% PHP - 29.51% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 17:40
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi