Arama

Adobe flash player hatası için ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Mayıs 2013 Gösterim: 70.555 Cevap: 53
sahweb - avatarı
sahweb
Ziyaretçi
4 Şubat 2009       Mesaj #1
sahweb - avatarı
Ziyaretçi
adobe flash player ustalar bende bu program yüklü fakat yüklemen lazim diye uyari veriyo vista kullaniyorum ve windowslive messenger 9 kullaniyorum oyun oynuyamiyorum ve göz kirpmasi gönderemiyorum
EN İYİ CEVABI gece_kusu verdi
arkadaşlar o sorun kullandıgınız tarayıcıdan kaynaklanıyor tabiki flash playeri yükleyin ama tarayıcınız sürümne filanda bakın
Sponsorlu Bağlantılar
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
4 Şubat 2009       Mesaj #2
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
uyarı veriyorsa bir daha yükle
Sponsorlu Bağlantılar
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
sahweb - avatarı
sahweb
Ziyaretçi
4 Şubat 2009       Mesaj #3
sahweb - avatarı
Ziyaretçi
tadobe1c463fuvxctl5kl1dtg671zURL5Daynen yaptim usta hemde kac defa baska ne olabilirURL5D URL5D
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2009       Mesaj #4
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Belkide güvenilir olmayan bir kaynaktan indirdiniz.. bu linke bir bakın..>>> https://www.msxlabs.org/forum/ucretsiz-beta-yazilimlar/200603-adobe-flash-cs4.html
Quo vadis?
jaws07 - avatarı
jaws07
Ziyaretçi
14 Nisan 2009       Mesaj #5
jaws07 - avatarı
Ziyaretçi
selamlar..
ben adobe flash player i indiremiom daha doğrusu indriom taamlandı dio kapat düğmesi gelio kapata tıklıom flash oyunlara giriom oynamak için flsh player nz olması gerekir dio.... Msn ConfusedMsn ConfusedMsn Confused
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
14 Nisan 2009       Mesaj #6
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Kullandığınız İnternet Tarayıcısı Nedir ?
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
jaws07 - avatarı
jaws07
Ziyaretçi
19 Nisan 2009       Mesaj #7
jaws07 - avatarı
Ziyaretçi
bn msn ile ilgili herşeyi yapabiliorm fakat internetten bazı oyunları oynayamıyorum... xp kullanıyorum
Ftp10ccq - avatarı
Ftp10ccq
Ziyaretçi
13 Ağustos 2009       Mesaj #8
Ftp10ccq - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben anime izliyorum flash player 10 yüklü olmasına rağmen video kısmı beyaz kalıyor sağla tıklayıp ileri dedikten sonra AFtv player loading yazısı geliyor fakat öyle kalıyor açmıyor. silip yükledim silip yükledim birşey değişmedi tarayıcım explorer yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
13 Ağustos 2009       Mesaj #9
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Ftp10ccq adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben anime izliyorum flash player 10 yüklü olmasına rağmen video kısmı beyaz kalıyor sağla tıklayıp ileri dedikten sonra AFtv player loading yazısı geliyor fakat öyle kalıyor açmıyor. silip yükledim silip yükledim birşey değişmedi tarayıcım explorer yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Başka bir tarayıcı da açmayı deneyin.
Mozilla Firefox Opera... gibi
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
ali169009 - avatarı
ali169009
Ziyaretçi
14 Ağustos 2009       Mesaj #10
ali169009 - avatarı
Ziyaretçi
Bir hafta önce bilgisayarıma virüs girmişti.Götürdüm format attırdım.Bilgisayarı eve getirdim.Facebook ta ki videoları açmaya çalıştığımda flash player son sürüm istedi,yükledim tekrar açmaya çalıştım aynı hatayı verdi,aynı şeyleri(flashın tüm upgradelerini yap0hatayı al-flashı sil tekrar yükle...)yaptım ama hep aynı hatayı(this video requies flash player,download player and try again)aldım.Ertesi gün internetten oyun oynamaya çalıştığımda ise bu seferde flash ve java istedi,yükledim ama kabul etmedi(internetteki hiçbir oyun ve video çalışmıyor)
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Güneşin herzaman hayatınıza giren karanlıkları aydınlatması dileğiyle